Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Tancha »

Видим да ми се мишљење разликује од већинског овде, што ме неће спречити да га изнесем...

Ја мислим да је добро што ће људи имати прилику да се определе за, назовимо их тако, "навијачки" и "симпатизерски" део. Ја ћу први на оваквој утакмици, иако нисам део Севера, ићи на "навијачки" део са намером да стварно навијам 90 минута. Јбм ли га, млад сам, грлат, знам све песме, нећу бити к'о крме у Техерану. Али, исто тако сам сигуран да гооомила људи није у том фазону. На крају, није ли и за групу боље да у копу буду само они који су ту својим избором, који неће блејати... Ту се види и нека реална снага и бројност, а и навијање је сигурно компактније. С друге стране, велики смо клуб и реално је да на оваквој утакмици запоседнемо један озбиљан део стадиона, са масом најразличитијег узраста, фазона... Није то никакво дељење, ЈНА ће бити црвено-бео па ће бити... Онда испадне да смо у НС "подељени" сваког другог викенда...
User avatar
Salvador
Posts: 1100
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Salvador »

Tancha wrote:Видим да ми се мишљење разликује од већинског овде, што ме неће спречити да га изнесем...

Ја мислим да је добро што ће људи имати прилику да се определе за, назовимо их тако, "навијачки" и "симпатизерски" део. Ја ћу први на оваквој утакмици, иако нисам део Севера, ићи на "навијачки" део са намером да стварно навијам 90 минута. Јбм ли га, млад сам, грлат, знам све песме, нећу бити к'о крме у Техерану. Али, исто тако сам сигуран да гооомила људи није у том фазону. На крају, није ли и за групу боље да у копу буду само они који су ту својим избором, који неће блејати... Ту се види и нека реална снага и бројност, а и навијање је сигурно компактније. С друге стране, велики смо клуб и реално је да на оваквој утакмици запоседнемо један озбиљан део стадиона, са масом најразличитијег узраста, фазона... Није то никакво дељење, ЈНА ће бити црвено-бео па ће бити... Онда испадне да смо у НС "подељени" сваког другог викенда...
И ја бих се сложио са овим. Ако нас буде доста можемоо фино попунити и запад и север.
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by lazarr »

Ono što mene više brine od toga ko će na koju tribinu je to što je do finala ostalo samo 5 radnih dana.
Ostalo su vikendi i praznici, a organizacija nije ni počela. Mislim da na tom planu već kasnimo jer su pripreme i animacija za onu čuvenu utakmicu sa nkp pre 2 godine već odavno bile u toku. Nijedan bilbord, nijedna reklama, nijedan flajer ne postoji u gradu kao pozivnica na ovu utakmicu. Puno će ljudi biti van grada zbog ovih vezanih praznika i može da se desi da će ljudima ostati samo utorak 07.05 (kao prvi rani dan posle praznika) da se organizuju i prijave za putovanje.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Nikola »

Po protokolu nam je dodeljeno dve tribine, prvo se puni sever. Nemojte sada praviti zabune i moralisati, dajmo sve od sebe da posle 24 godine uzmemo trofej.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by KoKanidja »

Јасно је да ће на утакмици бити већином симпатизери, али и они треба да схвате да ако су већ дошли да треба и да помогну певањем и стојањем како би дали подршку и звучну и визуелну нашим играчима да узму тај Куп већ једном. Ово нам се није десило ниједном у 100 година и не видим да чак ни неком симпатизеру треба да буде проблем да само 90 минута помогне Клубу МАКАР ТАЈ ПУТ СВОМ СНАГОМ, а не да само дође да седне и гледа.
90 минута је јако мало јер треба да се испише историја и подигне ПЕХАР у сред тог смрдљивог стадиона.
User avatar
Salvador
Posts: 1100
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Salvador »

KoKanidja wrote:Јасно је да ће на утакмици бити већином симпатизери, али и они треба да схвате да ако су већ дошли да треба и да помогну певањем и стојањем како би дали подршку и звучну и визуелну нашим играчима да узму тај Куп већ једном. Ово нам се није десило ниједном у 100 година и не видим да чак ни неком симпатизеру треба да буде проблем да само 90 минута помогне Клубу МАКАР ТАЈ ПУТ СВОМ СНАГОМ, а не да само дође да седне и гледа.
90 минута је јако мало јер треба да се испише историја и подигне ПЕХАР у сред тог смрдљивог стадиона.
А сада једино да ће сви Војводинаши који дођу на стадион певати. Па није ваљда да очекујеш да ће и старији људи са 70 година да се деру све време утакмице. Ја не видим у чему је проблем да они који хоће да навијају и деру се оду на север, а остали на запад. Довикивање у гостима као у Новом Саду - шта томе фали?
Last edited by Salvador on Wed Apr 24, 2013 1:12 pm, edited 1 time in total.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by KoKanidja »

Какво бре довикивање кад и ако нас буде превише за Север људи који буду на Западу ће бити одма поред Севера.
Написао сам у претходном посту да се не тражи урлање 90 минута од симпатизера или људи од 70 година којих ће бити вероватно 0,5% на трибини.
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Sale »

Punksi slaviće se na trgu i 9. ako osvojimo! :cheers:

Image
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Telep »

Repriza proslave tj dva dana bez treznjenja :D samo da bude tako :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by DekiFirma »

Kako navodi FSS, utakmica se igra u 20:30, a ulaznice ce biti

Sever i Jug: 200 RSD
Zapad/Istok bok: 300 RSD
Zapad/Istok centar: 400 RSD

Pobedniku utakmice, tj kupa, sleduje 10'000'000 RSD, ili ti 90'000 evra.
Ulaznice ce se kupovati (za one neutralne) preko ticketline-a od 7. maja, sto je po meni kasno.
Iskreno, jeza me uhvati kad pomislim da ce verovatno biti poluprazan stadion, jer moji sugradjani ne gledaju ni svoje klubove. Da je ulaz i za njih besplatan, mozda bi i dosla koja hiljada, ovako tesko da ce neko odvojiti 400 dinara.

Jel se novac od ulaznica deli ili sve ide FSSu?
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by johnny »

Šta je qrac krasni "ticket line"?
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by DekiFirma »

johnny wrote:Šta je qrac krasni "ticket line"?
http://www.ticketline.rs/
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Marcello »

KoKanidja wrote:Какво бре довикивање кад и ако нас буде превише за Север људи који буду на Западу ће бити одма поред Севера.
Написао сам у претходном посту да се не тражи урлање 90 минута од симпатизера или људи од 70 година којих ће бити вероватно 0,5% на трибини.
Potpuno se slažem sa ovim,mada ja zastupam stav, da svako ko ode, treba da se vrati poderanog grla. Svako ko je u mogućnosti. Ne mora deda od 70, ali ja ne mogu da podnesem da odu ljudi od 40-ak godina na Karaburmu i sednu, grickaju semenke...

Znam da je moje mišljenje, pomalo radikalno, po ovom pitanju, ali isto tako znam, da mi taj Kup čekamo 99 godina i ja bih za njega go šetao od Bloka do Štranda! Ovaj put ga moramo uzeti! A, da bismo ga uzeli - mi sa tribina moramo pomoći igračima. Grickanjem semenki? Ne bih rekao.

P.S. Ko ne zna pesme? Neka peva ono što zna, neka sluša ono što ne zna, pa će svaki sledeći put znati strofu više.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Milan »

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Firmson89 »

Marcello wrote:
KoKanidja wrote:Какво бре довикивање кад и ако нас буде превише за Север људи који буду на Западу ће бити одма поред Севера.
Написао сам у претходном посту да се не тражи урлање 90 минута од симпатизера или људи од 70 година којих ће бити вероватно 0,5% на трибини.
Potpuno se slažem sa ovim,mada ja zastupam stav, da svako ko ode, treba da se vrati poderanog grla. Svako ko je u mogućnosti. Ne mora deda od 70, ali ja ne mogu da podnesem da odu ljudi od 40-ak godina na Karaburmu i sednu, grickaju semenke...

Znam da je moje mišljenje, pomalo radikalno, po ovom pitanju, ali isto tako znam, da mi taj Kup čekamo 99 godina i ja bih za njega go šetao od Bloka do Štranda! Ovaj put ga moramo uzeti! A, da bismo ga uzeli - mi sa tribina moramo pomoći igračima. Grickanjem semenki? Ne bih rekao.

P.S. Ko ne zna pesme? Neka peva ono što zna, neka sluša ono što ne zna, pa će svaki sledeći put znati strofu više.
Потписујем! Кад је већ тако велика утакмица и кад ћемо сви као један ићи на то гостовање, не видим разлог да, свако ко је физички у могућности, не допринесе атмосфери која ће сигурно бити одлична! Као што Marcello рече, ако не знаш песму пратиш и учиш, а онда бар загрмимо сви на "Але але" или "На на на" пошто то свако зна! :mrgreen:
Locked