Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Potpuno je nebitno ko je otisao od igraca, jedino je bitno da ostane Abu. Dati mu kapitensku traku i deset klinaca koje ce da predvodi.
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

Minja wrote:Potpuno je nebitno ko je otisao od igraca, jedino je bitno da ostane Abu. Dati mu kapitensku traku i deset klinaca koje ce da predvodi.
Ју свашта, као да имамо Роналда у екипи.
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

U prevodu,bio bi pun pogodak vratiti Aleksica, em si uzeo za nase uslove odlicnu paru(jeste da je bilo u sto rata,ali ipak), i taman mozes da ga dovedes iz Francuske za dz post ne igra! Mislim da bi kod na eksplodirao !
Mislim da smo u prednosti sto se tice Tijaga od blizanaca, zbog njihovih finansijskih problema!!!
ps(Da li neko mozda zna sta se desava sa Stefanom Djurovicem,bio je igrao za nas akmo se nevaram u mladjim kategorijama,zatim za Novi Sad i OFK BG)!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... interesije" onclick="window.open(this.href);return false;

E vala ako sad ne dovedemo kvalitetnog golmana, ne znam kada ćemo! Em naše dete, em želi kod nas, em je slobodan igrač, još da ova "uprava" odluči da ga dovede...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

ernesto wrote:ps(Da li neko mozda zna sta se desava sa Stefanom Djurovicem,bio je igrao za nas akmo se nevaram u mladjim kategorijama,zatim za Novi Sad i OFK BG)!
Stefan Djurovic se ne bavi fudbalom vise.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Čovek izjavi da bi se vratio u Vojvodinu, a naslov "Čuo sam da se zvezda interesije..." Neverovatno kakvih budala ima.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

Citaj: ne mogu vise nigde da igram pa sam se naprasno setio ljubavi prema Vojvodini.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Doslo je do smene uprave u jednom od najboljih rumunskih klubova, tako da su raskid ugovora dobili
Grahovac i Punosevac. Prilika za dovodjenje vrhunskog golmana i klasicnog napadaca za dz.
ПУШТАМ КИШУ!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Transferi

Post by simicpk »

Kakva je situacija sa nasim klincima koji su na pozajmicama?
Susnjar, Ivanic, Kordic, Becelic, Kovacevic, Faber(?), Vukaljevic(?)...
(?)- na manageru su jos uvek u klubu, ali ovde na forumu ni reci o njima. Naravno ima jos mngo takvih igraca.
Bilo lepo da neko napise kakav im je ucinak, i kakva je situacija, odnosno planovi kluba sa njima.
Igraci krecu na pripreme 9.1.
Neki mediji prenose da Vule nije produzio saradnju.
ФКВ
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Otisao je i Vule.
Treba klub da nastavi da primenjuje isti recept - dovodjenje igraca iz 'manjih' superljigaskih klubova. Po meni su i Paja (ako ne racunamo ovu sezonu), i Vule, i Traks pokazali dosta u ovom klubu. Nisu ga gledali kao stepenicu dole, vec kao stepenicu na gore, i shodno tome su se i ponasali. Stranci nam ne trebaju, pogotovo oni neprovereni, a treba uvesti i praksu dovodjenja starih igraca. Da se razumemo, Vukic, Ilic, Koroman, Iliev, Krstajic su dali veliki doprinos musavima...
Nama bi trenutno bas legao jedan Avramov, Aleksic, Stepanov,...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Ne znam za vas, ali mene odlazak Vuleta, Melega, pa i Bojketa prilično pogađa - još ako uprava pusti Abua, Traksa, Bosketa i još koga, mislim za koji *urac ćemo da igramo uopšte sledeću polusezonu. umesto da se pojačavamo pametno, probamo da zadržimo i pojačamo ekipu i osvojimo više taj *ebeni kup, mi puštamo (barem da prodajemo) neke bitne igrače ove ekipe. Pa zar je bilo tako teško ispregovarati sa Vuletom da ostane makar do juna, ili napraviti ugovor sa klauzulom da može da ode u slučaju dobre ponude...
To mi samo potvrđuje ono što odavno slutim, a to je da ova **** uprava samo glumi da radi u interesu kluba, a ustvari kontroliše klub da budemo večito, eto-baš-nesrećno, treći i finalisti, pu-kako-su-nas-pokrali, kupa.

Baš sam očajan...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3923
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Prvo hoćete čistku, a posle bi ustvari da ih sve zadržite i još nagomilate nove.
Sem klinaca, Đurića i Abua, nijednog više ne moram da gledam u Vojvodini.

Ako ovakvoj ekipi trebaju neka ozbiljna pojačanja da bi zveknuli OFK ili Palmovinu, onda smo i u većim problemima no što sam mislio.

Kad su stranci u pitanju, nisu svi koji su došli bili neprovereni, recimo Moreira, pa je opet, za mene očekivano, on ispao potpuni promašaj. Nama trebaju stranci, jer je čitava zemlja deficitarna na par mesta u timu, ali nam trebaju oni koji će biti profesionalci. E, sad to što se sto crvenih lampica nije upalilo nakon ponašanja Moreire pred kraj boravka u partizanu u našoj upravi...to je već drugi problem. Dolazak Grina je sam po sebi bio debilan potez uprave, jer on igra na poziciji koja je najcenjenija u ovoj bunker ligi i takvih imamo na tone. Ađuru je već 6-7 godina ovde, on bi već dva naša državljanstva mogao da ima, Yaw je suvišan. Imamo tri leva beka, i tu treba jednog da se rešimo barem, po mogućstvu Pavlovića. I još kad bi Supa rupa odleteo...naravno u pratnji El Škuletinja, možemo i da ispadnemo u polufinalu kupa, neće mi teško pasti.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dva igraca iz Spartaka, po jedan iz Javora i Slobode, plus mozda neko NAS, poput Avramova ili Stepija i eto kvalitetno zamenjenih Moreire, Bojovica, Vulicevica,...
Naravno, dodati tu jos kojeg naseg omladinca.
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Slazem se sa zadnjim postom,ali pitanje je da li mozemo da pariramo blizancima na igrace iz Javora,Slobode,Spartaka itd.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Red Marquis wrote: Sem klinaca, Đurića i Abua, nijednog više ne moram da gledam u Vojvodini.
Ja, iskreno, ne znam o čemu ti pričaš. Ne izdajem se za nekog sturčnjaka, ali spletom okolnosti radim sa grupama (doduše manje sa sportskim), pa znam šta bi značilo promeniti 9 igrača u polusezoni. Mišljenja sam da se, makar delimično, fijasko u prolećnom selu prošlog šampionata i desio zbog toga što su otišli neki ključni igrači (Meda, Brana, Mereba), a došli novi bez uigravanja. Ako ti stvarno misliš da mi možemo da igramo tako što ćemo svakih 6 meseci menjati 8 igrača, mislim da se grdno varaš. Ja ne govorim o pojačanjima, govorim o odlascima igrača koji su činili okosnicu tima. Upravo to i zameram upravi - odnoso javno je ovde prozivam da unošenjem stalnih radikalnih promena igrača nikad, ali nikada neće osvojiti nijedan trofej.

E sad, ako je tebi sranje osvajanje kupa, onda se ne slažemo i na drugom nivou...
Post Reply