"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Nikola »

Markec Micko ramadanizacija pod izgovorom podmladjivanja i blizaci zadovoljni.
ПУШТАМ КИШУ!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uroš »

Nikola wrote:Markec Micko ramadanizacija pod izgovorom podmladjivanja i blizaci zadovoljni.
Маркец је био доста добар,бар за сад,Мићко је катастрофа као и увек
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by 1892 »

Zasluzena pobeda Belgije, steta, nismo toliko bili losi, ali realno klupu nemamo tj nikog ko bi usao i promenio ritam, Micko katastrofa, i mislim da nas je ta transformacija iz napada u odbranu i kostala poraza.
Come on you Reds!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DekiFirma »

Duboko razocaran, otisao u 80 minutu kuci. Sad videh da je cak i 3:0... Cini mi se da mi ne bi bilo krivo sto smo izgubili toliko da smo bili losi, koliko mi je krivo sto smo izgubili uprkos dobroj igri, a uz sve to hrvati pobedise.
Mnogo me bole ovakvi porazi i duboko sam razocaran u fudbal, cini mi se da nemam snage za nista vise osim kartona piva, a utakmicu u utorak cu morati da propustim da se nebi ponovo ovako nervirao.

Jedan sam od onih navijaca Vojvodine koji nema problema sa Partizanom ili Zvezdom, ali Mijailovic zaista nema pojma, mali nas je kostao nekoliko dobrih akcija, Scepovic drvo. Ma koje drvo, od drvo bi se bar odbila lopta i dosla do nekog.
Markovic me iznenadio, odigrao prilicno dopadljivo, prvi put da to kazem za njega. Tadic i Tosic su me jako nervirali, odlicno dok ne dodju do gola, a na gol ili ne zahvate loptu, ili nemaju srece, ili daju prejak for.
Brkic odlican, a ja ne znam gde nam je bila odbrana kod 2:0. Sve u svemu, necu se oporaviti skoro od ovog. :evil:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Odbrana nam je suplja za Nobelovu nagradu. Mijailovic nema sta da trazi u reprezentaciji. Bez spica ne mozemo da igramo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Biševac očajan, a još kad se zna da imamo Subotića, ja ne kontam šta taj traži u prvih 11. Mijailović...pa barem tih zadnjih veznih 10 boljih imamo. Za ostale...to nam je šta nam je. Ekipa igra obezglavljeno u sredini, nikog da poveže redove a napad...ti igrači su za JSL i ništa više. Jedino šta sam se ja izgleda prevario je da se mi nećemo boriti sa Škotskom,već sa Velsom za treće mesto u grupi.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Izgoreli na kisi...
________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Zelja95 »

Zbog cega sam ja pokisao. Napustili smo stadion u 70tom minutu,da ne gledamo kako nas ponizavaju :frown:
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uroš »

Бане Ивановић на клупи :mrgreen: јел видите шта је ауторитет селектора,мада Бишевца ни базуком не можеш истерати из прве поставе,сва срећа да је јавност против Мићка,играо би он и вечерас :D
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by simicpk »

Osecam da ce na Brku krivica da padne.
ФКВ
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DekiFirma »

Dok je ovaj selektor, ja vise ne gledam reprezentaciju. Dovidjenja.
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vitez>Koja »

bravo selektore bravo tole bravo majstori :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray:

i da :toilet:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Kakav je sastav, rezultati su iznad ocekivanih. Moguce je i da nemamo bolje.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Boske87 »

Kraj utakmice sam dočekao sa mučnim osećajem u želucu, trudim se da navijam protiv našeg tima u uzaludnoj nadi da će poraz doneti neke promene u rukovodstvu a opet skačem na svaku polupriliku koju stvorimo. Mislio sam da taj osećaj podeljenosti, taj moralni rascep može samo Voša da priredi...
U moru nevažnih statističkih podataka koje nam serviraju nazovi komentatori sa RTS-a našao sam jedan zanimljiv. U novinama sam pročitao šokantan podatak da naša reprezentacija od 1999. godine u kvalifikacijama za velika takmičenja (SP, EP) nakon poraza u prvom meču (onaj što se igra u petak ili subotu) , sledeći meč koji se igra za par dana(utorak ili sreda) ne uspeva da pobedi. 1999. smo valjda izgubili od Irske i za par dana dobili istu ovu nesrećnu Makedoniju. Eto kakvi luzeri i mentalni patuljci se nazivaju fudbaleri kod nas, 13 jebenih godina se raspadaju nakon prvog poraza!!!
A kakva nam je budućnost vidili smo danas u Kruševcu, sramota me bilo što sam Srbin kao Dzigi Ninković i ostala šabanija, naš ,,profesionalni,, fudbal treba ukinuti na desetak godina i onda krenuti polako ispočetka.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DUB »

Boske87 wrote:naš ,,profesionalni,, fudbal treba ukinuti na desetak godina i onda krenuti polako ispočetka.
Pazi kad nisi daleko... http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19971417
Svaka cast za Govedaricu! Stvar kucnog vaspitanja...
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Post Reply