Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by kej »

Nemojte te ciganske i grobarske ''vidi ih kako grizu protiv nas'' forice.. Sve čega treba da se sećamo sa te utakmice je naše odvratno izdanje, bez ijedne jedine šanse. U tom momentu smo bili u igri za titulu i morali smo da grizemo deset puta više od njih ma kolike da su njima premije bile obećane. Umesto toga desila se najlošija partija sezone!
Naravno da je i meni čudno kako OFK ne može da skine nekad neki bod blizancima, ali još više od toga me nervira naš skor protiv OFKe i Rada. To je BLAMAŽA!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by uporan »

kej wrote:Nemojte te ciganske i grobarske ''vidi ih kako grizu protiv nas'' forice.. Sve čega treba da se sećamo sa te utakmice je naše odvratno izdanje, bez ijedne jedine šanse. U tom momentu smo bili u igri za titulu i morali smo da grizemo deset puta više od njih ma kolike da su njima premije bile obećane. Umesto toga desila se najlošija partija sezone!
Naravno da je i meni čudno kako OFK ne može da skine nekad neki bod blizancima, ali još više od toga me nervira naš skor protiv OFKe i Rada. To je BLAMAŽA!
Svaka reč na mestu :cheers:
UH!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by churguzijanac »

Dejan wrote:Treba samo tako da igraju i protiv titovih blizanaca!
I igrali su, ako se dobro sećam, sa gancima nerešeno i mislim da im je poništen regularan gol na karaburmi.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by novosadjanin »

churguzijanac wrote:
Dejan wrote:Treba samo tako da igraju i protiv titovih blizanaca!
I igrali su, ako se dobro sećam, sa gancima nerešeno i mislim da im je poništen regularan gol na karaburmi.
Image

Imaju par zalutalih neresenih uglavnom u maju kada je prvenstvo vec reseno.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by kafe bagdad »

Oni nikada nisu odigrali ni protiv jednih a ni protiv drugih sa toliko zara i borbenosti u trenutku kada se ti jedni ili drugi bore za titulu kao protiv nas tada. Mi jesmo slabo odigrali ali oni su se borili kao da im je to poslednja utakmica u zivotu i da ce ih baciti lavovima ako nas ne pobede. Svim srcem im zelim da se vrate ponovo u drugu ligu pa nek ih oni koji ih premiraju da protiv nas izgaraju do zadnjeg atoma snage vracaju ponovo u zivot. Toliko.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by torrente »

u potunosti se slazem sa postom iznad!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by ssnigd »

Ofka je placenicki tim. Ko plati taj dobija i caos. Nema tu velike price.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Red Marquis »

E, čega ste se vi dohvatili da o tome palamudite...Skoro svi timovi Tole Superlige plešu po toj matrici...
Io odio Belgrado
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Drina »

Red Marquis wrote:E, čega ste se vi dohvatili da o tome palamudite...Skoro svi timovi Tole Superlige plešu po toj matrici...
Svi samo je pitanje ko placa a ko prima novac...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by vojvodina jedna jedina »

OFK BEOGRAD: Dolazi Sosa Babić

Kormilo tima sa Karaburme biće povereno iskusnom stručnjaku Branku Sosi Babiću.

Image


OFK Beograd će u prolećni deo sezone ući sa novim trenerom. Dejan "Švaba" Đurđević je iznenada, posle jesenjeg dela sezone, odlučio da prihvati ponudu uzbekistanskog Pahtokora, a njegov naslednik se iščekivao pre početka priprema.

Kako što je i bilo najavljeno, Branko Sosa Babić predvodiće "romantičare" u nastavku sezone. U redakcije beogradskih medija danas je stigao poziv za konferenciju za novinare u u utorak na Karaburmi na kojoj će Babić biti predstavljen kao naslednik Đurđevića.

Babić je već radio u OFK Beogradu i ta sredina mu nije nepoznata. Bio je i trener Čukaričkog i Vojvodine, kao i podgoričke Budućnosti sa kojom je u sezoni 2007/08. osvojio titlu prvaka Crne Gore.

Što se tiče igračkog kadra "romantičara" on je, za sada nepromenjen. Jedina neizvesnost je da li će ostati napadač Milan Purović.

Miloš Žeravica se oporavio od teške povrede ligamenata kolena, zbog koje je pauzirao tokom cele jesenje polusezone, dok će Nemanja Milić posle operacije ramena početi laganije treninge od 20- januara. Predrag Pavlović će pauzirati do marta.

Napravljen je i plan priprema, a "prozivka" igrača je zakazana za 16. januar u 10 sati,. Prvi deo priprema OFK beograd će imati u Kući fudbala FSS u Staroj pazovi, do 27. januara, a potom se seli u staru bazu u Antaliju, gde će biti od 8. do 23. februara.

Do 1. kola prolećnog dela prvenstva, 3. marta protiv Hajduka u Kuli, OFK Beograd će raditi na svom stadionu.

(MONDO - arhivska fotografija MN Press)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Red Marquis »

Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Čovek je očigledno veoma sposoban (ne bih se usudio reći i pošten jer ne znam praktično ništa o njemu), svaka čast. Eto, za par godina bi možda i kupio klub, ali, mi smo izuzeti iz privatizacije!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Владика »

Helm wrote:Čovek je očigledno veoma sposoban (ne bih se usudio reći i pošten jer ne znam praktično ništa o njemu), svaka čast. Eto, za par godina bi možda i kupio klub, ali, mi smo izuzeti iz privatizacije!
Људи, то је АЛО! :idea:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Nisam obratio pažnju. :mrgreen:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by vosa do groba »

podbara wrote:
Helm wrote:Čovek je očigledno veoma sposoban (ne bih se usudio reći i pošten jer ne znam praktično ništa o njemu), svaka čast. Eto, za par godina bi možda i kupio klub, ali, mi smo izuzeti iz privatizacije!
Људи, то је АЛО! :idea:

Evo i ovde se pojavila ta vest,bilo bi lepo,al i nemoguce u ovom trenutku....

http://kapiten.rs/fudbal/mandaric-kada- ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked