7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Locked

Ko pobeđuje u subotu?

Poll ended at Sat Sep 29, 2012 6:05 pm

Voša!
35
61%
Niko.
13
23%
Oni...
9
16%
 
Total votes: 57

Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Kamenica »

Tuga, bruka i sramota. Ovi jednostavno imaju monopol na titulu. Dabogda ih Rubin nakantao... Stoka lopovska. Glodari su jaki, kad murija intervenise.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by nomad »

Nas prvenstvo ne zanima, zato je smenjen Zaga. :devil:
Kup je naša glavna prokupacija... :greenbutt: zato je doveden novi "stručnjak".
Usput stvaramo igru za 22. milenium, pa shodno tome, onda možemo i da očekujemo prve rezultate takve igre. :deal:
Nažalost, dok "najbolja uprava" na svetu ne napusti naš klub(i to u punom sastavu), malo ćemo razloga za slavlje i radovanje imati. :frown:
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Uroš »

Сасвим сам супротног мишљења од вас.Овај пораз је дошао у најбоље могуће време.Како играмо сасвим је логично било да ће нас неко накантати,то нам је висило у ваздуху.Мада нисам баш очекивао од ових,али шта је ту је,нити су они нешто нас надиграли,једноставно ко је нама крив што незнамо да дамо гол.Чини ми се да ова екипа има превише засићебих играча,иако нису свесни да им је Војводина највећи клуб за који ће играти,тих се треба ратосиљати,а са омладинцима ми не би били испод седмог места,према томе,доста више прича о титулама,куповима,глупостима,неопходно је освежење играчког кадра,и да већ једном направимо неки систем игре којим би Војводина постала препознатљива,а не стално прилагођавање противнику,и онда попијеш три комада.У овом моменту нама је пето место плафон.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Salvador »

Ovo je mozda prvi put u zivotu da sam skoro potpuno ravnodusan na poraz od sistemskih klubova.
Imamo upravu koja menja trenera dok je tim prvi na tabeli i sasvim je ocigledno da je njima cilj da Vosa nikada ni ne ostvari nesto vise, a mi kao navijaci smo ocigledno slabi da to menjamo.
Tako da je potpuno deplasirano pricati o igracima, transferima i slicnom.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Milan »

Sada mozgovi iz kluba mogu da kazu: "Eto, hteli ste omladince, smetao vam je skuletic...dobili ste sta ste trazili". Samo najveci biseri mogu da upropascuju decu na ovaj nacin, bacajuci ih lavovima na ovakvim utakmicama. Alo bre! Sto je najgore, nije im prvi put. Uspevamo da s.j.ebemo jedinu stvar koja u ovom prokletom klubu valja.

O igri? Kojoj igri?! Zavrsnicu bih bio u stanju bolje da odradim sa slomljenom levom nogom, nego ovi nasi strucnjaci...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Boske87 »

Katastrofalna utakmica, a rezultat još gori od prikazanog. Zar se eksperimentiše sa startnih 11 na ovakvoj utakmici, šta će nam Grin ako neće igrati derbije? Melega niko nije očekivao, zašto igra ako je gotova stvar sa Ajaksom, sve nade u veznom redu bacamo na klinca debitanta koji je na izlaznim vratima. Abu zna da šutne samo punom, dati gol školskim udarcem u situaciji 1 na 1 je misaona imenica za njega. Bilbija samo potvrđuje da nije ni za JSL, ma profesionalni fudbal uopšte. I ta malodušnost u igri je ono što najviše boli, da nema niko da podvikne, da povuče ekipu napred i podigne moral. Mi Evrope nećemo videti sa ovom igrom ako bude regularan šampionat.
Jedino rešenje je dati šansu svim omladincima (Nastić je danas bio dobar, barem zna centrirati), rasprodati ili razdeliti ove polovnjake koji sebe nazivaju fudbalerima, pa da bodrimo klince i gledamo kako rastu pokušavajući da igraju moderan fudbal.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
ŽabaLJ
Posts: 26
Joined: Wed Oct 26, 2011 3:40 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by ŽabaLJ »

Vignjević nas je poslao u nazad. Napred nikako. Upravi hvala. Sve se više pitam da li nama uopšte neko ili nešto uopšte može pomoći? Ceo moj život navijam za Vojvodinu i dalje ne mogu da verujem da se još uvek nerviram zbog ovoga... EMOCIJA i LJUBAV su čudo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Red Marquis »

Ne znam gde bih prvo počeo da pljujem, pa ni neću. Nastićem i Đurićem sam zadovoljan. Bacati u vatru Melega i Sekulića na ovakvom meču...bez ijednog minuta u A timu, kriminal, to može samo kontraproduktivno za njih bude. Ali i takvi su bili bolji od većine. Naravno, čim Moreira i Green se vrate, praksa bacanja u vatru će da prestane. Ostali...i gore nego inače.

Ne bi čudilo da i Karađorđe ostane zatvoren za nas sledeće kolo, što mi možda ni neće teško pasti tako, jer znam da bih došao, i da bi se opet nervirao. Glavno da sam ja Jašara opet video. Kad smene Vignjevića(kad ispadne iz Kupa, što će biti uskoro), ima ko da uskoči :evil:
Io odio Belgrado
ŽabaLJ
Posts: 26
Joined: Wed Oct 26, 2011 3:40 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by ŽabaLJ »

Boske87 wrote:Katastrofalna utakmica, a rezultat još gori od prikazanog. Zar se eksperimentiše sa startnih 11 na ovakvoj utakmici, šta će nam Grin ako neće igrati derbije? Melega niko nije očekivao, zašto igra ako je gotova stvar sa Ajaksom, sve nade u veznom redu bacamo na klinca debitanta koji je na izlaznim vratima. Abu zna da šutne samo punom, dati gol školskim udarcem u situaciji 1 na 1 je misaona imenica za njega. Bilbija samo potvrđuje da nije ni za JSL, ma profesionalni fudbal uopšte. I ta malodušnost u igri je ono što najviše boli, da nema niko da podvikne, da povuče ekipu napred i podigne moral. Mi Evrope nećemo videti sa ovom igrom ako bude regularan šampionat.
Jedino rešenje je dati šansu svim omladincima (Nastić je danas bio dobar, barem zna centrirati), rasprodati ili razdeliti ove polovnjake koji sebe nazivaju fudbalerima, pa da bodrimo klince i gledamo kako rastu pokušavajući da igraju moderan fudbal.
U potpunosti se slažem, nama treba Vinne Jones na terenu, da onog ko neće da igra u svlačionici uhvati za vrat, pukne šamarčinu i taj isti u nastavku da tri komada i odnese pobedu... Drugačije ne ide.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by SlaNNinar »

Po mom mišljenju, uopšte nismo loše igrali danas. Partizan je iskoristio tri od četiri šanse koje je imao, a mi smo imali bar pet vrlo dobrih. Tri preko Abua, jednu Boske, Bojovič prečka na kraju... Međutim, realizacija nam je ponovo problem. Mislim da ipak vidi neki napredak u igri u odnosu na prošlu tekmu, pogotovo u načinu igre, jer ne igramo više samo na centaršuteve i bunarenje Abua. Nažalost, teško mi je ovo da kažem, ali šampionske ekipe su one koje koriste svoje šanse...
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-sasa ... sio-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Passion »

Живот иде даље.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Brick Liman »

Preteški oblici depresije. Odavno nas nisu ovako masakrirali. Na stadionu nervni slom. Samo zbog stanja opšte apatije u kojoj smo već duže vremena, zapad danas nije bio klanica, a malo je falilo. Ta najgora sorta ljudi, lokalni uvlačiguzi i kvislinzi koji na stadion idu samo kada klubovi državnih službi gostuju u našem gradu, verovatno nikada neće naučiti, tj. neće naučiti dok se ne desi neki teški pandemonijum. Isto tako i policija, iza čijih leđa kvislinzi nadmeno demonstriraju bahatost, koja zategnuto čeka najmanji povod da svojim građanima izbije vilice. Kraj nisam dočekao jer su nervi odavno otkazali.
Sve u svemu, dok ne krene borba protiv stanja u kom se klub nalazi i onih koji ga vode, lično ne vidim smisao u odlasku na tekme. Jednostavno, trenutno stanje i apatija u kojoj smo je nešto sa čim ne mogu da se izborim. Ukoliko se nešto ne pomakne po tom pitanju, slaninarstvo će naprosto uvenuti i nestati. Pretužno.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Zelja95 »

Ne razumem zasto neki od vas komentarisu ovaj incident kako to steti nasem klubu itd...Jel treba da se cuti kad pola zapada peva sa onim bg :shit: na NASEM zapadu? SAMI SMO KRIVI.Sve dok uprava nesto ne uradi po tom pitanju incidenti ce uvek biti.
I tako,jos jedna sezona koja jedva da je pocela moze da se zaboravi.
ŽabaLJ
Posts: 26
Joined: Wed Oct 26, 2011 3:40 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by ŽabaLJ »

Ovaj put sam utakmicu gledao na TV-u i ne mogu da kažem da smo igrali dobro. U velikom delu utakmice (mislim i pre drugog gola) bilo je bunarenje i prebacivanje sredine. Dobro da Moreira (kako-protiv-svojih-profesionalac) nije igrao, mislim da bih se još više iznervirao. Naš trener (stručnjak-koji-donosi-bolju-igru-od-one-sa-prvog-mesta-JSL) izmenama nije poboljšao igru, niti nam je pauza u poluvremenu donela boljitak, naprotiv. Donela nam je samo više bunara i manjka sredine. Upravo zbog toga tvrdim da je prividni utisak bolje igre samo zbog malo (ali baš jako malo) veće želje pojedinih igrača i zbog protivnika( :shit: ) i njegove veličine. Sve u svemu uopšte mi se ne sviđa ni on ni njegova logika. Ali ako ga sada promenimo da li ćemo izgledati smešnije nego što smo izgledali pre par kola kada su Zagu smenili? Naše večito pitanje: Zašto ispadamo smešni, a lažemo sebe da smo ozbiljan klub. Jedino što je sigurno da mi (navijači) za to nismo krivi. Kako stvari stoje ovi koji prave nas smešnim neće otići. Ali nećemo ni mi!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Helm »

@Zelja95

Upravo tako, sami smo krivi što ne možemo da napunimo zapad pa pola tribine ima mogućnost da se popuni grobarima. A mi što smo na stadionu možemo da biramo između 2 opcije:
1. Da slušamo pola tribine kako navija za crne.
2. Da napravimo štetu klubu pa nastavimo da slušamo kako pola tribine navija za crne.

Druga stvar je što je policija morala biti tu od početka.
Locked