2. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:1

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Helm »

Voja wrote:Pogledao sam izvestaj sa utakmice,i moje prvo zapazanje je da Vozdovac uopste nije igrao bunker kako se ovde zakljucuje.
Ja konkretno forsiram pricu o bunkeru jer je to rekao komentator koji je vrsio radio prenos. Njegov utisak: teski bunker Vozdovca i zasluzeni remi posto mi ama bas nista nismo napravili.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Plavim Dunavom »

Samo da ne bude da dok se u gradu (Evropi) ustoličava novi šerif, na njegovom ranču (naše nasušno prvenstvo) banditi pljačkaju i preuzimaju primat.Onda ni šerif posle neće biti reizabran. :deal:
Neka poenta, spremati se i za Šerif i za Spartak istovremeno.
papi
Posts: 4
Joined: Sat Aug 17, 2013 10:01 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by papi »

Пре писања прво прочитајте правила форума! Добродошли!

http://fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=1589
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Passazir »

Jedan neresen rezultat posle odlicne igre i ogromnog nedostatka srece i drugi remi posle kardinalne individualne greske u odbrani. Pa nas je delimicno nadigrala samo Bursa u prvih 45min u Novom Sadu! Sta vise zelite? Da budemo kao Partizan sa 25 pobeda u nizu? Pa to je nemoguce u bilo kojem regularnom prvenstvu. Po meni se klub podrzava celu sezonu svim srcem a na kraju kritike ili hvalospevi...a ne ovako. Imamo dobar tim i odlicnog trenera ali i drugi igraju fudbal i zele bodove. Ko je jos izgubio ili osvoji prvenstvo u prvih 5 kola? Po toj logici Javor moze realno da se nada tituli. Dodjite na stadion svaki put kada mozete i pruzite iskrenu podrsku a od njih ocekujem samo trud i zalaganje. Sve ostalo je sport i delimicno sreca.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by fare »

Neka mi neko objasni ako zna zasto Vule nije bio kapiten posle dugo,dugo vremena ? :( .
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Boske87 »

Isključi caps lock pre nego što kreneš sa soljenjem pameti u prvom postu!
Loše smo počeli prvenstvo, odlazak Abua se morao osetiti, jednostavno nemamo u timu drugog igrača koji je u stanju sam da reši utakmicu. Bio sam žestoko protiv dovođenja Kaluđerovića, čak sam poslao protestni mejl na one adrese koje je neko ostavio :mrgreen: , jeste da je dotični imao dobrih poteza protiv Burse ali ja i dalje tvrdim da on nije špic sa kojim ćemo se usrećiti ni u JSL. Čovek se slabo kreće, čeka loptu, čitava ekipa mora raditi za njega a pritom mu je skok igra za 3 klase gora i od gorskog tića Škuletića. Trebaće nam još jedan napadač kako god prošli u Evropi. Sada se okrenuti Šerifu, možda je i dobro što sada definitivno znamo da nismo favoriti, sve me podseća na atmosferu pred dvomeč sa Honvedom, puno neizvesnosti. Samo ovaj put nemamo Abua da iznudi penal, da da gol glavom iz ničega, da navuče dvojicu i nađe slobodnog igrača u gol šansi. Biće teško, sada je na testu kompletan tim kao i trener Nikolić...
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by trelos gia fcv »

Toto Riina wrote:Cudno mi je da najvise negativnih komentara ima od ljudi koji nisu bili na utakmici, nesto slicno kao i protiv Donjeg Srema.
Ne znam da li sam jedan od prozvanih, ali mi ovo što si rekao toliko ide na nerve da bih u momentu mogao povratiti!
Šta ti je čudno Toto Riina?
Što neko ima 35+, ženu, dvoje dece, druge životne obaveze...
Ja sam NE ODLASKOM na Vračar, Mračar, Tračar... manje Vojvodinaš od tebe, pa nesmem da komentarišem nešto što sam spoznao u predhodnih 25 godina staža praćenja svog kluba?
Dokle više???
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Marcello »

Ma, niko nije prozvan, dečko je samo hteo da se pohvali kako je on bio na utakmici. Ništa više :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Toto Riina »

Apsolutno me ne zanima ko i zbog cega ne ide na utakmice :!:
Moje cudjenje je sto neko iznosi kritike, da ne kazem osude na osnovu teksta sa sajta Mocerta, tri ukljucenje reportera SOS kanala itd.
Porodjenje izmedju navijaca Vojvodine ko je veci Vojvodinas je smesno, a ne vidim da ti je neko ovde zabranjivao da bilo sta napises. U vecini slucajeva si ti taj koji napadas, ali da ne gusimo temu bespotrebnom raspravom.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by recni galeb »

trelos gia fcv wrote: Što neko ima 35+, ženu, dvoje dece, druge životne obaveze...
ovde je jedno visak, tipujem na stavku dva ili cetiri i eto tebe na Macaru i Tracaru... :D
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by FCVNS »

recni galeb wrote:utakmica kao utakmica, bod po bod evropa... :mrgreen:

ja sam igrom zadovoljan, izem ga kako udje onaj njihov gol, vrpoljio sam se i nisam ga video...
Ti si bio na utakmici pa nisi kompetentan da komentarises istu jer se mnogo vrpoljis...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by recni galeb »

ok sledecu cu da gledam na teletekstu i ima da budem miran kao buba... :cry:

nego aj manimo zajebanciju, meni se cini iako rado to ne priznajem, da je ovaj Simon ipak za nas dobro pojacanje sasvim je korektno odigrao svoju minutazu...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Brick Liman »

Molio bih uvažene forumaše da se uzdrže seljačenja, infatilnog i primitivnog izražavanja i merenja vernosti klubu u postovima. Tako se ne priča uživo, 3 puta bi se razmislilo pre nego što bi se na taj način obratio nekom, jer takvo ophođenje povlači za sobom posledice. To što je ovo anonimni svet interneta, ne znači da će se dozvoliti ovde cirkus kakav u stvarnom životu ne bi opstao minutu.
Puno ljudi ovde ima stotine razočarenja, šlajmara u facu&urina za vrat od kluba, slomljenih kostiju, puknutih noseva, narušenog zdravlja zbog kluba. Takvi su obično već dugi niz godina u ovoj "igri" i velikom većinom se poznaju. Shodno tome, znamo se, neće niko nikog ovde prozivati oko vernosti klubu. Vernost ljudi koji i dalje prate ovaj ubogi klub je 3 stupnja iznad pseće. Nikada nam klub neće vratiti ono što smo mu dali. Nikada. Taj klub samo nas ima i nikog više, tako da nemoj da se neko ovde breca na nekog ko izražava kritiku prema igri, rezultatima ili vođenju ovog kluba. Većina ljudi ima puno pravo da izvrši veliku nuždu u loži, na centru terena i po zidovima upravne zgrade bez da mu se išta prigovori. Toliko o tome od mene, ja sam čovek koji već preko pola godine dođe na okupljalište ekipe, popije sa škvadrom pivkana i ne uđe na stadion jer nema snage.

Start prvenstva je Vojvodina koju znam ceo život. Treba izbiti sebi iz glave svaku iluziju o bilo kakvom rezultatu i truditi se da se što je moguće više isprdaš na račun doktora koji vode klub i omraženih nam rivala.

Crnog brata ćemo praviti od blata, to je jasna stvar.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by N13 »

Upravo to, moramo dovesti jos jednog napadaca. Fali nam brzinac jedan, koji moze da trci sa loptom brze nego bilo koja odbrana bez lopte. Upravo ono sto je bio Abu (uf jeza me neka uhvati kad se setim njegovog drugog gola protiv zvezde prosle jeseni). Jedini brz igrac u nasem timu je Enver, ali on je iskljucivo krilo, nama treba napadac koji moze po potrebi i na krilo (opet ono sto je bio Abu)... zato nisam siguran kako bi se Lane Snasao kad bi on dosao. Vise bih voleo da dodje neki crnac iz Afrike koji ume trcati sa loptom... ne mora neka zavrsnica precizna da bude, nije je ni Abu imao, ali probijac nam hitno treba.

Voleo bih ovog da vidim u nasem dresu: http://www.transfermarkt.co.uk/en/louis ... 32065.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Napadac koji moze po krilima igrati po potrebi, 25 godina, izuzetno brz i snazan igrac. Bajern Minhen ga je pronasao, ali se nije uspeo tamo snaci. Najbolje se pokazao u Red Bulu i jos par austrijskih klubova. Trzisna vrednost mu svega 300.000, a ugovor mu istice za 10 meseci, pa verujem da bi ga i za manje pare prodali ovi.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by shecky »

Take It Easy - The Eagles

Nisam video golove ali j.. k.. Djuricu ili bilo kom nasem igracu je bas ..ono...
Svako moze da pogresi ,pa cak i oni iz mancestera i junajteda..
Jesam razocaran al ne i besan, pre svega sto sam vec pisao i ranije da se ne ponavljam.. ocekivao sam da ce biti tesko ,tako je mozda i najpostenije reci.

Bitno je sad da gledamo samo napred ,da se ove tekme zaborave ,ovo je tek start ,i na kraju krajueva ,Javor i Radnicki su lideri :) tako da nema razloga za neku preteranu nervozu.

Ljudi iz uprave su uzeli Kaludjera rekavsi da je on zamena za Abua .. , pa nece bas da bude da je zamena jer ako je neko zamena onda taj mora biti isti tip igraca, dakle ne samo pozicija na terenu nego i karakteristike, sto ovde ocigledno nije slucaj jer njih 2 nemaju ama bas nista zajednickog.
A to u prevodu znaci da mora da se menja koncept igre ,tj ne mozemo igrati na isti nacin kao da je Abu jos uvek tu.
A to znaci da nema bunarenja ,to znaci jos VISE trcanja nego inace,tako da mislim da je to jedan od glavnih razloga ovakvih rezultata.

Jednostavno kao da ni oni sami jos nisu svesni da Abu vise nije u Vosi.

Mislim da je LE balast ,koja se spasti sa igraca kako god da se zavrsi dvomec sa Serifom ,i jedva cekam vise da se te 2 tekme zavrse kako god da se zavrse , jer koliko god da ih razumem ,toliko me i iritira taj dvostruki stav prema utakmicama.
E tu imam jednu misao koju ne bih zeleo sad da iznesem , sacekacu cetvrtak.
Locked