22. kolo: Smederevo-Vojvodina 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Bilo bi interesantno videti podatak koliko smo golova ove sezone postigli u gostima. Sigurno nije za primer.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1647
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ne, mi imamo retarda sto nosi broj 10. Putuj Evropo, ne cekaj na nas...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Gde sam bio - nigde, šta sam radio - ništa, šta sam video - još manje!

Zju!
You'll never walk alone!
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ovom prilikom bih zeleo da pokrenem akciju: "Polomimo Marku obe noge i spasimo ga bede" ! To bi bilo uradjeno sa ciljem da se sacuvaju nervi navijaca Vojvodine i da se izdejstvuje invalidska penzija za MJ-a, koju vec odavno zasluzuje ali nazalost ne ispunjava uslove za istu. Mislim da je ostala jos opcija da ga ponudimo Uzbekistanskim i Turkmenistanskim klubovima. Molite se ljudi, to nam je poslednja sansa...
POŠTO OBRAZ ???!!!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Zelim Marku Jovanovicu da ,u mesecu aprilu, potpise ugovor za NK DRAVA pa neka onda na terenu legne DA SPAVA! DOSTA VISE! :lol: :?:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Milan wrote:Ovom prilikom bih zeleo da pokrenem akciju: "Polomimo Marku obe noge i spasimo ga bede" ! To bi bilo uradjeno sa ciljem da se sacuvaju nervi navijaca Vojvodine i da se izdejstvuje invalidska penzija za MJ-a, koju vec odavno zasluzuje ali nazalost ne ispunjava uslove za istu. Mislim da je ostala jos opcija da ga ponudimo Uzbekistanskim i Turkmenistanskim klubovima. Molite se ljudi, to nam je poslednja sansa...
Zju, kakav govor mržnje!
You'll never walk alone!
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Duke wrote:
Milan wrote:Ovom prilikom bih zeleo da pokrenem akciju: "Polomimo Marku obe noge i spasimo ga bede" ! To bi bilo uradjeno sa ciljem da se sacuvaju nervi navijaca Vojvodine i da se izdejstvuje invalidska penzija za MJ-a, koju vec odavno zasluzuje ali nazalost ne ispunjava uslove za istu. Mislim da je ostala jos opcija da ga ponudimo Uzbekistanskim i Turkmenistanskim klubovima. Molite se ljudi, to nam je poslednja sansa...
Zju, kakav govor mržnje!
Pre bih rekao - glas razuma :wink:
Locked