24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Post by Nikola »

Ovaj sto pise da nas je lazni stogodisnjak pustio nije gledao tekmu. Puna podrska omladincima!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Post by Turija »

Dejan wrote:
Grba_NS wrote:Puna podrska nasem treneru za postavu koju je izveo. Treba hrabrosti za ovako nesto, i nadam se da ce nastaviti ovim putem, narocito sad kad je gotovo izvesno da cemo biti treci - ni gore ni dole. Ocigledno covek ima svest kakvo blago medju klincima imamo, kao i cinjenicu da nas 3-4 nosioca igre gotovo sigurno napustaju na kraju sezone.
Slazem se u potpunosti.
Podržavam stav.
Ne razumem zašto se neki forumaši toliko protive odluci trenera Vignjevića da ukaže šansu našim Omladincima u jednoj, ne mnogo bitnoj, utakmici za Vojvodinu.Velik je ovo bio test i ispit za našu decu, uz veliki hendikep, kada su na terenu ostali brojčano slabiji i bez Kapitena.
Naravno da su se branili protiv agresivnih domaćina i njima prilično naklonjenog sudije.Drugo, ne znam koja to ekipa napada sa igračem manje, osim ako nije za klasu bolja od protivnika?Da li je realno očekivati da su Omladinci, bez prvoligaškog iskustva, bolji od svojih kolega seniora?Doneli su bod sa teškog gostovanja (ko zna da li bi ga doneo i najači naš sastav, i po koju cenu?).Što se mene tiče, treba ih pohvaliti, jer su izdržali pritisak.Šta bi ovde pisali da se, ne daj Bože, neko od ključnih igrača teže povredio u Kuli (ili ga neko namerno povredi) pred finale kupa?
Najveća korist od ove utakmice je to njihovo subotnje iskustvo.Videli su gde su.Šta se traži, šta treba da poprave, na čemu da rade.Bili su superiorni u svojoj konkurenciji, ali u seniorskoj je malo drugačija priča i traži dalje napredovanje i veći rad.Odlična je stvar za njih ovaj meč, odlična za trenera, odlična za upravu, odlična za nas navijače, a ne da se čeka da napune 21-22 (kad se vrate sa 2-3 pozajmice), pa da onda stičemo prve utiske o tim momcima.Naravno da se na osnovu jedne utakmice ne mogu donosti zaključci, ali je dobar lakmus papir za sve, kao i motiv toj deci za dalji rad.
Sada treba nastaviti praksu uvođenja tih momaka u Prvi tim, kroz adekvatnu minutažu i rad, spremiti ih da preuzmu uloge i odgovornost u narednoj, odnosno narednim sezonama, u Voši. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Post by Milan »

Ne bih se slozio sa vama, jer uopste ne vidim poentu da nam igraju omladinci u ovakvoj utakmici. Kontam da su se samo istraumirali... Jeste da smo rano dobili taj crveni, ali se od samog pocetka videlo da igramo jako bojazljivo. Mogu ja da razumem i igraca manje, i mladost, i neiskustvo..., ali da igramo kao da je preko puta nas Barsa, pa svaku (ali SVAKU) loptu ispucavamo sto dalje od gola, to ne mogu. Mi dva pasa nismo povezali na ovoj utakmici(!), cak i u situacijama gde smo to mogli bar da pokusamo. A protivnik nam silni Hajduk iz Kule. Samo zahvaljujuci cistoj sreci i supicevim odbranama nismo primili gol. Ne znam da li su nam pretili ili je nesto drugo bilo po sredi, ali smo igrali kao u.srani.

Da se razumemo, ko me poznaje, zna da sam uvek bio pobornik forsiranja omladinaca. Samo ne na ovakav nacin...

p.s. Nevezano za crveni, sudija je bio skandalozan i nadam se da ce dobijene pare potrositi na lekove za sebe i svoju porodicu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Post by Alan Ford »

Grba_NS wrote:Puna podrska nasem treneru za postavu koju je izveo. Treba hrabrosti za ovako nesto, i nadam se da ce nastaviti ovim putem, narocito sad kad je gotovo izvesno da cemo biti treci - ni gore ni dole. Ocigledno covek ima svest kakvo blago medju klincima imamo, kao i cinjenicu da nas 3-4 nosioca igre gotovo sigurno napustaju na kraju sezone.
+1
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Locked