Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Mare »

Schteph_F89 wrote:p.s.Predsednik se hvalio (nekim njegovim ljudima) da ima dosta klinaca i pokazuje onaj je 95god. onaj 94god i na pitanje nekog njih a broj 7,ovaj odgovara,njega vodi kuci ako hoces :deal:
Ko je nosio broj 7?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Mare wrote:
Schteph_F89 wrote:p.s.Predsednik se hvalio (nekim njegovim ljudima) da ima dosta klinaca i pokazuje onaj je 95god. onaj 94god i na pitanje nekog njih a broj 7,ovaj odgovara,njega vodi kuci ako hoces :deal:
Ko je nosio broj 7?
Jašarovo otkrovenje, El Škuletinjo nosi taj broj.
Io odio Belgrado
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Pripreme

Post by Casual »

Vojvodina - Dunav (Stari Banovci) 3:1

http://www.fkvojvodina.rs/2012/11/vojvo ... novci-3-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ocajna igra, ocajna. Jedva pobedismo golovima u 87 i 89min. Vuk dao lepo gol, Green igrao desnog beka, Skuletic se zajebavao pokusavao 5 puta petom i isto toliko puta "rolao" loptu po onom terenu i vremenu, Jao vise puta promasio "ceo fudbal" i dodao njima nego nama, Djuric je igracina, Ivanic ima stofa jos malo da nabaci koji kilu, Deletic brz i bice od njega nesto, Bojovic non-stop visi u ofsajdu a nije svestan toga itd...
Volem Vošu!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post by borrissey »

Casual wrote:Vojvodina - Dunav (Stari Banovci) 3:1

http://www.fkvojvodina.rs/2012/11/vojvo ... novci-3-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ocajna igra, ocajna. Jedva pobedismo golovima u 87 i 89min. Vuk dao lepo gol, Green igrao desnog beka, Skuletic se zajebavao pokusavao 5 puta petom i isto toliko puta "rolao" loptu po onom terenu i vremenu, Jao vise puta promasio "ceo fudbal" i dodao njima nego nama, Djuric je igracina, Ivanic ima stofa jos malo da nabaci koji kilu, Deletic brz i bice od njega nesto, Bojovic non-stop visi u ofsajdu a nije svestan toga itd...
Jel moguće da se Đurić vratio ovamo da bi pikao fudbal protiv osmoligaša u prijateljskim mečevima po kaljugama i blatuštini... Znači, ne verujem svojim očima i ušima... Pa ja da sam na njegovom mestu, odmah bih tražio ispisnicu i otišao radije da igram ko gospodin u drugoj švedskoj ligi nego ovde da me jebavaju raznorazne vucibatine i krimosi...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

borrissey wrote: igram ko gospodin u drugoj švedskoj ligi
Ima on kvaliteta za prvu svajcarsku ligu, u turskoj bi mozda sedeo na klupi, a u nekoj austriji/rumuniji bi bio kapiten ekipe...
Samo kod nas moze tako jedan igrac da sedi na klupi :frown: Bitno da Skulinjo igra...
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Pripreme

Post by Alexandar »

Pa da je imao od negde ponudu verovatno ne bi bio u Vojvodini :wink:
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Pripreme

Post by Grba_NS »

I ako je/ih nije imao pre potpisa sa Vosom, sad ce ih sigurno imati, jer je vec posle nekoliko utakmica dokazao da je stoper bez premca u ovoj ligi.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

Pre nego što odu na zimsku pauzu, fudbaleri Vojvodine i novosadskog Proletera odigraće još jedan prijateljski susret u sredu, 05. Decembra u FC „Vujadin Boškov“.
Početak utakmice zakazan je za 13 časova.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

Pobeda Proletera 2-1
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

ВОЈВОДИНА: Рабреновић у Анталији

Његов задатак је да процени услове, а затим и организује зимске припреме Новосађана у овом граду на обали средоземног мора

Генерални секретар ФК Војводина Радисав Рабреновић путује у Анталију. Његов задатак је да процени услове, а затим и организује зимске припреме Новосађана у овом граду на обали средоземног мора.

На путање има ли шта ново у клубу када су у питању евентуални одласци и доласци играча у предстојећем прелазном року, Рабреновић је одговорио:

- Нема још ништа конкретно. Наравно, воде се одређени разговори, али нисмо још ништа конкретно договорили.
http://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina-r ... u-antaliji" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Dejan wrote:
ВОЈВОДИНА: Рабреновић у Анталији

Његов задатак је да процени услове, а затим и организује зимске припреме Новосађана у овом граду на обали средоземног мора

Генерални секретар ФК Војводина Радисав Рабреновић путује у Анталију. Његов задатак је да процени услове, а затим и организује зимске припреме Новосађана у овом граду на обали средоземног мора.

На путање има ли шта ново у клубу када су у питању евентуални одласци и доласци играча у предстојећем прелазном року, Рабреновић је одговорио:

- Нема још ништа конкретно. Наравно, воде се одређени разговори, али нисмо још ништа конкретно договорили.
http://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina-r ... u-antaliji" onclick="window.open(this.href);return false;
RR ugovara pripreme?????
Zar on nije smenjen? Znao sam da ce ona budalastina od pre neki dan ovako zavrsiti. Jos cemo se mi gledati sa RR, Pantom i ostalima.....
A i juce sam nabasao na neke slike sa novogodisnjeg crveno-belog bala na kojima se sepuri oficirusa za marketing.

Dokle ce nas vise praviti majmunima??? :argue:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Pripreme

Post by Grba_NS »

lazarr wrote:A i juce sam nabasao na neke slike sa novogodisnjeg crveno-belog bala na kojima se sepuri oficirusa za marketing.
Totalno nepotreban ton prema toj devojci. Da su se svi u klubu prema svom poslu i Vojvodini ophodili kao ona, ne znam gde bi nam bio kraj!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post by borrissey »

Grba_NS wrote:
lazarr wrote:A i juce sam nabasao na neke slike sa novogodisnjeg crveno-belog bala na kojima se sepuri oficirusa za marketing.
Totalno nepotreban ton prema toj devojci. Da su se svi u klubu prema svom poslu i Vojvodini ophodili kao ona, ne znam gde bi nam bio kraj!
+1
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Pripreme

Post by bobanrb »

Grba_NS wrote:
lazarr wrote:A i juce sam nabasao na neke slike sa novogodisnjeg crveno-belog bala na kojima se sepuri oficirusa za marketing.
Totalno nepotreban ton prema toj devojci. Da su se svi u klubu prema svom poslu i Vojvodini ophodili kao ona, ne znam gde bi nam bio kraj!
kako je radila tako je i završila karijeru
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Dal je moguce da je neko nju stavio ovde u negativnom kontekstu,devojka je mnogo uradila za nas klub,verovatno i najvise od svih ovih koji su pored nje dobili otkaze,ko je bar malo poznaje zna kolko voli klub i kolko je volela taj posao...Spomenucu samo akciju oKUPljanje-akcija promovisanja FK Vojvodina po osnovnim skolama,dalje i da ne pricam...


PS Skrenuli smo sa teme,neka admini premeste il obrisu,po meni ovo je bespotrebna rasprava.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply