Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

https://www.fkvojvodina.rs/izvestaj-nez ... -revizora/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ako izuzmemo kosarku, ekipne indoor sportove ovde prati promil stanovnistva u poredjenju s fudbalom. Naravno, ne kazem da se tu ne namesta, ali je tu kontrola stvari minimalna i zato na kraju pobedi bolji, a ne podobniji.

Sto se izvestaja revizora tice, u oci standardno pada FCVB. Koliko uprava do sada je ''pokrenulo postupak legalizacije''? Meni je stvarno, stvarno jezivo to sto kao klub nemamo nista. Uzese nam stadion, trening centar nije nas, i to nikome u upravi ne smeta.
vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

У ствари је управа кључна тема,иритира ме њихова индолентност у овом моменту.Могао је неко из управе да се удостоји да сазове конференцију за медије и да објасни финансијско стање у клубу( а не ми да нагађамо имамо пара за овог или немамо),буџет и планови за следећу сезону,лигу конференција,кад добијамо спортског директора и тренера.То би нам доста рекло и о амбицијама за следећу сезону,наравно и трансфери играча.Ми се ту пишемо жеље за играче а ко да их доведе,ко уопште тражи појачања у чији систем игре их уклапа.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Po ovom izveštaju, mi zapravo nemamo ništa, osim duga i obećanja uprave da to što nam je do nosa i penje se do očiju nisu g.vna već krempite.

Ukupni dugovi oko pet miliona evra, nelegalizovan VB, nemamo stadion... Šta koji moj rade ti ljudi tamo po UO i po Skupštini?

Ko će to da reši? Ko će da plati legalizaciju? Ili ne žele da legalizuju da ne bi bilo fendovano? Sva zavisna preduzeća dužna i zatvorena? Pa jel moguće da takve štetočine ne izbijaju iz kluba iz decenije u deceniju i svi dolaze i prolaze sve punijih džepova o niko ne poziva na odgovornost?

Od kluba ostao samo grb, boje i istorija i služi kao protočni bojler za pranje para i za neke još gore stvari.

Sergej i Duća bi od mesečne plate mogli da otkupe sve i da utuže lešinare iz svih uprava od 1989. Jedino fali jedna sitnica - pravna država...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... -direktora" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Spartak je pokazao klasu pustanjem Zakule i Dundjerskog i ako su bili vezani ugovorima. :lala:
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

Slušajući konferenciju za štampu i predstavljanje našeg novog trenera i sportskog direktora hteo bih da iznesem neka svoja razmišljanja i poredjenja sa našom drugom šampionskom titulom.Kao što svi znamo Voša je 1986 ispala iz lige ali se već sledeće godine vratila sa iskusnim trenerom Tonkom Vukušićem i novim predsednikom Ljubom Španjolom.Njih dvojica su dovedena da nas vrate i to su uspeli i uz put udarili nove tamelje za dalji razvoj.Oni su sledeće sezone otišli ali su predložili za trenera Ivicu Brzića i Milorada Kosanovića za naslednike.Te godine Voša je bila u sredini tabele i svi su bili zadovoljni ali je Brzić dobio ponudu iz Španije i klub ga je pustio.Kosan je postao generalni direktor i dobio je bezrezervnu podršu grada na čelu sa gradonačelnikom Boškom Petrovom.Zasukao je rukave i napravio skroz novu ekipu.Za početak je doveo anonimnog trenera Ljupka Petrovića,koji je te sezone Spartak uveo u prvu ligu.Doveli su čak devet novih igrača,Mijić,Maras,Kartalija,Tanjga,Mihajlović,Jokanović,Joksimović,Muhić i četvoro klinaca iz podmlatka,Dakić,Mijucić,Hajdić,Bosančić.Od iskusnih ostali su Šele,Buda,Vorkapa,Milovac...I što sam to napisao?Pa zato što dokazuje da uz pravilan odabir ,pošten rad ,jake zaledjine,bez jude u upravi u timu,želje za uspehom može svašta.Zatozo sam i bio posebno zadovoljan kad je pokojni Kosan doveden na mesto sportskog direktora,jer je bio ko i njegov prezimenjak preteća modernog i dobrog.Mladi trener Djordjević mi deluje vredno i ambiciozno i njemu u Dundji treba dati podršku i dodatni motiv za rad.Sačekajmo da vidimo prelazni rok i pustimo da rezultati sude.Još ću napomenuti da sam uživo odgledao sve šampionske utakmice Voše u NS i bg i okolini i uleteo na teren na slavlje posle pobede nad Slobodom iz Tuzle 4:2 kada se Šele Peštaliću ušetao u gol.Stvar kućnog vaspitanja navijanje za Vošu!PS:izvinite zbog dugog teksta,još sam nov.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@ ceda maras
Da bi se sve to, oko druge titule, obuhvatilo i ne moze krace. :cheers:

Lepo podsecanje na sjajne igre i igrace Vose i jos smo razbili zvezdu u direknom okrsaju za Titulu, sa trenerom ultra zvezdasem, ali upravom Vojvodinaskom. Tako da za trenera nije bilo manevarskog prostora za bilo kakav ustupak.
Da li bi sada ,,najuspesniji" trener, tako nesto uradio da je imao priliku, tj doveo Vosu u trku za prvo mesto sa zvezdom, kao i danasnja uprava?
Odgovor je previse lak.
Nekad sam gledao skoro sve utakmice u NS i emotivno prezivljavao, a sad, vec podavno, obilizim Stadion, pun gorcine.
Last edited by Turija on Sat May 29, 2021 6:40 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

zvezdu smo razbili 3:1.Golove dali bekovi.2Mijić,jedan Buda .Stadion pun ko oko.Na zapadu ni jednog cigana.Samo se čulo crveni,crveni,sa punog zapada i istoka.Novi Sad je onda bio Voša :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

čeda_maraš wrote:zvezdu smo razbili 3:1.Golove dali bekovi.2Mijić,jedan Buda .Stadion pun ko oko.Na zapadu ni jednog cigana.Samo se čulo crveni,crveni,sa punog zapada i istoka.Novi Sad je onda bio Voša :lala:
Sapura maestralno stavio Piksija u mali dzep. Mijic i Vujacic neresiva enigma po bokovima.
Po mom misljenju, posle Sapurica niko nije igrao tako dobro tog zadnjeg veznog. Imali smo odlicnih igraca na toj poziciji, ali niko nije igrao tako zrelo u oba pravca. Najvise me na njegovu igru podseca Maksimovic, ali ne u svemu.

Evo i sta je Sestic rekao na proslavi stogodisnjice, uopste o ekipi i o Sapuricu.

https://www.fkvojvodina.rs/sestic-sezon ... -karijeri/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

E,sad kad smo se već dotakli te generacije,slažem se Turija sa tobom za Šapuru,ali ima jedan igrač iz te generacije koji nije napravio nikakvu karijeru,a došao je čini mi se iz Vrbasa,a bio je stub odbrane.To je Goran Kartalija!Čovek visok 1,7m,bez fizičke konstitucije,ali sa radarom u glavi.Zvali smo ga Inžinjer.Oduzimao lopte bez faiula,počinjao akcije,a cele sezone 2-3 žuta.On jedini nije unovčio tu titulu.Posle njega najsličniji su mu bili Šaula i Martin Novoselac. :lala:
User avatar
slanobarac
Posts: 3673
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Marjan Zovko je bio doktor. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

Da.Ali je on bio gromada od čoveka i ljudina.Lično ga znam jer je stalno dolazio u Adrijanu,za mladje,kafić preko puta SUP-a
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

On je otišao baš te sezone kad smo bili prvaci.
Post Reply