Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

http://www.fkvojvodina.rs/2012/12/otisao-milan-bojovic/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Srecno.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ajd sasrećom i hvala na svemu...

Nego, sporazumno smo raskinuli dva ugovora. Hoćemo li nekog zapravo i prodati, ako ne za pare, a ono za burek?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Fino je krenuo prelazni rok. Prvo se treba rešiti škarta. Još da odu Škuletinjo, Grin i Bilbija pa da znamo na čemu smo
Last edited by Boske87 on Thu Dec 06, 2012 5:03 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Srećno Bojke i hvala!

Podržavam politiku "čišćenja" prvog tima, ukoliko će svi omladinci koji zaslužuju zaista dobiti priliku na proleće! Ima tu još igrača poput Grina, Ađurua, Pavlovića(ili Brankovića), Jokića, Bilbije, Škuletinja, Supe...kojima se trebamo zahvaliti. Dovesti 2,3 kvalitetna mlada pojačanja iz domaće lige i zaokružiti tim koji će dostojno prezentovati klub u slavljeničkoj godini koja sledi!
Napred Voso!
User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

I vratiti Šušnjara da ne bude za godinu dana: "I ju Djordje izvini."
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Pokusati dovesti na pozajmicu Kacara i Despota, prave profesionalce uz koje bi omladinci stasali. Pojati bekove sa petkovicem ili vasilicem i levo rodicem ili momcilovicem i nekim ofanzivnim veznim za kup. Vratiti Comija i Suleta i zavrsiti prelazni rok.
ПУШТАМ КИШУ!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Sava Pavicevic i Sasa Cilinsek su slobodni igraci. Mislim da ne bi pogresili ni sa jednim od ova dva iskusna igraca u slucaju odlaska Vulicevica.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Mislim, ja sam se pre par dana totalno za*ebavao oko Kačara, a ono ispade i ne baš tako SF priča. Ju, kako bi to bilo dobro, makar na polusezonu, da osvojimo više taj *ebeni kup.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

mihailov wrote:Srećno Bojke i hvala!

Podržavam politiku "čišćenja" prvog tima, ukoliko će svi omladinci koji zaslužuju zaista dobiti priliku na proleće! Ima tu još igrača poput Grina, Ađurua, Pavlovića(ili Brankovića), Jokića, Bilbije, Škuletinja, Supe...kojima se trebamo zahvaliti. Dovesti 2,3 kvalitetna mlada pojačanja iz domaće lige i zaokružiti tim koji će dostojno prezentovati klub u slavljeničkoj godini koja sledi!
Zasto Brankovica?
Pa on je jedini koji ume da centrira u celoj ekipi. Sto nije igrao je vise do trenera nego do njegovih igara. To malo sto je ulazio igru, odigrao je vise nego korektno.
kibicer
Posts: 2
Joined: Thu Dec 06, 2012 8:09 pm

Re: Transferi

Post by kibicer »

kibicer wrote:
churguzijanac wrote:
mihailov wrote:Srećno Bojke i hvala!

Podržavam politiku "čišćenja" prvog tima, ukoliko će svi omladinci koji zaslužuju zaista dobiti priliku na proleće! Ima tu još igrača poput Grina, Ađurua, Pavlovića(ili Brankovića), Jokića, Bilbije, Škuletinja, Supe...kojima se trebamo zahvaliti. Dovesti 2,3 kvalitetna mlada pojačanja iz domaće lige i zaokružiti tim koji će dostojno prezentovati klub u slavljeničkoj godini koja sledi!
Zasto Brankovica?
Pa on je jedini koji ume da centrira u celoj ekipi. Sto nije igrao je vise do trenera nego do njegovih igara. To malo sto je ulazio igru, odigrao je vise nego korektno.
Kad rasciste situaciju sa igracima koji nisu pruzili nista posebno, mislim da treba da dovedu nekog proverenog spica...Cuo sam iz dosta proverenog izvora da su jos letos hteli po svaku cenu da dovedu Veljovica, ali su zakasnili...navodno je ta prica ponovo aktuelna, vrlo ozbiljno...Inace, taj veljovic se ove jeseni uvalio u Smederevu u ocajnu ekipu i tamo sam nista nije mogao da odigra, al` je strasan igrac, po meni jedan od 2-3 najbolja spica kod nas. Gledao dam ga vide puta protiv nas u Novom sadu i svaki put mu nasi stoperi bukvalno nisu mogli nista!
vdn slaninar
Posts: 1046
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

otisli:moreira,bojovic,mojsov
moguc odlazak:oumaru,trajkovic,stevanovic,vulicevic,meleg
treba prodati(resiti ih se):adjuru,skuletic,grin,pavlovic,brankovic,supic
bice problem zamena za vulicevica.
E sad,interesuje me da mi neko strucan sa foruma kaze da li karan,bilbija i mitosevic imaju kvalitet za prvih 11,da li se od njih mogu ocekivati bolje igre ili je to to od njih.
moguc tim:supic,vulicevic(adekvatna zamena),jokic,djuric(capetan),nastic,poletanovic,radoja,kosovic,meleg,katai,susnjar
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Rade Veljovic dobar, spic? U potpunosti se ne slazem sa tvojim misljenjem i garantujem ti da nisu zainteresovani za njega. Pored
Susnjara i Kordica smesno je pisati o njemu.
ПУШТАМ КИШУ!
kibicer
Posts: 2
Joined: Thu Dec 06, 2012 8:09 pm

Re: Transferi

Post by kibicer »

Nikola wrote:Rade Veljovic dobar, spic? U potpunosti se ne slazem sa tvojim misljenjem i garantujem ti da nisu zainteresovani za njega. Pored Susnjara i Kordica smesno je pisati o njemu.
Stvar ukusa i poznavanja fudbala...A da je ozbiljna zainteresovanost za njega, to je sigurno, proveri malo svoje izvore, mislim da nemas dobru informaciju...Uostalom, videces uskoro!

I da ne zaboravim, Susnjar i Kordic su ok, ali neikusni za ovaj nivo takmicenja...Inace, kad bi kojim slucajem uspeli da uparimo Abua i Veljovica imali bi smo najbolji par napadaca u zemlji...Jedan jak i igra ledjima perfektno, drugi brz, to bi bila dobitna kombinacija!
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

kibicer wrote:
Nikola wrote:Rade Veljovic dobar, spic? U potpunosti se ne slazem sa tvojim misljenjem i garantujem ti da nisu zainteresovani za njega. Pored Susnjara i Kordica smesno je pisati o njemu.
Stvar ukusa i poznavanja fudbala...A da je ozbiljna zainteresovanost za njega, to je sigurno, proveri malo svoje izvore, mislim da nemas dobru informaciju...Uostalom, videces uskoro!

I da ne zaboravim, Susnjar i Kordic su ok, ali neikusni za ovaj nivo takmicenja...Inace, kad bi kojim slucajem uspeli da uparimo Abua i Veljovica imali bi smo najbolji par napadaca u zemlji...Jedan jak i igra ledjima perfektno, drugi brz, to bi bila dobitna kombinacija!
Što se tiče konkretno Veljovića, sećam ga se iz Voždovca, znam da se nadavao golova, ali to je čini mi se bila Prva liga. Mislio sam da je stariji, vidim ima 26 godina. Istina je da mu naši štoperi protiv Smedereva nisu mogli ništa kad se zagradi i okrene leđima, ali nije ni on ništa konkretno uradio (igrao je Đurić to sigurno znam i verovatno Jokić). Mislim da je dobar fudbaler za našu ligu ali ne vidim ga kao neko pojačanje koje bi pravilo extra razliku naspram naših omladinaca.

Mislim da je ova polusezona prava šansa da se pruži šansa Šaleti i Šušnjaru. Jer prvenstvo može da se igra donekle rasterećeno, a u kupu da se zapne. Pa sve i da se dovede neko pojačanje u špicu opet ostaje dosta prilike za obojicu. Mislim da je ovo poslednja polusezona kad može da im se ukaže šansa, naročito tu mislim na Šušnjara.

A što se tiče Abua, naravno da bih najviše voleo da on produži ugovor, ali svi dobro znamo da od toga nema ništa. Zato je ovo poslednja prilika da klub uzme neku kintu za njega, a mislim da je i njemu potpuno jasno da će u suprotnom proći kao Mojsov. Tim bolje što je spakovao ona 2 komada ciganima, možda ga negde i prodamo. Možda ode opet u Kinu :mrgreen: U svakom slučaju odlazak Moreire i Bojoviće otvara prostor našim omladincima, samo da se prazna mesta ne popune nekim novim Škuletićima i Bilbijama :frown:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply