Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

U Donjem Srema kazu da je njihov najbolji napadac u pregovorima sa Vojvodinom.
ПУШТАМ КИШУ!
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

Nikola wrote:U Donjem Srema kazu da je njihov najbolji napadac u pregovorima sa Vojvodinom.
jel to onaj sto je bio u slanoj bari?
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Kojom logikom mi kupujemo Kesica, a imamo 3 golmana u ekipi. Izes ti mene ako ja kapiram logiku ovih iz uprave. Prvo ga suspendujemo sto nije hteo da produzi ugovor, a trebao covek da bude zamena Brki, a sada ga vracamo. :?: :!: :?: :!: :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Otkud znate da Abu nije isao da se nudi petokraki, rcimo? Otkud znate da ce dinamo da uplati za Lazovica 4 min posle utakmice sa Bordoom? Otkud znate bilo sta?!

Sve je moguce, mene samo zanima sta Abu ima da kaze na sve to i to je ono sto me najvise interesuje! Pre par dana sam mu na fb posle saznanja da je dobio poziv za reprezentaciju poslao poruku i cestitao mu, odgovorio mi je veoma brzo. Sada kad sam ga pitao da li je istina da je isao da se nudi klubu koji mi najvise mrzimo na svetu, posle toliko ljubljenja naseg grba, nije mi odgovorio vec nekoliko dana. Poslao sam mu to sve isti onaj dan kad sam saznao za moguci tranfer. Naravno, ne mora on meni nista da odgovara, koji sam ja faktor u njegovom zivotu, ali eto, mozda je prica bar donekle vredna pomena. Ako saznam da je to istina, ne bih mu dao da igra cele sledece sezone uprkos svemu sto je za nas uradio! Neka posluzi za primer ostalima da ni najboljem se ne prasta tako nesto. Mada posle onoliko oprosta Smiljanicu i ostalima, ovo bi bilo suludo i ocekivati.

Kako mi je dobro sto je opet krenula prica kako mi nismo ti koji treba da imamo stav o tome koga zelimo za novu upravu ali zato jesmo ti koji treba da imamo stav o tome koga zelim da smenimo, upkos onom prvom. Ala bih ja voleo kad bih u svakodnevnom zivotu mogao da donosim takve odluke... Ma bas me briga, ne dopada mi se posao, dacu otkaz, svaki drugi je bolji od ovog! Jeste da treba ziveti i platiti racune i napuniti guzicu sledeceg meseca, ali nema veze, ja cu sigurno naci bolji posao jer svaki je bolji od ovog! Svi samo cekaju mene da prime! 8)
Image
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

"Predočili smo Abubаkаru jаsаn stаv ove uprаve dа neće pojаčаvаti konkurentske klubove iz Beogrаdа. Istovremeno, upoznаli smo gа i s odličnom ponudom koju smo dobili zа njegа od jednog kineskog prvoligаšа, kаo i s tim dа ćemo imаti potpuno rаzumevаnje аko je prihvаti u cilju rešаvаnjа egzistencije. Kаo аlternаtivu ponudili smo mu produžetаk ugovorа s Vojvodinom pod povoljnijim uslovimа nego što su bili do sаdа. Abubаkаr je rekаo dа će o svemu dа rаzmisli i dа će se izjаsniti u nаjskorije vreme," rekao je Vlaović za novosadski Dnevnik.



http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=638959" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

vosa do groba wrote:"Predočili smo Abubаkаru jаsаn stаv ove uprаve dа neće pojаčаvаti konkurentske klubove iz Beogrаdа. Istovremeno, upoznаli smo gа i s odličnom ponudom koju smo dobili zа njegа od jednog kineskog prvoligаšа, kаo i s tim dа ćemo imаti potpuno rаzumevаnje аko je prihvаti u cilju rešаvаnjа egzistencije. Kаo аlternаtivu ponudili smo mu produžetаk ugovorа s Vojvodinom pod povoljnijim uslovimа nego što su bili do sаdа. Abubаkаr je rekаo dа će o svemu dа rаzmisli i dа će se izjаsniti u nаjskorije vreme," rekao je Vlaović za novosadski Dnevnik.



http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=638959" onclick="window.open(this.href);return false;
Ljudi jel to danas u ponoc istice prelazni rok ili sutra u ponoc ?
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Sutra u ponoc !
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Sutra postoje 3 moguća scenarija:
1. Najgori mogući tj odlazak Abubakara Oumarua (za mene više nije Abu) u čergu, uprava pravi cirkus po novinama i samo nas još više blamira
2. Odlazak u Kinu ili bilo gde samo da nije kod blizanaca, olakšanje kod većine navijača a uprava ima opravdanje za transfer
3. Ostanak Oumarua, njegovo poricanje želje da pređe u čergu, ponovo miljenik publike, bajna uprava izvojevala veliku pobedu bla bla... a mi i sa njim u timu ostajemo tanki u napadu i sa malo tanjim živcima nego prošle sedmice.

Mislim da su veće šanse da nas on napušta a ako ode ekspresno dolazi neki Rakić ili drugi ,,prekaljeni golgeter,, .
Kako god da bude ostaje neki gorak ukus u ustima, izgubio sam poštovanje prema dotičnom iako nisam gajio iluzije o večnoj ljubavi. Ovo iskustvo nas uči da možemo samo da verujemo najblistavijim izdancima naše škole (Kačar, Brka, Meda) koji znaju šta ideja zvana Vojvodina predstavlja njenim navijačima.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

kuzma liman wrote:Sutra u ponoc !
Uh mnogo je to jos vremena :?
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Zbog ove teme jutros se probudih sa podocnjacima.
Do 2h sam citao sve redom, i zaista ne verujem koliko se digla prasina zbog naslova u novinama.
Sacekajte jos malo pa onda udrite po onome ko zasluzi :mrgreen:

Iz tog razloga svoje licno misljenje cu zadrzati za sebe,bar sutra do ponoci :gospodin:
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

ssnigd wrote:Kojom logikom mi kupujemo Kesica, a imamo 3 golmana u ekipi. Izes ti mene ako ja kapiram logiku ovih iz uprave. Prvo ga suspendujemo sto nije hteo da produzi ugovor, a trebao covek da bude zamena Brki, a sada ga vracamo. :?: :!: :?: :!: :?:
Nemamo 3 golmana. Čuo sam da je mali Kordić napravio neku glupost na treningu i da je vraćen u omladince.
lexa wrote:Zbog ove teme jutros se probudih sa podocnjacima.
Do 2h sam citao sve redom, i zaista ne verujem koliko se digla prasina zbog naslova u novinama.
Sacekajte jos malo pa onda udrite po onome ko zasluzi :mrgreen:

Iz tog razloga svoje licno misljenje cu zadrzati za sebe,bar sutra do ponoci :gospodin:
Ako ćeš verovati naslovima u novinama onda bolje da si legao sinoć ranije :wink:
Mnogo toga se ne zna u vezi pojedinih naših igrača i baš me zanima zbog čega ih uprava "brani" i ne izadje u javnost sa činjenicama o pojedincima. Mnogi bi se razočarali u svoje "idole".
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

zapad wrote:
ssnigd wrote:Kojom logikom mi kupujemo Kesica, a imamo 3 golmana u ekipi. Izes ti mene ako ja kapiram logiku ovih iz uprave. Prvo ga suspendujemo sto nije hteo da produzi ugovor, a trebao covek da bude zamena Brki, a sada ga vracamo. :?: :!: :?: :!: :?:
Nemamo 3 golmana. Čuo sam da je mali Kordić napravio neku glupost na treningu i da je vraćen u omladince.
I da je decko napravio glupost, kao treci golman mogu da nam posluze Cavic, Rockov, ili neki drugi klinac iz omladincskog pogona... Ovako imas tri golmana istog nivoa.
Boske87 wrote:2. Odlazak u Kinu ili bilo gde samo da nije kod blizanaca, olakšanje kod većine navijača a uprava ima opravdanje za transfer
Ako bude otisao u Kinu, posle polusezone dolazi u zvezdu. Samo pretpostavljam.

Ako cete najiskrenije mene je uzasno zasitila ova generacija igraca, dakle svi redom od onih koji su bili kod Milinkovica racunajuci i Abua. Medjutim posto nikog nismo prodali, ili niko nije hteo nase da kupi, mi i dalje gledamo iste igrace na terenu. Zasto se nikada ne izvrsi neka transformacija igrackog kadra, to izgleda niko ne zna. Jedna te ista ekipa, bez ucinka.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Da li bismo mi Rakića mogli dovesti i po isteku prelaznog roka? Pošto nije pod ugovorom i nije nigde licenciran.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Mackycool wrote:
Nikola wrote:U Donjem Srema kazu da je njihov najbolji napadac u pregovorima sa Vojvodinom.
jel to onaj sto je bio u slanoj bari?
Upravo taj, jak, solidna tehnika, profesionalac i u formi.
@zapad kanda dobro veli.
ПУШТАМ КИШУ!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Ponudjena su nam cetri igraca, medju njima je i Damjanovic iz Donjeg Srema.
Post Reply