Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by recni galeb »

majke ti koja zajebancija, ocekujem sutra lepu provalu oblaka i poluprazan stadion... :twisted:
zeznuli su se sa ovim fraj, u pravu ste, trebalo je bar tih 100 pa da se resimo ove kuge...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by uporan »

prijatelj fudbala wrote:Ja sinoć uzeo dva istoka, jer nije bilo zapada. Sad me kum zove i ima kartu za mene tako da ako neko hoće na istok neka pusti PM
Dobar neki kum...
UH!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Neizlecivi »

Nikada udovoljiti masi... garantujem da ce sutra svako ko bude hteo na tekmu imati kartu. I treba nam pun stadion i tacka.
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by vitez>Koja »

od drustva cujem da je ulaz besplatan,ovde cujem da su karte besplatne,drugo drustvo uzelo besplatne karte u magacinu....

Mozel neko da mi kaze iskreno koliko kosta karta za zapad i jel uopste ima u prodaji za zapad il istok nebitno? :argue:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Helm »

Nema cene, i nema ulaza bez karte. Trebalo je da odes i uzmes kartu za zapad, sto je potpuno besplatno, ali na ulazu je moras pokazati. Druga opcija je da vidis sutra sa otvaranjem prodajnih mesta da li jos ima karata za istok posto za zapad nema. Treca opcija je da odes na sever. A cetvrta da dodjes 3h pred pocetak utakmice, stanes pred blagajnu, i nadas se da ce je otvoriti sa jos jednim setom ulaznica za zapad ili istok. :cheers:
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by vitez>Koja »

Hvala od kad radi blagajna nisam u toku radim imam obaveze nisam dugo bio na stadionu?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Grba_NS »

Ja bih apelovao na sve ljude koji (standardno) idu na severozapad, da sutra ne sedaju već da isprate utakmicu kao da su u kopu i time daju doprinos atmosferi, a ujedno na kulturan nacin premestimo na drugi deo zapada one koji su tu zalutali. Svi ko jedan sutra!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Red Marquis »

Grba_NS wrote:Ja bih apelovao na sve ljude koji (standardno) idu na severozapad, da sutra ne sedaju već da isprate utakmicu kao da su u kopu i time daju doprinos atmosferi, a ujedno na kulturan nacin premestimo na drugi deo zapada one koji su tu zalutali. Svi ko jedan sutra!
Pre će da se desi da će ove "novajlije" da nam na nekulturan način sugerišu da im sedimo na mestu, jer šta seljak zna šta je tribina, a šta bioskop.
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Helm »

Auuu, sutra cu da dodjem sat ipo ranije da zauzmem dobra mesta. Iskreno se nadam, da nece doci neki "novajlija" da mi objasnjava kako mu sedim na mestu. Za dobro obojice. :mrgreen:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by PanonskiFantom »

Perf wrote:
Helm wrote:Stexman, Kuzma, Fantom, DUB, Novosadjanin, oprostite ako sam nekog zaboravio slucajno. Ako ti se niko od njih ne javi do 13.30 sutra, ja cu doci po kartu, hvala. :cheers:
Dogovoreno! :) Ostavi mi mobilni u inbox pa ako niko nece kartu da mogu da te nazovem.. posto cu ja biti na forumu sutra do 7:30 max! Tada cu proveriti ko se javio, i da li se neko uopste javio, ako nije onda zovem!
Jbg Helm javio sam se :mrgreen: mada mi je ovaj cirkus oko besplatnih karata nekako malogradjanski...
Vise nista nije isto!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Helm »

A šta da se radi, uživaj na tekmi ;) Snaći ću se ja za drugara već, sigurno postoje načini. :D
milancl
Posts: 495
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by milancl »

Grba_NS wrote:Ja bih apelovao na sve ljude koji (standardno) idu na severozapad, da sutra ne sedaju već da isprate utakmicu kao da su u kopu i time daju doprinos atmosferi, a ujedno na kulturan nacin premestimo na drugi deo zapada one koji su tu zalutali. Svi ko jedan sutra!
Vidimo se :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Ultra slanina »

Ja bi sutra trebao da dobijem 2 karte za zapad, ako ih budem imao javicu se u pristojno vreme pre utakmice ovde na forum pa cu ih dati ako bude trebala nekome :)
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Stexman »

Ja tek sad vidim da se nudila karta ali svakako mi je malo jedna!
Ali vidim na facebook stranici kluba da vise nema ni za istok ni za zapad karata vec samo za sever.
Nas desetak minimum je sutra planiralo da krene za Novi Sad, dva auta sigurno obezbedjeno.
Malo se brinem za redare :D jer kad mi dodjemo, ucicemo unutra bez karte makar bilo mrtvih!

Lepo je ako bude pun stadion pa makar bilo i padavicara. Sigurno je da nece navijati protiv nas tako da, samo nek se napuni.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 18h

Post by Helm »

Uh Ultra slanina, lepe vesti. Spisak onih u redu se smanjio, meni treba 1 karta, mislim da sam sad treći po redu. :D
Locked