Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Drina »

Passion wrote:
Box wrote:Ako treba da se plasimo Jagodine (u smislu poraza,namestanja itd...) onda bolje da nam stave katanac ili nek' nas posalju u petu ligu!
Потпуно се слажем! Наравно да сви који су дуго уз Војводину знају шта све може да се деси генерално, али немам намеру да стрепим од Јагодине као од мусавих. Наш задатак је да позовемо сваког свог пријатеља на то финале и да свако да 101% себе то вече. Све остало је на момцима у црвено-белим дресовима. А ајде да видим како ће то да покраде онај што дува у пиштаљку пред 10.000 људи, а од тога 6.000-7.000 навија за Војводину? Људи, ми само идемо по оно што су нам прошли пут отели!!!
Evo kako ce to da uradi:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=UuC6ZbrTf4Q[/video]
Nemojte da se zavaravamo, ako je neko placen da odradi "posao" on ce to odraditi pred 100 ili pred 100 000 navijaca. To mu nije toliko bitno! Ali, ja sam ubedjen da ako mi odigramo kako umemo nece niko moci da pomognem tom klubu da osvoji kup.. Ni taj odvratni palma, ni sudija, NIKO!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Passion »

Па не бих се сложио. Ово је потпуно друга ситуација, јер ћемо ми бити апсолутна већина сада. А у твом примеру смо имали 15.000 црних насупрот нас. Боље да гледамо само у своје двориште сада и да се спремамо као да ће све бити регуларно, а ја се надам да хоће. А и искрено не верујем да је Палма тако велики играч, па да толико уплете прсте у ову утакмицу и да их примора да нас два пута за редом драстично оштете. Али такође се слажем да уколико наши одиграју како умеју, не постоји начин ни особа која њима може помоћи!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by duh slaninara »

Opet ce pored Jagodinaca biti i beogradskog otpada,i to u velikom broju,Ali to je jos jedan razlog da se posvetimo samo nama,podignemo one koje su davno zaspali,i da svi zagrmimo kao jedan!
Jos jedan od problema je vecina ljudi koji 2011 nisu pevali,razumem da su neki u godinama,ali pogledajte Engleze?O tome vam pricam,samo tako cemo zapravo pruziti podrsku nasoj svetinji!
Nek svako sa foruma,ukljucujuci i one koji ga samo citaju,vec sad nadje neku ekipicu od 7-8 ljudi za finale,mora vec sada da se krene sa organizacijom.Ljudi,sa Vosom do pobede!
Љубав и страст,јачају с' годинама!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by shecky »

Svidja mi se nacin razmisljanja :)
U svakom slucaju ne treba da se opterecujemo dal cemo biti vecina ili manjina na stadionu..
Mada je moje misljenje da cemo biti manjina .. tj u onom bas navijackom jezgru verovatno necemo biti manjina ali u ukupnom broju da.. jer ce svakako beogradzani koji dodju da odgledaju finale sigurno biti protiv nas pogotovo ako ima Jagodinaca koji zive i rade u BG naravno da ce biti uz "svoj" klub.
Ali koga briga!! Ajde vise da osvojimo taj jebeni kup pa da vise ne pricamo o tome jer mi je vec muka kup kup kup kup kup ...
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by DekiFirma »

Kao prvo, zasto govorite za Beogradjane generalno "stoka, djubrad, go**a" i slicno? Jeste li bili ikad u tom gradu (osim na stadionima)? Jedno je to sto govorite o navijacima drugih klubova, to me ne zanima, ali nije bas ok kad govorite o svim Beogradjanima tako.

Kao drugo, u finalu ce 100% suditi Mazic, a sta mislite hoce li taj covek da rizikuje svoju reputaciju i sigurnih 2-3 soma evra mesecno tako sto sudi Barseloni i PSG-u, i to sve zbog Palme i njegove sice?
Ne budite smesni. Ubedjen sam da ce biti sve korektno (moze i on da pogresi, covek je). Pobedice bolji i ovog puta nema alibija tipa kriv je onaj kriv je onaj. Bolji ce pobediti.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by shecky »

Deki msm da ljudi pre svega u ovom slucaju misle na slicne kao sa karaburme.. dosli navijaci blizanaca da navijaju protiv nas ,kotnas..
Ja sigurno da se ovde igra finale i recimo da igraju Partizan-Javor msm svakako bih navijao za Javor ali nema sanse da bih otiso na utakmicu.. gledo bih na Tv i cao.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Red Marquis »

shecky wrote:Deki msm da ljudi pre svega u ovom slucaju misle na slicne kao sa karaburme.. dosli navijaci blizanaca da navijaju protiv nas ,kotnas..
Ja sigurno da se ovde igra finale i recimo da igraju Partizan-Javor msm svakako bih navijao za Javor ali nema sanse da bih otiso na utakmicu.. gledo bih na Tv i cao.
Pa tako će isto i biti 8.maja. Dajte ljudi, pa u Srbiji ljude ne možeš naterati ni svoj klub da odu da gledaju, a ne da će nas da dođu da gledaju, pogotovo jer finale van besplatnih karata za nas i za ove iz Žirafolenda neće biti 0 dinara.

I šta ste tri nedelje unapred već počeli da kukate na potencijalno suđenje? Odmorite malo, posle 2 maja i Rada, ćemo o tome. Nemojte da budemo ko naša uprava, da čekamo jedino taj meč, a sve u međuvremenu ko šljivi.
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by laki »

Svi vec znaju da ce palma srediti da nas pokradu u finalu na ovaj ili onaj nacin. Mozda ni da ne idemo na tekmu? :?: :idea:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by mihailov »

Pustite se Palme i nameštanja, nemamo ni mi ništa boljeg i poštenijeg u fotelji :wink:

Imamo jači i kvalitetniji tim i oni su ti koji treba da se brinu u ovom slučaju. Naša dodatna prednost jeste i ta što smo u prvenstvu praktično obezbedili treće mesto, dok će ćurani morati još malo da se pomuče...
Napred Voso!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by madda fakka »

Svi koji su napisali u smislu "imamo bolji tim, manite se prica o namestanju" slazem se u potpunosti. Sto je Carlo Ancelotti jednom rekao "Da su moji momci dali 2 gola ne bismo raspravljali o sudijskim odlukama" ;) Ako Mazic bude sudio, ne brinem se za regularnost. Najbitnije je da nasi momci pokazu sta znaju "curanima" i nece biti problema uopste :!:

EDIT: Neki igraci ce napustiti ekipu nakon ove sezone koliko ce im porasti cena ako osvoje kup ;)
I Bog je Slaninar...
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by torrente »

mislim da je generalizovanje stvari poprilično loše,u mom okruženju(Zemun i okolina) gotovo svi navijaju za crvene i crne,ali ipak mnogo njih će ići na finale i navijati za Vojvodinu,jer svi Sremci vole makar i potajno Vojvodinu!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by madda fakka »

Evo citam i post sto je Grof Zekula napisao moramo nekako da napisemo peticiju ili klib da izvrsi pritisak sa Jagodincima zajedno ili stagod da se finale igra u vecernjem terminu. Nisu normalni majke mi...
I Bog je Slaninar...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by severozapad »

Termin od pola 7 je teški kriminal. Zar treba da svi bežimo sa posla ranije? Onda bolje da su dali termin nedelja 11 ujutru ako vec hoce da pokazu da im finale nije bitno ukoliko ne igra neko od miljenika.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Владика »

То је можда и намера, да нас буде што мање? Пре две године тешко је било сакрити крађу када је у Београд бануло 7000 Сланинара. Овог пута мора да нас оде још више! Широка владајућа коалиција може да попусти пред Палминим утицајем. Тај човек је довео Бетовена у Јагодину, шта је онда за њега један пишљиви Куп? :D Треба бити мудар и све радити у рукавицама. Батина јавна подршка Јавору јесте добар начин да се скрене јавности пажња шта може да нам се деси у финалу. Можда би клуб или Фирма требали да поднесу захтев за одржавање демонстрација испред седишта ФСС. Развале нас у купу, нико не иде назад за НС, сви идемо правац у центар да протестујемо. Ваља добро лупати у све лонце како би се саблазни растерале на време. :D
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj

Post by Milan »

Klub mora insistirati na vecernjem terminu!!!

Isto tako, predlozio bih dodeljivanje istocne tribine svim navijacima iz Novog Sada...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked