UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Po meni je sramota ako za ovakav evropski mec ne mozemo da skupimo vise od 3500 gledalaca.Toliko bi trebalo da bude na Maltezanima nekim.Opet niko ne kaze da i nece biti vise ljudi,mozda ce pohrliti da vide novu Vojvodinu,ali onda nece biti pravedno jer nece biti mesta za sve.
Ja sam za Smederevo,mada zbog daljine,nece biti toliko ljudi,pa se onda opet vracamo na Indjiju kao realniju opciju.
Nema potrebe spominjati Sevojno,JNA nije u igri,a posto Zvezda najverovatnije gostuje tog 30-og,nama ce Marakana biti slobodna.Mislim da su se ovi iz uprave vec odlucili za Marakanu,pa je mozda svaka prica suvisna.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Evo i prve impresije Dragoslava Stepanovica:
LE: Austrija po Stepijevom ukusu
Petak, 17. jul 2009. 17:00
Trener Vojvodine Dragoslav Stepanović zadovoljan je žrebom trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, koji je za protivnika njegovom timu namenio bečku Austriju. Dok Crvena zvezda i Sevojno tek treba da izbore plasman u treću rundu (30. jula i 6. avgusta), Novosađani tempiraju formu upravo za taj period. "Mislim da je Austrija protivnik po meri. Imaće prednost što će odigrati dva kola njihovog prvenstva do susreta sa nama, ali opet mislim da su šanse 50:50", rekao je Stepanović agenciji Beta. Austrija je uz Rapid najpoznatiji austrijski klub, ali iskusni strateg Vojvodine tek treba da se upozna sa aktuelnim sastavom Bečlija. Reprezentativci Austrije su igrači odbrane - Aleksandar Dragović, Manuel Ortlehner i Joakim Standfest. Neke od njih je u duelu kvalifikacija za SP 2010. godine imala priliku da upozna i srpska publika. Tu su već nekoliko godina iskusni Slovenac Mile Aćimović i Poljak Jacek Bak, tamnoputi golgeter Rubin Okotie... "Pogledaću utakmice koje odigraju pre nas, dobiću snimke drugih mečeva. Analiziraćemo, mislim da neće biti iznenađenja", dodao je popularni Stepi.
(Beta/MONDO)
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Opaaaaa... evo i mene.... odlican protivnik!!!Rekao bih i najatraktiviji od svih protivnika nasih ekipa u evro takmicenjima.Jos ako uspemo da osposobimo Pleca za te meceve,bice veselo,jer covek je ceo zivot "tukao svabe".Imamo sansu da igramo fudbal,da se nadigravamo.Rekao bih da sve od nas samih zavisi.

Sto se tice lokacije na kojoj cemo igrati,mislim da bi ova ideja sa posmatranjem meca na semaforu Karadjordja bila pun pogodak.Bilo bi to nevidjeno iskustvo za sve nas i prava promocija ne samo Vojvodine nego i navijaca,grada,stadiona,ponosa.... ubedjen sam da bi slika razdraganih navijaca obisla ceo svet :wink: Jedino,kako bi fudbaleri izdrzali bez podrske navijaca,ne znam.

Eto,ja toliko... na "prvu loptu" sto se kaze

Evo,koga zanima za dva dana moze pogledati mec Salzburga i Austrije,na sledecim kanalima:

Image

Nadam se da ce im sezona odmah krenuti rezultatskom katastrofom i rasulom u klubu :wink:
Image
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ljudi pa ovaj stadion u Indji je kao stvoren za ovu utakmicu. Zamislite kad nas bude 4000 i kad pocnemo da grmimo. Predlazem da se pod hitno sastavi peticija i da je svi potpisemo i prosledimo rukovodstvu kluba.
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

DUB wrote:
http://www.fk-austria.at wrote: 17.07.09 13:52
Austria zum Europacup-Auftakt gegen FK Vojvodina Novi Sad




Gegründet 1914
Vereinsfarben Rot-Weiß
Stadion Karađorđe (15.025)
Homepage www.fkvojvodina.com
A jeste li skontali da su stavili ovaj naš sajt kao zvanični FK Vojvodina? :)
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Iskreno, vise sam se pribojavao Steaue i CSKA, dok sa ovima mozemo da odigramo neziheraski. Ako njih ne prodjemo, onda u vodu sve price o evropskom klubu i povratku na staze stare slave.

off: U divanu danas sa ekipom, razmatrali smo i mogucnost da dobijemo Ujpest, kao i moguce reakcije tamosnje policije kada bi nas videli. 10 godina kasnije, isti ljudi (samo procelavi i sa kojim zubom manje). Stra'ota :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Молим све заинтересоване који би желели са навијачима да путују у Беч, на реванш утакмицу, да пошаљу мејл на адресу сајта fkv.com@gmail.com, како би могли да добијемо приближан број због виза и аутобуса!
Такође ако хоће неко да спонзорише извештај из Беча за наш сајт нека се такође јави мејлом на адресу fkv.com@gmail.com
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

budababa wrote:Iskreno, vise sam se pribojavao Steaue i CSKA, dok sa ovima mozemo da odigramo neziheraski. Ako njih ne prodjemo, onda u vodu sve price o evropskom klubu i povratku na staze stare slave.

off: U divanu danas sa ekipom, razmatrali smo i mogucnost da dobijemo Ujpest, kao i moguce reakcije tamosnje policije kada bi nas videli. 10 godina kasnije, isti ljudi (samo procelavi i sa kojim zubom manje). Stra'ota :mrgreen:
Slazem se sa Budababom u potpunosti. Drago mi je sto smo izbegli CSKA i Steaue. Mislim da ce nam mnogo lakse biti da odigramo sa Austrijom.
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Nas najjaci adut u ovoj utakmici je Stepi. Imam utisak da je on i prizeljkivao Austriju za protivnika s obzirom da ima dugogodisnje iskustvo iz Nemacke bundeslige tako da dobro poznaje mentalitet fudbalera sa tog podneblja.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Mislim da bi bila potpuna ludost ako bi igrali bilo gde drugde sem u Inđiji, ako postoji ta mogućnost.Ubeđen sam da bi više publike bilo u Inđiji nego u BG, niko od nas ne ljubi BG a tamo nas niko ne voli. U Inđiju bi svi otišli, šta fali 4OOO ljudi, krcat stadion, frka...
Ako bi igrali u BG, to bi bio neutralan teren, skoro bez gledalaca.A i Smederevo je isto daleko, stadion bi bio slabo popunjen.
INĐIJA ILI NIŠTA!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Evo sta kaze nas sportski direktor za "Dnevnik":

Na pitanje zašto se meč igra u Beogradu, Pantelić je rekao:

- Na našem stadionu se od 23. do 26. jula održava Evropsko prvenstvo za juniore u atletici, a pošto smo ranije UEFA-i morali da prijavimo stadion na kojem ćemo igrati, izbor je morao pasti na Marakanu.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Morao pasti na Marakanu?? Bas me zanima zasto? Pa nisu Indjija i Smederevo juce sredili stadione.. Takav stadion i odgovara za ovakvu utakmicu, pa zamislite kako bi grmelo na stadionu Indjije, tribine su uz teren, a kakva ce atmosfera biti u Beogradu :? Ako i dodju na stadion, Beogradjani navijace za Austriju
umbro
Posts: 20
Joined: Wed Jun 04, 2008 4:48 pm

Post by umbro »

Nije bas tako,naravno da niko nece navijati za austriju,nemojmo i mi sad preterivati.U svakom slucaju nece se igrati ni u Indjiji ni bilo gde drugde vec na marakani,to je to stadion je vec prijavljen.Pitanje je da li ce se ici kao grupa ili ne,sve ostalo su prazne price.Trebalo bi svi da pocnemo da razmisljamo o revansu,i kako se organizovati kako bi nas bilo sto vise.Bec je blizu,ne treba mnogo para,jedino da ne bude puno problema za vizu..
Nek nam je sa srecom..
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ma samo sam se nasalio, ne verujem stvarno da ce neko navijati za Austriju ali nece niko ni doci na stadion osim nase i njihove navijacke grupe.. znaci neutralan teren potpuno
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Sportske.net wrote:Popović: ''Nedostajaće nam atmosfera sa Karađorđa''

Kapiten novosadske Vojvodine Aleksandar Popović ističe da nema razloga za strah od prvog protivnika u kvalifikacijama za Ligu Evrope - bečke Austrije i očekuje podršku navijača u Beogradu, gde će Novosađani biti domaćini u prvom meču.

Popovic VojvodinaU ekipi srpskog vicešampiona Vojvodini, posle žreba za Ligu Evrope vlada opšta ocena da izabranici Dragoslava Stepanovića imaju realne šanse da eliminišu bečku Austriju, ali malu glavobolju svima u klubu zadaje termin u kome će se odigrati prvi meč - 30. jul.

Tada će Vojvodina biti domaćin, ali zbog Evropskog prvenstva za juniore u atletici, koje se na stadionu Karađorđe održava u to vreme, Novosađani će morati da svog protivnika ugoste na stadionu Crvene zvezde.

Kapiten Aleksandar Popović kaže da će igračima Vojvodine nedostajati atmosfera s novosadskog stadiona, ali i da očekuje da će imati lepu podršku i u Beogradu. I pored toga, Popović smatra da Novosađani imaju realne šanse da eliminišu trećeplasirani tim austrijskog šampionata.

''Ne sumnjam da ćemo i u Beogradu imati adekvatnu podršku naših navijača. Nismo se mnogo raspitivali o kvalitetima Austrije jer do našeg prvog duela imam mnogo vremena. Ekipa iz Beča ima kvalitet, ali je izvesno da imamo šansu da preživimo u Evropi. Rekao bih da su šanse podjednake jer je Austrija u našoj klasi'' - istakao je Aleksandar Popović.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked