Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Pripreme

Post by madda fakka »

nboya wrote:Kraj. Ostalo je 4:0
Hvala! Svaka cast za pobedu
I Bog je Slaninar...
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Pripreme

Post by tulip »

Odlična igra našeg tima. Najzad sam živnuo ove godine gledajući Pravi fudbal. Iako su svi igrači za pohvalu, naročito bih istakao Đurića i Đuru. Na terenu deluju kao Tata&Mata. Abu je bio poslovično efikasan i neka nastavi u tom tempu. Kića Kosvić je deran koji ima najviše vica u igri.
Jedino me naši golmani pomalo nerviraju. Kolikogod da su pouzdani, toliko me nerivraju svojom opstrukcijom igre kada tobože zadržavaju vreme. Prosto ubiju ritam igre ostalim igračima. Vidi se da su branili za seljoberske timove. Jedva čekam da stasa mali Kordić. On ima taj šampionski živac u sebi.
E sad najvažnije: Molio bih nekoga ko ima uticaja na klub da pokuša da izdejstvuje da se i preko našeg oficijalnog sajta omogući gledanje narednih utakmica. Neka pod hitno kupe kameru u Turskoj i na način kako je to radio Krila Sovjetov, neka snimaju naredne utakmice.
DAJ GOL!!!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

tulip wrote:Odlična igra našeg tima. Najzad sam živnuo ove godine gledajući Pravi fudbal. Iako su svi igrači za pohvalu, naročito bih istakao Đurića i Đuru. Na terenu deluju kao Tata&Mata. Abu je bio poslovično efikasan i neka nastavi u tom tempu. Kića Kosvić je deran koji ima najviše vica u igri.
Jedino me naši golmani pomalo nerviraju. Kolikogod da su pouzdani, toliko me nerivraju svojom opstrukcijom igre kada tobože zadržavaju vreme. Prosto ubiju ritam igre ostalim igračima. Vidi se da su branili za seljoberske timove. Jedva čekam da stasa mali Kordić. On ima taj šampionski živac u sebi.
E sad najvažnije: Molio bih nekoga ko ima uticaja na klub da pokuša da izdejstvuje da se i preko našeg oficijalnog sajta omogući gledanje narednih utakmica. Neka pod hitno kupe kameru u Turskoj i na način kako je to radio Krila Sovjetov, neka snimaju naredne utakmice.
I ja se isto pridruzujem toj ideji u vezi snimanja utakmica :D
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Pripreme

Post by :) »

Na prvom snimku se vide vise nasi igraci i strucni stab http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ingu-video" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Pripreme

Post by Boske87 »

Ima li neko snimak golova?
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Re: Pripreme

Post by markof89 »

Imas ovde sve golove

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... tov-golovi" onclick="window.open(this.href);return false;
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Abu otresao igraca kod drugog gola kao slinac... :mrgreen:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Još par slika sa meča protiv Krila Sovjetov:

Image

Image

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Ko nam je sledeci protivnik na pripremama i kada igramo?
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Pripreme

Post by Box »

06.02. (sutra) Vojvodina-Polonija (Poljska)
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Pripreme

Post by Toto Riina »

Vidim da je dosta navijača pratilo direktan prenos, ali da ima malo komentara o igri. Voši nikad nije bio problem da igra na kontre, kad protivnik diktira tempo. Tada dolazi do izražaja dobra kontra i polukontra sa Abubakarom i brzim omladincima.
Do kraja prvenstva bice jos samo dve takve utakmice protiv blizanaca, a ona najvaznija protiv krojača sopstvene istorije biće mnogo drugačija. Kizina orijentacija bazira se isključivo na odbrani sopstvenog gola.

Bez pojačanja u vidu Darka Spalevića i/ili Vladimira Torbice može da bude problema. Mali Kića predstavlja pravog kreativca ali je mlad i nema iskustva da iznese ceo teret.

Radoja, Adjuru, Abu i Alivodić ostavili su dobar utisak-
Vulićević imao nekoliko propusta, Katai delovao prilično tromo, a ne znam šta se dešava sa Vukom. Dečko izvodi korner i dva puta za redom ne može da podigne loptu do prve stative, vraća loptu u nazad. Da li je u pitanju nedostatak samopouzdanja ili je nešto drugo u pitanju!?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:ne znam šta se dešava sa Vukom. Dečko izvodi korner i dva puta za redom ne može da podigne loptu do prve stative, vraća loptu u nazad. Da li je u pitanju nedostatak samopouzdanja ili je nešto drugo u pitanju!?
Ni kad je bio standardniji nije mogao. Decko koji moze pravu bombu da uputi ka protivnickom golu, stvarno ne znam...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Pripreme

Post by Ljubomir1996 »

Odlicna i borbena utakmica, najistaknutiji Abubakar, Radoja i Alivodic, a najslabiji Katai, Vulicevic i Mitosevic. Izuzetno nepromisljen potez Supica.
I pored dobrog starta neophodan je iskusniji ofanzivni vezni kalibra Torbice i ili golgeter kao sto je Spalevic.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YcrQ0-wVsoc[/video]
Post Reply