Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Johny wrote:
zapad wrote:Supić - Bečelić (ili neko pojačanje), Trajković (kapiten), Jokić, Pavlović (Nastić) - Radoja, Poletanović, Ivanić (Kosović) - Smiljanić, Abu, Katai :cheers:
Zar si otpisao Đurića? :evil:
Mislim da je dvojac Trajče-Đurić najbolje moguće rešenje, jednostavno ne mogu da pređem preko Jokićevih gluposti u Užicama i protiv Rapida kod kuće, a Đurić je stena :!:
Za vezni red se slažem, dati ga omladincima i da uživamo :cheers:
Najbolje rešenje na štoperu je upravo ovo koje sam napisao, a nisam ovo slučajno napisao. U paru Trajko i Jokić najbolje funkcionišu od svih varijanti, dokazano.
Djurića bi ja pridodao onoj trojci koja je napustila klub.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Zbog cega si protiv Djurica?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

I mene zivo interesuje! Covek je, po meni, bio najsigurniji igrac ekipe. Imam utisak da je najmanje gresio, da bikvalno ni jedan vazdusni duel nije izgubio.
Mozda ja nisam u pravu, ali definitivno je covek od strane forumasa izabran za igraca polusezone a covek pola utakmica nije igrao. Ja smatram da su Trajko, Djuric i Jokic odlicni za rotaciju, ali da je Djuric definitivno najbolji centralni bek u timu!
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

laki wrote:I mene zivo interesuje! Covek je, po meni, bio najsigurniji igrac ekipe. Imam utisak da je najmanje gresio, da bikvalno ni jedan vazdusni duel nije izgubio.
Mozda ja nisam u pravu, ali definitivno je covek od strane forumasa izabran za igraca polusezone a covek pola utakmica nije igrao. Ja smatram da su Trajko, Djuric i Jokic odlicni za rotaciju, ali da je Djuric definitivno najbolji centralni bek u timu!
:!: :!: :!:

Definitivno nas najpouzdaniji igrac. Kada ga gledas stvarno imas osecaj da nijedan duel
nije izgubio, da sve situacije resava s takvom lakocom i mirnocom da je to fascinantno.
Jokic, ne znam sta da mislim. Uvek se plasim nekog kiksa u njegovoj reziji.
Trajkovica treba prodati dok jos mozemo, pa cak i ispod tog "milionceta" koje se
spominje. Momak je tempirana bomba, svakog casa mozes ocekivati da napravi neku
glupost na terenu.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Ђурић не ваља, а призива се Смиљанић?! :roll:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

@Drina,

Da li je tacna informacija da nam je ponudjen ovaj igrac?
http://www.transfermarkt.de/de/mitja-mo ... 20280.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sinoc sam cuo tu informaciju, doduse, iz ne bas pouzdanog izvora.
Malo sam "kopao" po netu. Vidim da je u pitanju iskusan stoper (ako je istina
pretpostavljam da to ovisi o eventualnom odlasku Trajkovica ili nekog drugog
stopera), momak je odigrao 14 utakmica za reprezentaciju Slovenije.
U karijeri igrao za ADO Den Haad (neki kraci period), Lyngby, CSKA Sofiju,
Sturm Graz, Slaviju iz Sofije, Muru, Maccabi...
Gledao sam malo i isecke na youtube. stvarno deluje pouzdano i dosta sigurno.
Iako te youtube isecke ne uzimam ozbiljno (na youtube-u ne postoji los igrac),
nekako sam misljenja da bi ovaj bio odlican za nase uslove i uopste nase mogucnosti.
Usput, slobodan je.
Inace, uvek sam bio zagovornik iskusnog golmana i iskusnih stopera (to su ipak najosetljivije
pozicije), a na ostalim pozicijama i nije toliko preopasno forsirati mlade igrace tako da bi
mi se ovo resenje svidelo u nekim kombinacijama.

Kad smo vec kod stopera, sta se desava sa Karanom?
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Neka bude da je to moje subjetivno mišljenje što se tiče Djurića.
Iz neke moje statistike koju vodim puno sigurniji tokom jeseni su bili Trajko i Jokić u tandemu, nego Djurić sa nekim od njih dvojice. Neka bude zato prednost njima dvojici.
Što se tiče nesigurnosti, koju spominje Lexa, mislim da je Djurić od njih trojice na terenu najveći tremaroš i igrač koji slabo učestvuje u nekoj timskoj igri već situacije rešava bez nekog fudbalskog rezona, tipa Milović, a po meni takav igrač ne može da ima mesta u nijednom ozbiljnom klubu. Verovatno zato i nije uspeo napolju. Zadržaću se na tome i neka bude to osnovni razlog.
I da odgovorim Lakiju što se tiče izbora na forumu za najboljeg igrača. Koliko je taj izbor realan najbolje govori činjenica koliko ljudi učestvuje u glasanju, koliko je bilo nevažećih glasanja i koliko ljudi glasa kada su gostujuće utakmice u pitanju. Ne želim ovim da umanjim ničiji trud oko te akcije samo iznosim činjenice.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

zapad wrote:Zadržaću se na tome i neka bude to osnovni razlog.
Ako ti ne predstavlja problem, napisi koji bi to jos razlog mogao biti. Zanima me ako postoji jos nesto, a da mi toga nismo svesni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Evo moje mišljenje što se tiče štopera. Inače ovo tvrdim od samog početka sezone, možete malo prelistati forum.
Đurić je potpuno zasluženo od strane forumaša proglašen za igrača polusezone (ta razlika bi bila još ubedljivija da nije jedno vreme ispao iz tima). Kad je on u timu ne brinem za odbranu. Kakva crna trema, imao je kiks samo u prvoj utakmici, kući protiv Suduve. Ostalo je odigrao besprekorno. Trajko takođe odigrao odličnu polusezonu (da zanemarimo ponašanje van terena), i njih dvojica čine ubedljivo najbolji štoperski tandem u Srbiji. Što se tiče Jokića za rotaciju nam je dobar. Njegove intervencije su često na granici, nema dobar tajming, ponekad mi to izgleda kao da je kamikaza. Ne mogu da kažem da je bio loš, solidno je to, ali daleko ispod nivoa ove dvojice. I ne mogu da zaboravim ona njegova dodavanja u aut, tamo prema istočnoj tribini. Ko je bio na utakmicama zna o čemu pričam.
I da, klincima prepustiti vezni red, možda samo dovesti ako se ukaže prilika nekog iskusnijeg igrača koji bi bio paker, i obavezno nam treba golgeter. I da pitam sve vas, jesmo mi to zadovoljni sa Rupom, pa ga više niko ne pominje?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Ukoliko ovde pricamo samo o fudbalskim kvalitetima (deluje mi da se cilja i na nesto drugo?), Igor Djuric je za klasu bolji igrac od Jokica. Za to mi ne treba nikakva statistika, dovoljne su mi oci. Cak sta vise, usudio bih se da kazem da je Igor Djuric je (po)najbolji stoper u ligi!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

zapad wrote:Neka bude da je to moje subjetivno mišljenje što se tiče Djurića.
Iz neke moje statistike koju vodim puno sigurniji tokom jeseni su bili Trajko i Jokić u tandemu, nego Djurić sa nekim od njih dvojice. Neka bude zato prednost njima dvojici.
Što se tiče nesigurnosti, koju spominje Lexa, mislim da je Djurić od njih trojice na terenu najveći tremaroš i igrač koji slabo učestvuje u nekoj timskoj igri već situacije rešava bez nekog fudbalskog rezona, tipa Milović, a po meni takav igrač ne može da ima mesta u nijednom ozbiljnom klubu. Verovatno zato i nije uspeo napolju. Zadržaću se na tome i neka bude to osnovni razlog.
I da odgovorim Lakiju što se tiče izbora na forumu za najboljeg igrača. Koliko je taj izbor realan najbolje govori činjenica koliko ljudi učestvuje u glasanju, koliko je bilo nevažećih glasanja i koliko ljudi glasa kada su gostujuće utakmice u pitanju. Ne želim ovim da umanjim ničiji trud oko te akcije samo iznosim činjenice.
Iz neke moje statistike, tvoje subjektivno misljenje je u najvecem broju slucajeva upravo suprotno od realnosti. Tako da mi je zao sto nisi sa nama podelio neke druge razloge koje sugerises da postoje, kako bismo bolje uvideli nalicje istine.
Sto se tice Djurica, on je po meni idealan igrac za Vosu - to je pokazao i u prvom navratu igranja u Vosi, a to pokazuje i opet, konstatno dobrim partijama. Meni je licno ostao u nezaboravnom secanju kada je dao (mozda svoj prvi gol) OFK-i pred kraj utakmice za pobedu od 1:0 (rekao bih 2004 ili 2005-te, kada smo valjda prvi put pevali onu 'samo jedan gol, jedan gol...').
Tako da ovakvi stavovi izreceni gore mogu biti samo plod licne netrpeljivosti tj. neke konkretne namere.
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Transferi

Post by Oasis »

auuu sad sam vec ubedjen da namerno provociras ljude. samo jednog garija znam da deli tvoje misljenje ali on je blizak klubu pa mu je to u opisu radnog mesta... sa jedne strane pricas da bi mozda razgovor sa runijem urodio plodom a sa druge strane neosnovano napadas djurica.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Milan wrote:
zapad wrote:Zadržaću se na tome i neka bude to osnovni razlog.
Ako ti ne predstavlja problem, napisi koji bi to jos razlog mogao biti. Zanima me ako postoji jos nesto, a da mi toga nismo svesni...

Bice da je zbog ovog:

"Ne mogu da razumem na primer, jednog Vuka Mitoševića, Igora Đurića ili Aleksandra Kataija, decu Vojvodine, da se ne pojave na najsvečanijem klupskom događaju godine. To je nepoštovanje kluba koji ih je stvorio kao fudbalska imena. A sa druge strane, kao protivtežu imate Nemanju Supića koji je „zapucao“ čak iz Gacka u Novi Sad, Miloša Deletića … koji su „juče“ došli u Vošu ali očigledno, za razliku od nekih, imaju izražen osećaj pripadnosti klubu i vaspitanje."

http://www.fkvojvodina.rs/2012/12/vojvo ... uca-nekom/" onclick="window.open(this.href);return false;

:wink:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

@zapad
Mereba ti odigrao 5 dobrih mečeva, Jokić bolji od Đurića, Smiljanić nije nikad dobio pravu šansu...Kažu da se o ukusima ne treba raspravljati, ali što je mnogo, mnogo je. To što si rekao za Merebu i Đurića bih i mogao da progutam ma koliko bilo smešno, ali ovo za Smiljanića izaziva debelu sumnju o cilju tvojih postova.
Drago mi je da niko drugi ne deli tvoje mišljenje.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ma po meni nam treba ekipa kao sto kaze neciji potpis ovde: "Hocemo 11 Skuletica!" :D
Samo sto po meni tu moze da se ubaci koji Smiljanic i slicni pojedinci... Sale69 se popravio, ne smem da ga uzimam u usta, nije nista skrnavio poslednje 2 tekme...
Post Reply