Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

West coast :D . Sad sam uveren da se ovaj lik jednostavno sprda, nema drugog objašnjenja. Pa pogledajte tu sliku, na šta liči naša pres konferencija. Zamislite za 20-30 godina reakciju nekog klinca koji voli Vošu i odluči da pogleda arhivske materijale, iz perioda ,,najuspešnije,, uprave u istoriji kluba :oops: .
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

Njegov izgled je najmanji problem...
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Image

Precednik na nase preduzetje :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Две ствари:
1.ми нисмо предузеће већ спортско друштво
2 наша примарна делатност није стварање знања и квалитета које се може трансферисати у Европску Унију већ борба за част и славу нашег клуба.
То је суштинска разлика између виђења Управног Одбора и верних нвијача са Запада.
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Uprava

Post by WeAreTheFirm »

podbara wrote:Две ствари:
1.ми нисмо предузеће већ спортско друштво
2 наша примарна делатност није стварање знања и квалитета које се може трансферисати у Европску Унију већ борба за част и славу нашег клуба.
То је суштинска разлика између виђења Управног Одбора и верних нвијача са Запада.
Upravo tako, nisam mogao da verujem da on prodaju svega što valja predstavlja kao nešto čemu se treba diviti...
I da, ja stvarno ne mogu da poverujem da predsednik jednog gospodskog kluba ponosno govori kako je "nepismen" :frown:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Cista demagogija i prodaja magle. Od koga je bolje se i ne moze ocekivati.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Jok nego cemo da prodamo ono sto ne valja :roll:
Kao sto jednom prilikom Brick napisa, gari je stvarni rektor ulicnog univerziteta. Po meni se on ovom konferencijom za stampu direktno posrao u usta bg blizancima sa sve politicko tajkunskom kamarilom u svojim redovima (ukljucujuci i ove nase kvazi lokal patriote) i u isto vreme odradio extra marketinski potez za nas klub. Svi mediji su objavili saopstenje, a citajuci komentare na netu, vecina je osim onih o stajlingu pozitivna. Poenta je u tome da dok onim :shit: otpisuju i reprogramiraju poreske dugove, nama naplate svaki dinar duga za poreze i doprinose ukljucujuci i veoma upitnu naplatu PDV od 20% na prodaju igraca. U poslednja dva transfera 1.500.000eur Boske i 650.000eur Meleg to je 43.000eur koje ce drzava opet na indirektan nacin transferisati kao pomoc posrnulim "gigantima" :pegla: Prema nekim mojim izvorima inspektori poreske uprave su boravili vise u Veterniku nego u svojoj filijali u NS. Da se razumemo nije to ni tako lose jer na neki nacin teraju upravu da radi nan nacin koji svi mi zelimo, a to je transparentno i u korist FKV.
I jedna prijateljska poruka: Ne moramo bas u svakom potezu uprave da trazimo samo ono najgore :cheers:



Pardon. Sada sam tek primetio da sam izostavio jednu nulu u poreskoj sumi. U pitanju je 430.000eur
Vi sad vidite koliko nam uzimaju i zamislite sta bi smo da uradimo sa tim parama ?!
Last edited by PZS on Tue Jan 29, 2013 8:31 am, edited 2 times in total.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

Rekao bih da je svrha ove konferencije da se skrene pažnja na mimo zakona nametnuto plaćanje poreza za izvoz "robe" u inostranstvo, pa verovatno otuda se često spominje reč "preduzeće" i fraza "preduzeća sa istom delatnošću".
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

PZS wrote:Prijateljska poruka: ne moramo bas u svakom potezu uprave da trazimo samo ono najgore
Добро сам разумео поруку, нисам тражио најгоре већ сам рекао шта мислим. И ја потписујем оно што је Брик рекао. Скидам шешир Управи што у ово време успева да из овог тамног вилајета успе да прода играча у добре лиге али видиш то мене уопште не радује. Велики раскол између прокламованих циљева и продаје играча и латентна економска криза која нас прати су ме још једном уверили да смо ми стварно предузеће а не ФК. Ипак, наравно има обавештенијих,упућенијих који то добро знају али те информације су увек резервисане за одређене појединце. На крају испада да сви нешто пишемо о клубу а да у ствари немамо појма шта се дешава. :cheers:
У осталом, ово ће бити и мој последњи пост у делу форума Актуелно.
Што је рекао ПРИЈАТЕЉ, ко буде последњи нека угаси светло.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

"Roba", "Nasi proizvodi"... Pomislio bi covek po terminima da se javnosti obratio Matijevic. Pokusaj duhovitosti i interesantnosti opet propao, kao i obicno. Mislim da je vreme da predsednik smeni sekretara za obracanje javnosti i prodaju magle. Ah, pa da, on je sam sebi sekretar i prodavac magle. Svejedno ostaje to o smeni na snazi.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Da zaplače čovek. Kad pogledaš ljude koji su osnovali klub i one koji ga vode vek kasnije, ozbiljno da se zabrineš za (blisku) budućnost istog.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Uprava

Post by madda fakka »

PZS wrote:Jok nego cemo da prodamo ono sto ne valja :roll:
Kao sto jednom prilikom Brick napisa, gari je stvarni rektor ulicnog univerziteta. Po meni se on ovom konferencijom za stampu direktno posrao u usta bg blizancima sa sve politicko tajkunskom kamarilom u svojim redovima (ukljucujuci i ove nase kvazi lokal patriote) i u isto vreme odradio extra marketinski potez za nas klub. Svi mediji su objavili saopstenje, a citajuci komentare na netu, vecina je osim onih o stajlingu pozitivna. Poenta je u tome da dok onim :shit: otpisuju i reprogramiraju poreske dugove, nama naplate svaki dinar duga za poreze i doprinose ukljucujuci i veoma upitnu naplatu PDV od 20% na prodaju igraca. U poslednja dva transfera 1.500.000eur Boske i 650.000eur Meleg to je 43.000eur koje ce drzava opet na indirektan nacin transferisati kao pomoc posrnulim "gigantima" :pegla: Prema nekim mojim izvorima inspektori poreske uprave su boravili vise u Veterniku nego u svojoj filijali u NS. Da se razumemo nije to ni tako lose jer na neki nacin teraju upravu da radi nan nacin koji svi mi zelimo, a to je transparentno i u korist FKV.
I jedna prijateljska poruka: Ne moramo bas u svakom potezu uprave da trazimo samo ono najgore :cheers:



Pardon. Sada sam tek primetio da sam izostavio jednu nulu u poreskoj sumi. U pitanju je 430.000eur
Vi sad vidite koliko nam uzimaju i zamislite sta bi smo da uradimo sa tim parama ?!
Prvo sto sam pomislio... Ovo se vrtelo na svim na svim televizijskim kanalima sa nacionalnom frekvencijom. Meni je ovo odlican potez kao sto je rekao PZS jer smo im se pos..li u usta samim tim sto smo finansijski u plusu a kamoli sto nasi igraci idu u velike Evropske klubove a ne njihovi. 1,nesto miliona evra nije veliki novac u danasnjem fudbalu ali za nase uslove verovali ili ne FK Vojvodina je najbogatilji klub u Srbiji :!: Ne hvalim upravu ovo su cinjenice....
I Bog je Slaninar...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Preterujete.
Ipak je večiti šampion mnogo veće prodaje imao u poslednjih par godina(Jovetić, Nastasić, Fejsa, Tošić, Kleo). Jeste da dobar deo tih para je ko zna u čijim džepovima završio(što se mene tiče mogu i sve da im maznu), ali oni ne grcaju kao sestrica njihova. Jasno je da imaju pomoć i od države i zatvaranje očiju vlasti kod prijavljivanja poreza, ali činjenica stoji da je nk partizan najbogatiji klub u Srbiji.

I ne mogu da razumem da neki ovde dele Batin entuzijazam(čitaj demagogiju) oko poslovanja Voše. Pa hoće li klub videti nešto od tih prodaja? Hoćemo li možda KUPITI (ne dovesti besplatno) nekog od tih para pa da vam bude drago?
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Uprava

Post by madda fakka »

Red Marquis wrote:Preterujete.
Ipak je večiti šampion mnogo veće prodaje imao u poslednjih par godina(Jovetić, Nastasić, Fejsa, Tošić, Kleo). Jeste da dobar deo tih para je ko zna u čijim džepovima završio(što se mene tiče mogu i sve da im maznu), ali oni ne grcaju kao sestrica njihova. Jasno je da imaju pomoć i od države i zatvaranje očiju vlasti kod prijavljivanja poreza, ali činjenica stoji da je nk partizan najbogatiji klub u Srbiji.

I ne mogu da razumem da neki ovde dele Batin entuzijazam(čitaj demagogiju) oko poslovanja Voše. Pa hoće li klub videti nešto od tih prodaja? Hoćemo li možda KUPITI (ne dovesti besplatno) nekog od tih para pa da vam bude drago?
Svi mi mozemo da nagadjamo ali previse je slucajno da nkp igraci odu kod mihe u fiorentinu... Kleo je u Kini ako se dobro secam, Bambi Tosic i Sulejmani su jedini od svih za kojeg moze da se kaze da je svojom igrom tamo gde jesu. Kada se pogleda ne bi oni tamo otisli da nisu prvo "oteti" iz svojih klubova. Slazem se sa tobom da su oni imali dobre transfere ali su sada gde i jesu finansijski jer su pare isle ko zna gde. NO ELEM, izasao je u tom "west side" fazonu i ostajem pri tome da je napravljen odlican marketinski potez bez obzira sta je receno na toj konferenciji. Bilo da je izazvao pozitivne ili negativne emocije o ovome se pricalo koliko toliko, sto bi Ameri rekli "there's no such thing as bad publicity". Ja bih predlozio da se obuce tako sareno i da ode u deciju bolnicu, vec vidim naslove "klovn u poseti decjoj bolnici u NS" to bi tek bio marketinski bum...
I Bog je Slaninar...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Uprava

Post by simicpk »

http://www.mozzartsport.com/vesti/butor ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
Kakav odnos imate sa FSS i sa menadžerima?
Imamo izuzetnu saradnju, jer s njima ne komuniciramo.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ФКВ
Post Reply