17. kolo: Metalac-Vojvodina 3:1

User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Evo, nedelja je....

Prospavana noć...jutro je pametnije od večeri...tako kažu...

Ali, meni je još teže nego sinoć!!!

Juče sam bio besan, a danas imam onaj odvratni osećaj bespomoćnosti!!!

Volim te Vošo, zbog tebe mi je teško, sve teže...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

kazu da ima naznaka da Kiza ipak odigra do Juna, bilo je price sa njim na tu temu!
Come on you Reds!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Stexman wrote:Ala su nam se deca popiskila na svecice! Ja garantujem da niko iz uprave i kluba uopste ni nezna da nam je danas rodjendan!?
Za ovo sam 1000000% siguran, a upravo nam to najviše govori o toliko isticanoj "ljubavi" prema klubu naših čelnika. Dokle god nam tim bude igrao u ovakvom sastavu, moraju nam biti jasne namere uprave da nastavi posao stvaranja nove Bežanije...

'ebali vas kapiteni i ostali menadžerski igrači!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Naravno da smo znali za ovakve stvari, ali mene dodatno potrese kada cujem pricu ljudi koji su bili svedoci i zrtve.

Sepujina prica

http://www.parapsihopatologija.com/foru ... 257354.jpg
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Marcello wrote:
servalsorim wrote:Управа напоље!!!Можда нема бољих али има сигурно оних који малко више воле Војводину!!!
Ja se potpuno slažem! Samo, šta bi rekla agentura? Ti, to, malo bolje znaš od mene, servalsorim...
Ако сматраш а још више знаш да постоје тзв агенти и ако још и знаш ко су они,слободно их питај сам. :!:
...uno di noi...
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Људи мислим да се овде ради о нечем другом. Гледајући голове које смо примили у поразима после утакмица са звездом и партизаном(Рад, Напредак, Јавор и Металац) тј. по кретању играча, нашим назови ``шансама`` и сл. убеђен сам да ми од тада само скупљамо бодове за следећу сезону као што је звезда нпр, радила прошле, па и годину пре тога. Па погледајте само њихове утакмице ове сезоне, то је смешно. Мислим да једино нису планирали да победе у НС, што се види по реакцији шлогираног пижона на конференцији ни њему није било јасно да су победили. То се једноставно у нашем распалом фудбалу ради тако и готово, и до приватизације која ће бити ко зна кад биће тако. Степановић је отпуштен јер не би могли да га држе као тренера којег су довели да донесе титулу, а он губи од ових левих екипа. Мислим да ће Бабић летети на крају сезоне, мада више не знам кога можемо да доведемо, наравно највише би волео Ђуричића као и сви овде. У купу ће бити шта нам Бог да, али мислим да нисмо без шанси, а у првенству ће бити још оваквих утакмица, али мислим да ћемо бити трећи на крају ипак без проблема. Наравно можда и грешим у свему овоме, али видећемо...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

AntonioKasano wrote:Људи мислим да се овде ради о нечем другом. Гледајући голове које смо примили у поразима после утакмица са звездом и партизаном(Рад, Напредак, Јавор и Металац) тј. по кретању играча, нашим назови ``шансама`` и сл. убеђен сам да ми од тада само скупљамо бодове за следећу сезону као што је звезда нпр, радила прошле, па и годину пре тога. Па погледајте само њихове утакмице ове сезоне, то је смешно. Мислим да једино нису планирали да победе у НС, што се види по реакцији шлогираног пижона на конференцији ни њему није било јасно да су победили. То се једноставно у нашем распалом фудбалу ради тако и готово, и до приватизације која ће бити ко зна кад биће тако. Степановић је отпуштен јер не би могли да га држе као тренера којег су довели да донесе титулу, а он губи од ових левих екипа. Мислим да ће Бабић летети на крају сезоне, мада више не знам кога можемо да доведемо, наравно највише би волео Ђуричића као и сви овде. У купу ће бити шта нам Бог да, али мислим да нисмо без шанси, а у првенству ће бити још оваквих утакмица, али мислим да ћемо бити трећи на крају ипак без проблема. Наравно можда и грешим у свему овоме, али видећемо...
Bojim se da u ovome ima istine...

To je ta "Tole super liga". :?
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Nasim "fudbalerima" zelim srecan osmi mart!
United of Vojvodina
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

One and only wrote:Nasim "fudbalerkama" zelim srecan osmi mart!
Dodao bih još:
Specijalna čestitka povodom 8. Marta za za "našu SOSU"
DAJ GOL!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne znam zašto bi sada udarili drvljem i kamenjem na sve igrače,kada je jasno da nisu svi isti?
Ja osmi mart čestitam Mrđi,Tadiću,Đurovskom,Nestoroviću i naravno Babiću.

Nekim foteljašima bi to međutim bio suviše veliki kompliment.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Sretan 8 mart želim našim devojčicama na čelu sa Sosom.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Ja se samo nadam da je ovo poslednji 8. mart u nasem klubu Mrdji & Co. I onima koji ih stite.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

šumar wrote:Sretan 8 mart želim našim devojčicama na čelu sa Sosom.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Nestorovic i Karan su potrosili sve kredite. Vreme je da bar pokusamo od postojeceg kadra da izvucemo maksimum. Evo mog predloga za mec sa Cukarickim:

Bilbija, Mrdja

Tadic, Merebasvili, Smiljanic (Stjepanovic)

Adjuru

Tumbasevic, Plech, Medojevic, Vulicevic

Brkic

Ovaj tim bi mogao da pobedi partizan u NS i da ih namuci u polufinalu kupa...
p.s.Eh da su nam Pavlovic i Milovic iz Javora...


edit: A sto se tice Sose, ja bih dao Dundjerskom da vodi tim do kraja sezone a onda- Djumi!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Možda će zvučati čudno,ali bili smo najbolji za ono kratko vreme kada je ekipu vodio Zagorčić.
To pokazuje da ovaj tim može nešto da uradi,ali i da su nam treneri bili potpuni promašaj.
Ako Djumi sedne na našu klupu tek na leto,ne vidim zašto tim ne bi mogao da vodi Zagorčić uz pomoć Dunđerskog?
Last edited by ice on Mon Mar 08, 2010 6:03 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked