Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Klubu je ponudjeno dosta igraca, izmedju njih i Ibrahim Some. Bivsi partner Abua iz napada zvezde koji je tada bio mnogo veci potencijal nego Abu. http://www.soccerway.com/players/ibrahi ... mbo/89793/ Cim budem saznao nesto vise o tome ko ce otici a ko doci javljam! :)
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Transferi

Post by lesa »

Jel on to igra u 3. Belgijsokj ligi?
...ti si nasa prva ljubav...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Sportal prenosi da je nkp zainteresovan za
Eliomara, verovatno najkompletnijeg igraca lige.

Hulk je eksplodirao u
Portu dosavsi iz druge lige Japana, tako da stepen takmicenja ne govori uvek o kvalitetu takmicenja. Tamo sigurno plate ne kasne po nekoliko meseci sto je u nasoj ligi totalno normalno. Igraci iz nase zemlje hrle u Moldaviju, Kazahstan,
Azerbejdzan, albaniju,
Tajland,
Iran i slicne zemlje.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Box wrote:Onaj Lazovic nema pojma (licni stav).Gledao sam ga dok je bio u Falji-reprezentaciji i nista nije pokazao , bukvalno ni jedan dobar potez nije imao.A i u ovoj nasoj ligi je skroz prosecan igrac...
Pa on i nema kvalitet za reprezentaciju, niti vredi pet miliona, takav nezasluženi status dobio je samo zahvaljujući histeriji ciganskih medija. Ali za našu ligu je sasvim okej igrač i mogao bi da posluži u Vojvodini, recimo u rotaciji sa Bosketom. U svakom slučaju, najbolji je igrač petokrake (što više govori o petokraci, nego o njemu) i logičan sled događaja je da pređe u jači tim poput Vojvodine, isto kao što naš škart poput mudrinskog završava u zvezdi. Sigurno se sećaš vremena kad je bilo obrnuto. E pa promenila su se vremena.
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: Transferi

Post by Uroš »

Којег год играча смо поменули овде,сутрадан у новинама тај исти играч прелази у близанце. :greenbutt:
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

http://sportal.rs/news.php?news=88001" onclick="window.open(this.href);return false; Pocelo je pocelo :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

fare wrote:http://sportal.rs/news.php?news=88001 Pocelo je pocelo :frown:
Ja vidim ovo kao dobru vest. Da se razumemo, odradio je ogroman posao protiv Rapida, a ni golcinu BSK-u necu zaboraviti, ali za najplacenijeg igraca ekipe (pa cak i lige mozda) morao je mnogo vise pruziti...
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Transferi

Post by nboya »

Bilo je ocekivano da ode. Steta sto se nije usla ona lopta, za rastanak
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Tony Starks wrote: Pa on i nema kvalitet za reprezentaciju, niti vredi pet miliona, takav nezasluženi status dobio je samo zahvaljujući histeriji ciganskih medija. Ali za našu ligu je sasvim okej igrač i mogao bi da posluži u Vojvodini, recimo u rotaciji sa Bosketom. U svakom slučaju, najbolji je igrač petokrake (što više govori o petokraci, nego o njemu) i logičan sled događaja je da pređe u jači tim poput Vojvodine, isto kao što naš škart poput mudrinskog završava u zvezdi. Sigurno se sećaš vremena kad je bilo obrnuto. E pa promenila su se vremena.
Naravno da se secam ... nije to tako davno bilo. Ali i dalje mislim da je Deletic , pre svega, realnije, a po meni i bolje resenje.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Качар и Медојевић опет у Војводини?

http://www.zurnal.rs/2012/12/04/kacar-i ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:deal:

No, da vas naslov ne zavara, klasično novinarsko proseravanje, u samom tekstu nema ništa na osnovu čega biste pomislili da će ova dvojica doći u FKV, nego samo novinar iznosi svoje visokouvaženo mišljenje da to i ne bi bilo toliko loše. :roll:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pogledam quote i kafa mi kroz nos izletela. Nemojte me jediti... :mrgreen:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Tony Starks wrote:
Качар и Медојевић опет у Војводини?

http://www.zurnal.rs/2012/12/04/kacar-i ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:deal:

No, da vas naslov ne zavara, klasično novinarsko proseravanje, u samom tekstu nema ništa na osnovu čega biste pomislili da će ova dvojica doći u FKV, nego samo novinar iznosi svoje visokouvaženo mišljenje da to i ne bi bilo toliko loše. :roll:
Ja mislim da je realno da dođe jedan, ako to ovi iz "uprave" žele uopšte...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Tako će biti tokom čitavog prelaznog roka. Ovde će ljudi da pišu koga bi voleli da vide u Voši, a onda će naši smećarski sportski novinari da od toga prave vesti. To za Medu i Kačara je ovde neko pomenuo, više iz sprdnje, a onda je neki car iz žurnala pročitao i napravio vest od toga.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

kej wrote:Tako će biti tokom čitavog prelaznog roka. Ovde će ljudi da pišu koga bi voleli da vide u Voši, a onda će naši smećarski sportski novinari da od toga prave vesti. To za Medu i Kačara je ovde neko pomenuo, više iz sprdnje, a onda je neki car iz žurnala pročitao i napravio vest od toga.
Nemoj tako. Ipak se tu dalo u ozbiljnu analizu. Vidiš da je lepo promislio i uvideo da povratak (u istom kontekstu pomenutog) Toze Veselinovića i nije tako realno. E sad, da l' zbog sezone branja maslina u Grčkoj, il' ko će ga znati...

Ovaj cirkus period (kao dok traje sezona nija cirkus) može biti odlična sprdnja ako se tako i pojmi - kao sprdnja. I ništa više. Ja poštujem pisanje ljudi s ovog foruma koji imaju informacije iz kluba i/ili znaju više o fudbalu od nas "amaterskih" slaninara, prate omladince itd. i njihov stav o ovakvim temama volim da vidim. A ove zajebancije što roka ko kako stigne po opskurnim sportskim "portalima" (ono kad Mančester siti nudi 10 miliona nečega za Aleksića ili koga već, a Rabren to glatko odbija jer titula nema cenu) moraju se videti isključivo u svetlu veselog pretprazničnog štimunga. U suprotnom, neće biti dobro po naše zdravlje, a ja mislim da svetska medicinska organizacija već ne preporučuje bivanje navijačem Vojvodine.

A to da će uprava da izbaljezga nešto golemo u naredna tri meseca (jbt kolika pauza) to je toliko predvidivo koliko i da će Ivica Dačić, u istom periodu, povećati svoju telesnu masu za najmanje deset odsto.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Nkp sve glasnije najavljuje interesovanje za Eliomara, Sloboda previse trazi zg Tiaga.
Meni je Aleksandar Noskovic idealan za napad. Brz, dobar tehnicar i bez respekta protiv svih. Kaze Boba da dolazi iz sportske porodice i da je izuzetno skroman i dobar covek.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply