5. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Sta ocekujete u nedelju?

Pobedu Vose, naravno!
30
54%
Ekipe su podjednake, nereseno...
15
27%
Poraz i ulazak u krizu.
11
20%
 
Total votes: 56

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma otkud je Partizan odigrao najbolju partiju u sezoni!?Odigrao je najlosiju,samo sto smo mi bili jos gori,toliko ocajni da kako sam napisao,to se recima ne moze opisati.
Opet sada svi hvale Partizan kao sto su i Smederevo,a ja kaszem da ce se tek pokazati koliko smo mi losi i jadni pod ovim sarlatanom i sa ovakvim desavanjima u klubu,kao i odnosom pojedinaca prema svetom dresu.

I molio bih vise one koji su slusali radio prenos(za koji sam od drugara cuo da je bio totalno idiotski) da zaborave sve sto su culi u njemu,istina je skroz drugacija.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Pravicemo mi Dzimija od blata ! :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ice wrote:
Casual wrote:
Nadam se da ce se svi igraci i Stepi malo osvestiti posle ovog poraza i nastaviti sezonu onako kako su je poceli u Ligi Evrope i prvenstvu.
Jeste da je igra na pocetku sezone bila koliko toliko bolja,ali ta Austrija nam je ipak tamo dala 4 komada,a nedavno je na primer ona primila u Bilbau(koji se u Spaniji borio za opstanak ali je preko kupa otisao u Evropu) tri.
A sta reci za nasu ligu,to sto smo pobedili 3 najgore ekipe je bilo samo zavaravanje i mazanje ociju.I pitanje je da li bi bilo tako protiv Cukarickog da smo zamenili termine sa Partizanom.
Sa ajsom se potpuno slažem.
Ja sam baš od onih koji je polagao velike nade u Stepanovića.Moja veoma pozitivna projekcija prema imenu gsn Stepanovića, prvi put se ozbiljno poljuljala u meču sa Rabotničkim, a totalno kada sam došao da vidim sledeću našu prijateljsku utakmicu na Veterniku (jer je već tada bilo jasno da je Stepanović zacementirao ,,Prvu postavu" sa puno slabih tačaka).
Kako je vreme teklo, samo je potvrđivalo moje tadašnje pretpostavke.Zato sam i rekao da neću davati ocene igrača do prve prave provere, a to je meč sa partizanima (kako ne bih unosio ,,nemir i pesimizam" i ,,kvario" idiličnu pobedničku atmosferu).Međutim, vrlo brzo se potvrdilo da atmosfera baš i nije tako idilična, ali su početni rezultati na gostovanjima, timovima koje smo uhvatili u rasulu (jer smo bili u velikoj početnoj prednosti zbog ranijeg starta priprema i odigaranih utakmica sa Austrijom), zamaskirali ozbiljne probleme u ekipi (sad mnogo jasnije vidimo koliko ih ima, naročito personalnih, zbog tvrdoglavog forsiranje trenerove, ili ne znam čije, ideje).
Rekao sam još u julu da ćemo sa ovakvim veznim redom i načinom igre, fizičke spreme i favorizovanja pojedinaca, imati velike probleme u igri sa malo jačom ekipom.To je već bila Austrija u avgustu.
Iako su te utakmice (većinski) proglašene za uspešne, ja sam bio veoma nezadovoljan sa prikazanom igrom i odnosima na terenu.Na kraju, valjda se samo kod nas može proglasiti uspehom 1:1 na ,,domaćem terenu" i poraz od 2:4 na gostovanju, uz sijaset uočljivih slabosti, u susretima sa jednom sasvim prosečnom ekipom, kao što je Austrija.Austrija u kojoj svi trče za Aćimovića, a ovaj penzionerski odrađuje dodavanja i prekide, što samo po sebi govori da takva ekipa ne može biti ni blizu evropskog proseka.
Ono što ja najviše zameram Stepanoviću je prerani izbor nosilaca i načina igre Vojvodine, a potom tvrdoglavo forsiranje prolaska ,,glavom kroz zid".To je dovelo do nerešivih personalnih problema među igračima.
Oni koji su se našli u izboru trenera nisu morali mnogo da rade da bi zadržali svoje mesto u prvih 11, a oni koji su trebali da im ,,duvaju za vrat" , nisu imali nikakve šanse da se dokažu i nešto promene u svom statusu.To je rezultovalo time da igru nismo popravili, od prve zvanične utakmice do danas, ama ni za jotu.Timovi koji imaju snage, i nešto malo fudbalskog znanja, lako izlaze na kraj sa beskrvnom i bezidejnom Vojvodinom (ili bolje reći JEDNOIDEJNOM VOJVODINOM).
Ono što sada treba da kaže Predsednik Kluba, nije da se smeni trener, već dovede u red, po meni sa jednom jedinom rečenicom:
OD DANAS HOĆU DA VIDIM NA TERENU BORBENU VOJVODINU I ZDRAVU IGRAČKU KONKURENCIJU.
Ko je kriv, i zašto od juna toga nije bilo (osim na momente), ne želim da ulazim u analizu, jer ne poznaje situaciju iznutra. Ali, sasvim je logično da je to trener - ako ni po čemu drugom, ono po službenoj dužnosti.
Izveštaj se mora podneti, pre utakmice sa zvezdom, jer ako ostane ,,odsad ko i dosad", takvi će biti i rezultati i odnosi među igračima.
Ne treba (još) menjati Stepanovića, nego on treba da (se) menja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Neoprostivo mali broj prisutnih navijača Vojvodine na stadionu, ne možemo biti veliki klub bez pravih navijača.Firmi svaka čast, čista desetka ali malo ih je bilo/realno oko 300/.Možda bi se i neki od vas internet navijača trebali zamisliti/ne mislim naravno na one u inostranstvu/.
Navijači Partizana najgori, ne daj bože takvih primitivaca.Svi koji su bili znaju o čemu govorim.
Gledao sam Vojvodinu i mnogo goru i inferniorniju u Bg.Nije sve bilo tako loše.
Pre svega, nadam se da će nakon ove utakmice Meda dobiti drugi status u timu, a o Kesiću da ne govorim.Ljudi, pa to je golmančina!!!Ocenu vrlo dobar zaslužili i Mrđa i Đurovski,zadovoljili Pleč i Vuličević.
Lovrić,Peković i Tumbasović odigrali u skladu sa svojim mogućnostima/loše/, ali su se makar trudili.
DOKLE ĆE OVAJ TADIĆ IMATI KREDITA!!!! Ako sada ne popije klupu ne znam kad će.Lično ću ..... mamu Stepiju ako počne sledeću utakmicu od početka.Ne samo da ništa nije uradio u napadu, nego je njegov bek bio najopasniji napadač Partizana. Umesto Tadića mora sledeću da počne Aleksić i tu boga nema.
Stjepanović ima srce kao i Tadić/nema ga/ i sa te dve kukavice u timu sreće nam nema.Doduše on je imao dva uspešna prodora/za razliku od Tadićevih 0/ i tukli su ga.
Ako je Aleksić ono uradio nakon zadnje izmene, podržavam ga.Ljudi, pa stavite se u njegovu poziciju.Dokle da se ovaj matori prdonja/i pre njega Džimi Marić/ koji nikad ništa kao trener nije osvojio da se iživljava nad njim!!!!Makar je otvoreno pokazao šta misli.
Idemo dalje, treba doći i gledati svoj klub i u sredu, ali je i vreme za prve zvižduke i negodovanje.... Nije Vojvodina ničija prćija!!!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Za pocetak

Post by Passion »

Za pocetak da kazem da se ja iskreno uopste ne nerviram zbog poraza...mislim nemogu da kazem da me bas briga,ali se nerviram u granicama normalnog!Ali nemojmo odmah svi po treneru i igracima...i ja sam takodje ljut na Stepanovica zbog taktike..ali sta je tu je!Nije nam ovo ni prvi ni poslednji poraz u Beogradu....za igru nemogu nista da kazem jer sam slusao radio prenos...i mogu odmah da kazem da je komentator grobar zestoki :D jer po njemu Vojvodina loptu nije dotakla(neko je to i pre mene rekao ali sam zaboravio ko) :!: Naci cu neki snimak pa da odgledam...ali ono sto sam ja cuo na radiju...da je Plec bio jedini igrac koji je nasu odbranu drzao kao celinu!Tadic je naravno opet u mislima bio super zvezda i opet se izlezavao po terenu...bar kolko sam ja cuo!Ali realno...neko je takodje vec rekao ovo sto cu reci...mi smo tamo otisli bez 3 standardna igraca i jos 3 su se povredila...pa ljudi naprimer Barseloni kad se povredi SAMO 1 igrac oni se neprepoznaju...pa kako onda ocekujete od Stepanovica da napravi ekipu bez 6 standardnih :?: :!: Iskreno meni se vise kao trener svidjao Maric...jer mi smo tada igrali...odbrana je bila cvrsta, a golove smo davali iz svakog moguceg kontranapada!A i kad su imali loptu nije im se mogla uzeti....ja se samo nadam da nas cigani nece razmontirati ovde u Novom Sadu, a to ce se desiti ukoliko Bata ne odreaguje i ne rebne ih sve po dzepu...jer meni se cini da oni polako zaboravljaju ciji oni dres nose :!: (izuzev Maria,Kesica....)

Dakle sve u svemu....predstojecu utakmicu MORAMO dobiti jer nam cigani sad beze 3,a glodari 1 bod!Sva srece pa nam je gol razlika na nivou :!:

I samo da li neko moze da mi kaze sta su to oni glodari pevali!?Posto nisam nista cuo o tome...hvala unapred!
__________________________________________________________
JEDAN ZIVOT-JEDNA LJUBAV!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Turija wrote: Ono što sada treba da kaže Predsednik Kluba, nije da se smeni trener, već dovede u red, po meni sa jednom jedinom rečenicom:
OD DANAS HOĆU DA VIDIM NA TERENU BORBENU VOJVODINU I ZDRAVU IGRAČKU KONKURENCIJU.

Ne treba (još) menjati Stepanovića, nego on treba da (se) menja.
Po meni ovo je sustina, sada promeniti neke stvari iz korena jer i dan dva cekanja moze biti prekasno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Nisam citao sve postove,tako da nzm da li je negde spominjan Maksimovic,ljudi ja nemogu da verujem da on pored Danija ubacuje ovog propaliteta ovog neznanca besan sam kao ris pa jel taj Maksimovic placa Stepiju da ga ubaci u igru pa dokle cemo da igramo sa 1 napadacem a da napadamo 1 mesto na tabeli dookleeee :evil: :evil:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Kako vreme odmiče igramo sve lošije i lošije, a to je siguran znak da je nešto bilo trulo još u samom startu. Uzrok problema, naravno, nije uklonjen, pa je bilo samo pitanje vremena kada će se pojaviti „već viđeno“ kao neizbežna posledica svega. Stvar je krajnje prosta. Ekipa je postavljena na pogrešnim osnovama. Ne pomažu tu ni packe, zavrtanje ušiju, kazne, nagrade, karantini ni zatvaranja, kada imamo igrače koji su propali, limitirani, otpaci... Neće Stjepanović ni posle 100 utakmica naučiti pravovremeno da doda loptu, kao što ni Tadić neće trčati brže ni pod kojim uslovima... Oni ne mogu napredovati. Nikad. Oni ne mogu pobediti partizan u gostima. Oni ne mogu osvojiti trofej. Oni su rođeni luzeri. Vojvodina im ništa ne znači. Nažalost, previše je igrača koji se uklapaju u ovakav opis, a upravo takvi čine okosnicu današnje Vojvodine u nečijoj krivoj viziji. A oni dobri im greju klupu. Vojvodina i dalje stoji naglavačke. Onog momenta kada bude okrenuta i postavljena na noge; kada budemo imali ekipu u pravom smislu te reči, celinu sastavljenu ne od 11, već 22 fudbalera koji će igrati fudbal, svaki komentar postaće suvišan. Svi ćemo znati da prepoznamo taj trenutak. Izbor je jednostavan – ili DECA VOJVODINE, ili centar za rehabilitaciju i reafirmaciju propalih igrača zvezde i partizana. Pa da vidimo gde nas koja varijanta vodi.

P.S. Reče Stepi na početku:
"Navijači su tu, oni nisu nigde pobegli. Oni čekaju da budu isprovocirani da ponovo dođu na stadion i vide Vojvodinu, a kada odlaze sa stadiona da pričaju šta su doživeli i videli", rekao je Stepanović.
E, pošteno ste ih isprovocirali, gospodine Stepanoviću. Nažalost, u skroz pogrešnom kontekstu. Kako sada stvari stoje – možemo se oprostiti od punih tribina za duži vremenski period. Zamislite kako bi navijači Mančestera reagovali da Tošić igra stalno, a Runi sedi na klupi. :idea:
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

budababa wrote:Par sansi i nji'ov gol...

http://www.youtube.com/watch?v=jExOXw5Zwvs
Kod gola se tacno vidi kako je nas vezni red nekako ispao, Pekovic kao levi bek otisao veoma visoko gore a "Rekreativo" koji je bio pored njega je samo posmatrao tog igraca pa su nasi ostali sa samo 3 igraca u odbrani naspram 4 protivnickih.
Volem Vošu!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija-svaka čast za post!

Evo i šta smo sami sebi napravili sa ovom utakmicom:
Od tog trenutka Novosađani, koji su koristili svaki trenutak da izležavanjem ukradu dragocene sekunde, više nisu padali, ali ideju za izlazak iz 80-minutnog sivila nisu imali. Mrđina poluprilika posle udarca glavom i solidan, ali neprecizan pokušaj iz slobodnjaka malo su i premalo od ekipe koja poslednjih nedelja i meseci gromoglasno najavljuje juriš na titulu.
A tako sada pišu skoro svi mediji. Jeste da su jedva dočekali, ali sami smo krivi.

Upitao bih Stepija zbog čega jedno priča a drugo radi? Koliko puta je samo izjavio da mu je drago što se rezervisti (koji su, da se razumemo, u tom statusu potpuno neopravdano) toliko trude i time dišu za vrat ovima u prvoj postavi, jer će samim tim prvih 11 igrača morati da pokažu znatno više kako bi sačuvali svoj status? I šta smo dobili? Koliko "rezervista" je nagrađeno za svoj trud šansom? Jedino šta može naterati Stepija da napravi neku promenu u ekipi je povreda nekog od "neprikosnovenih". I tu dolazimo do toga da se prvih 11 neće preterano zalagati jer im je status zagarantovan, a prestaće da se trude i oni sa klupe jer će uvideti kako je svako zalaganje besmisleno, pošto šansu mogu dobiti eventualno na prijateljskoj u Vrdniku (bez potcenjivanja Vrdničana).

E moj Stepi, kakvo si samo razočarenje. Bio bi sjajan na političkoj sceni Srbije sa takvim razmišljanjem i ponašanjem. Svi drugi su krivi, jedino si ti bezgrešan. A sve što radiš, radiš isključivo zarad sopstvene promocije i interesa...


Edit: http://www.partizan.rs/home.php?&Jezik=sr

Na ovoj adresi možete pogledati snimak utakmice...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Stepanović VS Aleksić...

http://www.sportske.net/vest/fudbal/ale ... -7192.html

http://www.sportske.net/vest/fudbal/ste ... -7193.html

Prepucavanje preko novina se nastavlja, kako samo sramote klub ovim istupima u javnosti!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Mare wrote:Stepanović VS Aleksić...

http://www.sportske.net/vest/fudbal/ale ... -7192.html

http://www.sportske.net/vest/fudbal/ste ... -7193.html

Prepucavanje preko novina se nastavlja, kako samo sramote klub ovim istupima u javnosti!!!
Ja sad iako sam pre izjavio da je mali uobrazen njega razumem,meni je bilo neprijatno kada je onaj kreten Maksimovic usao,mogu zamisliti kako je tek njemu bilo,da je on usao kladim se da bi grizao na terenu!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Uvek sa tobom wrote:Ja sad iako sam pre izjavio da je mali uobrazen njega razumem,meni je bilo neprijatno kada je onaj kreten Maksimovic usao,mogu zamisliti kako je tek njemu bilo,da je on usao kladim se da bi grizao na terenu!
Evo i odgovora...
Mondo wrote:Stepi i revoltirani Aleksić "oči u oči"

U Vojvodini će u utorak pokušati da reše problem na relaciji: trener Dragoslav Stepanović - najbolji mladi igrač Srbije Danijel Aleksić.

Od kada je Aleksić ovog leta posetio kamp Mančester sitija i potom se vratio u Vojvodinu neobavljenog transfera, nešto ne funkcioniše u njegovom odnosu sa trenerom Vojvodine. Mladi napadač utakmice počinje na klupi, a kada je u derbiju sa Partizanom u nedelju uveče shvatio da neće ući u igru, Aleksić je demonstrativno ustao sa klupe za rezerve i odšetao...

Posle toga više niko u Novom Sadu nije bio u stanju da kaže da problem ne postoji...

Pre toga, Stepi je preko medija poručio mladom reprezentativcu da "mu je potrebna i njegova glava", čime je hteo da ukaže na to da Aleksić nije mislima uz ostale igrače i da je mnogo vremena ovog leta proveo odvojen od tima.

Stepanović nije već u nedelju, pa čak ni u ponedeljak tražio razgovor sa Aleksićem zbog njegovog postupka tokom poraza Vojvodine u Humskoj (0:1), ali će to uraditi u utorak.

"U ovakvim situacijama, najbolje je da se glave ohlade", rekao je trener Vojvodine, koja je prvenstvo počela sa tri pobede, a potom remizirala sa Smederevom kod kuće i izgubila od šampiona u gostima.

"Kada čujem njegovu verziju, doneću odluku", dodao je Stepi.

Aleksić je u međuvremenu novinarima objasnio zbog čega je ustao sa klupe.

"Bio sam šokiran! Suze su mi krenule...", rekao je Aleksić, a preneo "Sportski žurnal".


"Jednostavno nisam imao snage da i dalje sedim na klupi. Zato sam otišao. U Vojvodini svi imaju prednost u odnosu na mene. Grozno se osećam", dodao je igrač, za kojeg je Mačester siti navodno bio spreman da plati sedam miliona evra.

Vojvodina u sredu od 15.30 u prvom kolu Lav Kupa Srbije dočekuje Dinamo iz Vranja, a već narednog vikenda u 6. kolu JSL, na "Karađorđe" stiže Crvena zvezda.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Mondo
VOŠA: Butorović ljut, igrači bez 2.000 evra
Utorak, 22. septembar 2009. 12:28

Vojvodina je jedan od kandidata za titulu prvaka Srbije, ali izdanje protiv Partizana razočaralo je i njene navijače, ali pre svega predsednika kluba Ratka Butorovića.

Igrače Vojvodine je za uspeh u Humskoj čekala i premija od po 2.000 evra. Ali, za te pare će ubuduće morati dobro da se preznoje, a prva prilika je već ovog vikenda protiv Crvene zvezde.

"Jadno i bedno! Obrukali su se", tim rečima opisao je Butorović igru fudbalera Vojvodine u porazu od Partizana.

Predsednik Vojvodine žacnuo je svoje fudbalere i sledećom izjavom: "Trebalo bi da uče od svojih kolega iz Partizana i Crvene zvezde kako se bori za boje kluba. Crno-beli su u svim elementima igre bili bolji od nas, igrali su za čestitke i više nego zasluženo pobedili".

Butorović je ocenio da je igra koju je Vojvodina prikazala u Beogradu u neskladu sa proklamovanim ambicijama i stalnim izjavama fudbalera da će se boriti za titulu.

"Za deset osvojenih bodova do sada dobili su 3.500 evra, a za pobedu nad Partizanom dobili bi još po 2.000 evra. Zar to nije dovoljno stimulativno? Imaju uslove za rad koji prevazilazi granice naše zemlje, a na terenu se ponašaju kao da nemaju motiva!? U utakmici u kojoj je ekipa trebalo da pokaže koliko može i da li su naše ambicije realne, pokazali su da malo mogu i da ambicije nisu realne", grmi Butorović.

Kao svetle tačke u ekipi Vojvodine, predsednik kluba izdvojio je golmana Aleksandra Kesića, Marsela Pleča, Slobodana Medojevića, Janka Tumbaevića, Slavena Stjepanovića i Dragana Mrđ.

A ostali?

"Ostali su delovali potpuno nezainteresovano, baš ih briga šta će biti", rekao je Butorović i najavio "korenite promene", kao i da će "na tapetu biti svi".

Uz to, i dalje traju trzavice između trenera Dragoslava Stepanovića i mladog Danijela Aleksića.

U Novi Sad uskoro dolazi lider prvenstva Crvena zvezda...

(MONDO)
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Locked