Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

https://www.fkvojvodina.rs/saopstenje-z ... GMzlSM2bMQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Na sastanku stranke rešeno da su svi odreda carevi, ali da zasad nešto ne ide. I da će u budućnosti videti kako da i ostali primete da su oni carevi. Eto, ne morate ni čitati.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Ahahahaha, pa ne mogu ovoliko da se zajebavaju.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Kakav glitch u simulaciji...
Vi ste kompletni imbecili, koje bi u bilo kakvom normalnijem drustvu navijaci u kontejnere strpali i rolali niz onaj spust u Dimitrija Tucovica.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Saopštenje je prosto genijalno. Apsolutno u skladu sa stanjem u klubu i rezultatima. Znači potpuna nula. Ostaje Slavoljub, Ljubiša, a i kumić. Našoj sreći nema kraja. Bravo i marš!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Sta kaze tkzv uprava i struka na ovo:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... mat/414308" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Lep gol,asistencija jos lepsa,a rezultat deluje da smo ih urnisali,al i nije bilo bas tako
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Nisam gledao utakmicu, ali mi je veoma drago da su nasi momci odigrali glavnu ulogu u pobedi i pokazali da su nezasluzeno skrajnuti od strane trenera.

Dva nasa najtalentovanija igraca ne dobijaju priliku, cak ni u ovako slaboj konkurenciji u Vosi.
Sto napisao Voja: nije to nas Kabic; nas Kabic je povredjen.
Dok Miletic, od letos, non stop greje klupu, jer nije u ,,zadovoljavajucoj" formi - po misljenju struke, a uprava se slaze sa tim.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: Uprava

Post by Eric Frod »

https://www.instagram.com/p/Ca5VlhgLL8R ... =copy_link" onclick="window.open(this.href);return false;

Opis trenutnog stanja u klubu
:D
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Moje mišljenje je da treba dati apsolutnu vlast Zbiljiću neka dovede sve svoje ljude upravni odbor trenere i sve šta treba a ovima sadašnjim noga u dupe S.Đ. LJ. D. I pogotovo ona figura Samardžić inače će nas ovi urnisati.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Izgleda da se na leto vraca Voja Gajic
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:Izgleda da se na leto vraca Voja Gajic
To sam i ja cuo, odnosno da se zato ne daje otkaz ovom bolidu, nego presek stanja u maju i cistka.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Djisa wrote:Izgleda da se na leto vraca Voja Gajic
Neverovatno... Došlo vreme izgleda za izmeštanje stadiona, gubljenje SCVB i lagano gašenje kluba
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:Izgleda da se na leto vraca Voja Gajic
To sam i ja cuo, odnosno da se zato ne daje otkaz ovom bolidu, nego presek stanja u maju i cistka.
Samo nek je random.
I obavezno da vidimo emotivni zagrljaj Gajica i Lalata u junu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Voja Gajic je daleko manja steta od ovih trenutno.
Iako daleko od onog sto mi navijaci zelimo, i onog sto Vojvodina zasluzuje i sto joj dolikuje... treba biti realan, u ovoj drzavi i ovom sistemu, nije realno da ocekujemo idealno resenje. To nikome (osim nama navijacima) nije u interesu.
Zato se treba boriti da se ceo sistem menja. A do tada ili prihvatiti najmanje lose resenje po klub ili otici u amaterski rang takmicenja.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Pa da li je moguće? Mislim, da li je realno da nema nikog normalnog ni na vidiku? Ko nama to vodi klub i koje su to šeme? Odrodili se od svog grada, od svojih navijača, os avega samo ne od para i njihovog pranja. Čemu i kome služi ovakva Vojvodina? Gasi klub, kad ništa bolje ne možeš da smisliš.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply