Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Slazem se sa zadnjim postom,ali pitanje je da li mozemo da pariramo blizancima na igrace iz Javora,Slobode,Spartaka itd.
Pa tako su nam dosli Paja, Vule i Traks :)
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

По мени од ових што су отишли, губимо само одласком Вулета (ако не доведемо достојну замену), јер немамо резервног десног бека, а бојим се само да ћемо "Рунија" гледати на његовом месту... :roll:

Иначе изгледа да ће чергари покупити и Јованића и Косановића...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3918
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

borrissey wrote:Ako ti stvarno misliš da mi možemo da igramo tako što ćemo svakih 6 meseci menjati 8 igrača, mislim da se grdno varaš.
Ne svaki put, već sad preseći, postaviti konačno na zdrave osnove klub i takve stvari više nikad da nam se ne dešavaju (gomilanje igrača, nedisciplinovanost, menadžerski igrači...). Ne mislim da će ova uprava to uraditi, već da bih ja to uradio u prvoj nedelji da sam u klubu. Nema nama boljitka ako opet sad dovučemo još par ispušenih muštikli samo da bi navodno napali taj kup. I stalno se vrteti u istom vrtlogu grešaka.

A ako ti misliš da je ovaj tim nešto za čim ćemo plakati, da su to igrači koje ćemo teško zameniti, pitam se jesmo li gledali iste mečeve ove jeseni?
Io odio Belgrado
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Red Marquis wrote: Ne svaki put, već sad preseći, postaviti konačno na zdrave osnove klub i takve stvari više nikad da nam se ne dešavaju (gomilanje igrača, nedisciplinovanost, menadžerski igrači...). Ne mislim da će ova uprava to uraditi, već da bih ja to uradio u prvoj nedelji da sam u klubu. Nema nama boljitka ako opet sad dovučemo još par ispušenih muštikli samo da bi navodno napali taj kup. I stalno se vrteti u istom vrtlogu grešaka.

A ako ti misliš da je ovaj tim nešto za čim ćemo plakati, da su to igrači koje ćemo teško zameniti, pitam se jesmo li gledali iste mečeve ove jeseni?
Slažem se sa tobom u tome da treba razmišljati o budućnosti i staviti klub na nove osnove. Ja sam jako pobornik te ideje. No, još jednom kažem, od početka ne govorim o dolascima, već o neplaniranim i nepromišljenim odlascima. Smatram da ima puno suvišnih igrača, nisam stručan pa ne bih da nagađam ko je to, ali već se licitira imenaima: Jao, Škuletić, možda Bilbija, Paja, Moreira, Greene i sl. Ali, moramo razmišljati i o srednjeročnim ciljevima, tj. kako odigrati narednu polusezonu i eventualno osvojiti kup. Zato mislim da je najpametnije ne praviti prevelike intervencije, a gubitak npr. Vuleta, Bosketa ili Traksa, (ne daj bože) Đurića bio bi preveliki gubitak - npr. ne vidim nekoga ko bi na desnom beku mogao odmah da zaigra na nivou Vuleta. Osloboditi se nebitnih igrača, dovesti jednog jako dobrog špica i puštati naše omladince da igraju kao pri kraju polusezone, mislim da jeste dobar put.

No, pošto imam osećaj da uprava radi direktno protiv interesa kluba - očekujem prevelike rezove, puštanje nekih bitnih igrača, punjenje privatnih džepova, dovođenje isluženih igrača da se zamažu oči i opet batine kukumavke na igrače kada ispadnemo u polufinalu kupa, od nekog javora ili jagodine.
Last edited by borrissey on Sun Dec 09, 2012 6:50 pm, edited 1 time in total.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ja od uprave ocekujem odlican prelazni rok, da naprave odlicnu ekipu koja ce opravdati ulogu favorita u kupu. Ovo im je prilika koju ne smeju propustiti!
ПУШТАМ КИШУ!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Meni se svidja kako je krenuo prelazni rok.
Sto se tice zamene za Vuleta, vec sam rekao svoje misljenje - Sasa Cilinsek ili Savo Pavicevic. Obojica su bila kod nas, Sasa je dete Vojvodine. Cilinsek je cini mi se vec neko vreme bez kluba, dok je Savo raskinuo ugovor sa Kipranima pre mesec-dva. Ne znam u kakvoj smo formi, ali u svakom slucaju sam pre za dovodjenje nasih iskusnijih igraca nego stranaca matorih raspalih koji u 90% slucajeva dodju samo da pokupe pare (prevelike za tako trosnu robu). Koliko nasi klinci bolje napreduju uz iskusnije domace igrace dobar je primer Kacar koji bi bio 30% losiji fudbaler sigurno da nije igrao sa Dundjerskim i Govedaricom. Slicno razmisljanje je jednom izneo i Djumi, sa tim se potpuno slazem. Ukoliko su u formi, a ne secam se da su imali neke velike povrede (posebno Pavicevic) mislim da mogu da podignu kvalitet ekipe.

Inace nije tema, ali lepo za videti.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=lvdo1Kaxocg[/video]
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

edit: Naravno ako klub ne uspe da dovede Cilinseka ili Pavicevica :)
Vec sam napomenuo jedared ovog momka... http://www.transfermarkt.de/de/sinisa-s ... 15477.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li ga je neko pratio u toku ove i prosle sezone?
Jos jedan zanimljiv igrac (igrao kod mene u menadzeru) je http://www.transfermarkt.de/de/serge-wa ... 81924.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A treca opcija bi bila(mozda) Vuk Mitosevic na poziciji desnog beka?Mislim da bi se Vuk tu odlicno snasao a najbitnije od svega je to sto ima dobar centarsut...Sta mislite o tome?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Sinisa Stevanovic se jos uvek nije oporavio od teske povrede. Idealno resenje Sava Pavicevic.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Box wrote:A treca opcija bi bila(mozda) Vuk Mitosevic na poziciji desnog beka?Mislim da bi se Vuk tu odlicno snasao a najbitnije od svega je to sto ima dobar centarsut...Sta mislite o tome?
Da li je centarsut jedini kvalitet koji se trazi na beku? Sta on jos ima da bi mogao (uspesno) da odigra tu poziciju?
Inace, on je primer igraca kog je pojela "strategija" kluba tj. odsustvo iste. Il' ga pustiti da igra, il' pustiti da ide, ne stajati na putu razvoja ovog derana, jer on ni jednim svojim delom za godina koliko je u Vosi nije naveo bilo koga od nas (navijaca) i onih u upravi da se zacrvene. Slaninar, prefesionalac, dobar covek, a ovo poslednje ga je mozda i sprecilo da vise iskaze svoje kvalitete, jer ponekad igra na svoju stetu, time sto (nenametljivo) cuti i radi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Box wrote:A treca opcija bi bila(mozda) Vuk Mitosevic na poziciji desnog beka?Mislim da bi se Vuk tu odlicno snasao a najbitnije od svega je to sto ima dobar centarsut...Sta mislite o tome?
Nema brzinu, nema snagu, a i taj centarsut je diskutabilan. :wink:

Stevanovic je govedo grobarsko, a sto se ove dvojice tice, oni su savrseno resenje samo ako se izbaci Runi i umesto njega promovise onaj omladinac mali (ne mogu da se setim kako se zove), da ima od koga da uci.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Grba_NS wrote:
Box wrote:A treca opcija bi bila(mozda) Vuk Mitosevic na poziciji desnog beka?Mislim da bi se Vuk tu odlicno snasao a najbitnije od svega je to sto ima dobar centarsut...Sta mislite o tome?
Da li je centarsut jedini kvalitet koji se trazi na beku? Sta on jos ima da bi mogao (uspesno) da odigra tu poziciju?
Inace, on je primer igraca kog je pojela "strategija" kluba tj. odsustvo iste. Il' ga pustiti da igra, il' pustiti da ide, ne stajati na putu razvoja ovog derana, jer on ni jednim svojim delom za godina koliko je u Vosi nije naveo bilo koga od nas (navijaca) i onih u upravi da se zacrvene. Slaninar, prefesionalac, dobar covek, a ovo poslednje ga je mozda i sprecilo da vise iskaze svoje kvalitete, jer ponekad igra na svoju stetu, time sto (nenametljivo) cuti i radi.
Ове ме подсетило на ону причу када је Ђуми гурао Деспотовића на десног бека. Пуно времена је изгубљено са овим несумњивим талентом и добрим Сланинаром. Већ видим сценарио кроз који је прошао Боба Новаковић....
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Grba_NS wrote:
Box wrote:A treca opcija bi bila(mozda) Vuk Mitosevic na poziciji desnog beka?Mislim da bi se Vuk tu odlicno snasao a najbitnije od svega je to sto ima dobar centarsut...Sta mislite o tome?
Da li je centarsut jedini kvalitet koji se trazi na beku? Sta on jos ima da bi mogao (uspesno) da odigra tu poziciju?
Inace, on je primer igraca kog je pojela "strategija" kluba tj. odsustvo iste. Il' ga pustiti da igra, il' pustiti da ide, ne stajati na putu razvoja ovog derana, jer on ni jednim svojim delom za godina koliko je u Vosi nije naveo bilo koga od nas (navijaca) i onih u upravi da se zacrvene. Slaninar, prefesionalac, dobar covek, a ovo poslednje ga je mozda i sprecilo da vise iskaze svoje kvalitete, jer ponekad igra na svoju stetu, time sto (nenametljivo) cuti i radi.
Ma mislim strašno. Dovode Greena na poziciju zadnjeg veznog i jasno stavljaju so znanja Vuku da nema ništa od prvog tima. Nečuveno. Da su doveli neku igračinu, pa da kažeš, hajde, a ovo - em rupa, em mator, em guši naše igrače... Ne razumem zaista...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4092
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Greene je za vreme svoje epizode u Levskom sasvim kvalitetno obavljao posao desnog beka. Startnog desnog beka. Vuka trpati na tu poziciju je krajnja besmislica. Decko je ofanzivni vezista kojeg guraju na mesto zadnjeg veznog. Plus je levonog.

Inace, sto se tice prelaznog roka, dugo se nije diglo vise buke nego na ovu zimu. I mi i blizanci spremamo ogromne cistke, s tim da su blizanci u finansijskim problemima pa zbog toga rade pretres redova, dok je kod nas situacija da smo relativno stabilniji ali da imamo ogromno zasicenje igraca. Licno, volim prelazne rokove, a za vreme ovog ce biti dosta potresa u svim ekipama. Prakticno da nema igraca koji nije u ponudi, sto se ipak nije cesto desavalo u poslednjim rokovima. Nadam se najboljem. Ne i da ocekujem, obzirom na upravu. Ko bi mogao najvise da profitira od ovog prelaznog roka? Jagodina. I mi ako budemo iole pametni.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

Добро је што су неки играци остали, то и ја исто радим кад играм менаџер, ослободим се играча који ми нису потребни али обавезно оставим оне без којих екипа не може,а у нашем случају то би били Ђурић, Трајковић, Оумару, Вуличевић, Митошевић, Стевановић и можда још један или два. Оног Шкулетића се обавезно морамо решити. Кад се уговор раскинуо са Бојовићем који је за 19 утакмица постигао 5 голова, зашто се онда уговор не би раскинуо и са Шкулетићем који је за 7 утакмица дао 1 гол. мхххх.... Или раскинути уговор или га продати.

Моје мишљење је да управа ради добру ствар, али се бојим да ће то све на крају другачије изгледати. Опет неће ни динара одвојити за појачања, па ће опет доводити неке отпатке од близанаца или бивше. Ако нам је већ проблем десни бек (јер ће Вуличевић отићи), немој да се бринете, ево два могућа појачања (надам се да сутра неће изаћи вест да смо ми заинтересовани за њих) Иван Стевановић и Немања Рнић. Већ их видим, и један и други су слободни играчи (то управи одговара), јер да су добри играли би негде,а овако ће код нас.
Post Reply