Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Sad kad je najbitnije ništa od naših insajdera, ajde ljudi ako nešto znate budite hrabri i dajte nam neki info. Da vidimo ko je pravi insajder, ko je blizu vatre. :D
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Boske87 wrote:Mene više od toga nervira činjenica što se smenom vlasti povampirio stub srbstva, još jednom su me podsetili zašto ih ne podnosim i zašto uvek navijam protiv blizanaca pa makar srpski fudbal potpuno nestao sa evropske mape, samo da se već jednom ugase.
Upravo tako... Svi flajku piva u ruke i Napred Bordo! Ja lično mislim da oni čekaju ishod meča. Ako uđu u LE uzeće nam Abua, ako ne umilostiviće se prema nama sitnim malim, jadnim crvićima iz tamo neke nepostojeće provincije zvane Vojvodina.
Last edited by borrissey on Wed Aug 29, 2012 3:00 pm, edited 1 time in total.
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

Evo čak je i državna štampa zvana blic sklonila vest o tom "prelasku".
Samo da podsetim, ovako je isto i Merebašvili "bio" crn, samo što smo se mi za našeg Abua više popalili, pa videli novinari da masa reaguje na vest.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Abu je pregovarao sa ciganima i oni su mu ponudili 300.000 evra po sezoni na šta je on pristao. Saopštio je to našem UO i izrazio želju da predje u zvezdu. Sada je sve na klubu da li će ga pustiti ili ne.
Po meni treba ga pustiti da istrune tamo bez dinara kad već ima želju.
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

zapad wrote:Abu je pregovarao sa ciganima i oni su mu ponudili 300.000 evra po sezoni na šta je on pristao. Saopštio je to našem UO i izrazio želju da predje u zvezdu. Sada je sve na klubu da li će ga pustiti ili ne.
Po meni treba ga pustiti da istrune tamo bez dinara kad već ima želju.
a ja danas prelazim u city, hart je malo izgleda zakazao, pa zovu mladu nadu golmanske scene.

1. To je sića
2. zvezda. čoveče, zvezda, odakle su ga pljunuli. za 300k evra ne bi prešao nikako.
3. ako je i tačno ovo da "ima" želju, to nije njegova, nego miškovićeva želja.
4. barem imamo opciju da ga zadržimo, tako da ja kažem da od ovog transfera nema ništa.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Za 300.000 po sezoni mu ne mogu ništa prigovoriti ako je istina. To je 8-10 puta više nego što kod nas dobija.

Ali, zar se uprava pita bilo šta? Zar nije klauzula u pitanju? Ako pak crveni nemaju da plate i tu "siću" onda ciganija nema šta da traži uopšte. Šta mogu da nam ponude, 50% od transfera?

Ako ne mogu da aktiviraju klauzulu onda ne smeju da ga puste. Besplatno može da ode iz kluba tek kad mu istekne ugovor.

Ali ne vidim zašto mu mi ne bismo ponudili novi ugovor od 600.000 za 3 godine uz novu klauzulu od 2 miliona i 15%. Pogotovo sad kad je reprezentativac, neka se potrudi još godinu dana i moći će da bira čiju ponudu će da prihvati!

@Mackycool
Kakva sića? Pa Mereba je zbrisao za manje! Ovako bi imao duplo veću platu od našeg najplaćenijeg igrača. I u Srbiji, razlika između 2500 evra i 25000 evra mesečno, znači razliku između luksuznog i aristokratskog života između kojih se nalazi nekoliko slojeva buržoazije.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Mackycool wrote:
zapad wrote:Abu je pregovarao sa ciganima i oni su mu ponudili 300.000 evra po sezoni na šta je on pristao. Saopštio je to našem UO i izrazio želju da predje u zvezdu. Sada je sve na klubu da li će ga pustiti ili ne.
Po meni treba ga pustiti da istrune tamo bez dinara kad već ima želju.
a ja danas prelazim u city, hart je malo izgleda zakazao, pa zovu mladu nadu golmanske scene.

1. To je sića
2. zvezda. čoveče, zvezda, odakle su ga pljunuli. za 300k evra ne bi prešao nikako.
3. ako je i tačno ovo da "ima" želju, to nije njegova, nego miškovićeva želja.
4. barem imamo opciju da ga zadržimo, tako da ja kažem da od ovog transfera nema ništa.
Mišković je predložio transfer, a želja je isključivo Abubakarova što je i razumljivo da hoće da igra za bolje uslove.
I još nešto, mnogo se pojedinci gadjaju sa ovim ciframa koliko ko od naših igrača ima primanja.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

zapad wrote:I još nešto, mnogo se pojedinci gadjaju sa ovim ciframa koliko ko od naših igrača ima primanja.
To je kao da si rekao da se Butorović mnogo gađa sa primanjima. "Pojedinci" citiraju njegovu izjavu.
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Ako Oumarou debituje za reprezentaciju sad za nedelju dana, treba da mu date jak novi ugovor jer ce te posle moci da birate klubove gde da ga prodate za dobre pare. Svaki makar osrednji francuski prvoligas (Ren, Lile, Nant, Toulouse, itd.) ima odmah da ga se sete cim im bude zatrebao ofanzivni igrac. Oni (kamerunci) zbog jezika (jer govore francuski u Kamerunu) njima dodju kao nama crnogorci, kad zelimo da se pojacamo a nema niko u nasoj ligi... odmah su opcija. Sa nastupom za Kamerun Omaruu ce cena (i prestiz) odmah automatski da duplo porastu.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

FkpCascais wrote:Ako Oumarou debituje za reprezentaciju sad za nedelju dana, treba da mu date jak novi ugovor jer ce te posle moci da birate klubove gde da ga prodate za dobre pare. Svaki makar osrednji francuski prvoligas (Ren, Lile, Nant, Toulouse, itd.) ima odmah da ga se sete cim im bude zatrebao ofanzivni igrac. Oni (kamerunci) zbog jezika (jer govore francuski u Kamerunu) njima dodju kao nama crnogorci, kad zelimo da se pojacamo a nema niko u nasoj ligi... odmah su opcija. Sa nastupom za Kamerun Omaruu ce cena (i prestiz) odmah automatski da duplo porastu.
Identično mišljenje i ja imam! Treba parirati ponudi crvenih i onda nema razloga za odlazak a nema ni opasnosti po naš džep!
ssnigd
Posts: 3457
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

zapad wrote:Abu je pregovarao sa ciganima i oni su mu ponudili 300.000 evra po sezoni na šta je on pristao.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2mY3bfWqV1U[/video]
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

http://www.dnevnik.rs/sport/abubakara-traze-i-kinezi
Najjaci deo :
Потом је Влаовић истакао и следеће:
- Уколико се догоди да неко на силу усмери Абубакара у Црвену звезду, управа клуба ће јавно признати пораз и поднети оставку, јер иза ње не стоји никаква политичка елита. Ми можемо да се боримо на терену и без спонзора, али на овај начин то не можемо да чинимо.
Koji bi put to bilo? Licno, ja bih se menjao, Abu-a za njihov odlazak.
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Transferi

Post by PZS »

masterNS wrote:http://www.dnevnik.rs/sport/abubakara-traze-i-kinezi
Najjaci deo :
Потом је Влаовић истакао и следеће:
- Уколико се догоди да неко на силу усмери Абубакара у Црвену звезду, управа клуба ће јавно признати пораз и поднети оставку, јер иза ње не стоји никаква политичка елита. Ми можемо да се боримо на терену и без спонзора, али на овај начин то не можемо да чинимо.
Koji bi put to bilo? Licno, ja bih se menjao, Abu-a za njihov odlazak.
I sta onda? Imas predlog za novu upravu? Sve "vrvi" od ljudi koji su spremni da udju u kaljugu srpskog fudbala, upravljaju klubom, ali bez da nas BG :shit: ponizava kao do pre nekoliko godina...
Nas problem je sto izgleda neke stvari jako brzo zaboravljamo!

Ako admini misle da sam promasio temu neka prebace post u odgovarajucu temu
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Abu sigurno neće otići za beograd, ali pošto smo svi blago rečeno uznemirani poslednjim dešavanjima "navodnog transfera", da napišem i ja po koju.
Možda i jedini legitimitet koji je preostao ovoj upravi je taj što ne daje naše najbolje igrače blizancima, ne pojačavamo ih više. I na tome im svaka čast. Ne može Abu ili bilo koji naš prvotimac da pojača crvene ili crne. Ako bi se to desilo, upravi je bolje da se sam spakuje (kako je to i sam rekao Vlaović) nego da ih mi zbog tog poniženja, oteramo. Za Abua neka se bore do poslednjeg trena. On je i dalje naš igrač, pod ugovorom. Mi smo mu poslodavci koji mu redovno isplaćujemo platu. Abu se pita gde će da igra, a ne Mišković ili državni političari. Bez njegovog potpisa nema novog ugovora. Neka ga dr. Vukosav proglasi bolesnim, povređenim i neka ga drže "zatvorenog" ako treba ova tri dana u katakombama ispod Leopolda ili u najluksiznijem apartamnu sa njajačim obezbeđenjem hotela Park, tako je svejedno. Ovo naravno samo apostrofiram, ali opravdanje za prelazak našeg igrača u bilzance nema niti sme da ih bude.
DAJ GOL!!!
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

zapad: Sta je resenje? Poklanjati im fudbalere za dzabe? Pravilo je da svaki igrac moze da predje kod njih, ali lova odmah i to po trzisnoj ceni,. tj. onoliko koliko bi dobili iz inostranstva. Ja ne znam sta je tu iskompleksirano, a voleo bih da mi pojasnis?
Dovoljno dugo smo im poklanjali, svi su im poklanjali. I sta smo dobili, svi klubovi koji su to radili? Dobili su da sad kao mi treba da imamo "komplekse" od njih? Nas bi za 500k ugasili, a oni su duzni 40ak miliona i dalje mogu da kupuju igrace.
Post Reply