21. kolo: Vojvodina-Partizan 2:3

Kako cemo proci

Pobeda
16
80%
Nereseno
4
20%
 
Total votes: 20

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

21. kolo: Vojvodina-Partizan 2:3

Post by Владика »

mesto-njlepsi grad Novi Sad, stadion Karadjordje
vreme-14h, zasad se ne zna da li ima tv

Da li je bas ova sezona u kojoj cemo poceti da naplacujemo stare dugove i kamate? Zvezda je pala a sada su na redu njihovi crno-beli bliznaci.
Da li je potrebno da se podsecamo kada smo ih zadnji put dobili? Ne, ovaj tim je pokazao proslog leta da moze ravnopravno da igra sa njima(samo da nij bilo onih penala) a iskreno verujem da cemo ovog 11.marta pokazati da imamo i snage da porazimo favorizovanog suparnika.
Lepo je Turija rekao da nam Dzimi ostao duznik zbog bledog izdanja na JNA i zato se nadam da on i Saula spremaju takticko iznenadjenje za struku partizana. Moje misljenje je da ako ne primimo gol u prvom poluvremenu i iskoristimo jednu od cetiri sanse koje cemo napraviti da nam je pobeda sigurna.

Za vas koji ste preko mogu samo da vam kazem da ovaj grad konacno dise drugim plucima i da se optimizam i zelja za nadmetanjem oseca na svakom koraku. osao je i taj dan.....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Od predstojece utakmice ocekujem puno!Pre svega jednu hrabru igru nase Vose,da ponovo odigramo cvrsto i dobro u odbrani i da u napadu iskoristimo kao sto podbara kaze jednu od 3-4 sanse i eto nama minimalca!
Partizan je sada u velikom problemu,izuzetno veliki psiholoski pritisak je na njihovim igracima ali i upravi!Reber je pokusao da u partizanu uvede neke novine u postavci igre samo greska mu je sto on igrace postavlja prema njegovoj formaciji a ne pravi formaciju prema mogucnosti igraca!Pocev od odbrane Mirkovic je definitivno zavrsio sa fudbalom,dva centralna beka igraju Djordjevic i Saveljic koji nisu bas najbolje uigrani posto je Djordjevic do sada igrao po desnom boku!Po levoj strani im igra Lomic koji ima odlican centar-sut(na cega treba obratiti paznju)ali je dosta slab u odbranbenim zadacima!Po desnoj strani su "rupu" pokusali
da zatvaraju Boya i Brnovic i tu vidim nasu veliku sansu(Kizita!)Nadja polako stizu godine a Babovic po levoj strani je posebna prica,ako sudija bude na vreme uvideo da decko konstantno glumi i da izigrava "igraca" nece biti problema za borbenog Mandica!U Napadu Radonjic moze dobro da odigra glavom,ali tu je nas Pekaric dok Lazovic nije u formi...
Koliko cujem Kacar nece igrati ovu utakmicu mada bi nam zaista puno znacio...Vukelja bi mogao da ponovi onu majstoriju iz prethodne tekme u NS,a mozda i M#10 ponovo siluje partizan :D

Posle dosta vremena ugrabio sam slobodan vikend i dolazim na SEVER!
Svi na SEVER DO NOVE POBEDE :!:
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

POZDAV!

Post by slavko085 »

Mislim da bi nam jedan bod bio po meri. Cisto da se nastavi serija pozitivnih rezultata! Napravili smo dosta do sada,medjutim sve ovo moze biti mac sa dve ostrice. U slucaju poraza,opet smo tu ,tik do opasne zone,i sa recimo,ne daj boze,2-3 vezana poraza,vec bi se nasli u zoni ispadanja! Zato pamet u glavu,pruzite koliko mozete !
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Par malih vesti:
Kod nas je neizvestan #10 koji je trenutno u Ukrajini u potrazi za klubom, a kod partizana je Mirkovic prestao sa aktivnim igranjem, a skoro sam negde procitao da im je i najbolji strelac Radonjic teze povredjen...
Takodje i nas rezervni golman Ristic se posvadjao sa Dzimijem i na klupi ce sedeti Brkic....
I pobedjujemo, naravno....
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

U danasnjem Zurnalu pise se Jovanovic nalazi u Ukrajini i da je moguce da ce tamo nastaviti karijeru. Ne precizira se ime kluba,ali je napomenuto da bi trebalo danas da se vrati i ukoliko bude tako igrace protiv Partizana. Da li neko ima info da li se Marko Vratio? :?:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

slavko085 wrote:U danasnjem Zurnalu pise se Jovanovic nalazi u Ukrajini i da je moguce da ce tamo nastaviti karijeru. Ne precizira se ime kluba,ali je napomenuto da bi trebalo danas da se vrati i ukoliko bude tako igrace protiv Partizana. Da li neko ima info da li se Marko Vratio? :?:
Neka mu je sa srecom i neka se ne vraca :!: Covic i Vukelja u napadu i ima Kralja da boli guza :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ladan ko spricer
Posts: 5
Joined: Tue Jan 24, 2006 10:51 pm

Post by ladan ko spricer »

U potpunosti se slazem sa Ogijem!
Muislim da se veliki igraci radjaju na velikim utakmicama i mislim da je sad pravo vreme da se to desi Covicu!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ovo će biti i više nego nezgodna utakmica. Sudar dve najjače odbrane. Uvek sam bio i biću optimista barem što se utakmica tiče. Idealna šansa da se dokusuri ranjeni protivnik. Partizan je poznat kao ekipa koja se teško diže iz lošeg raspoloženja i tu vidim našu šansu. Ako u vezi budemo igrali samo malo bolje, sigurno pobeđujemmo !
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Nadam se da se Marko nece vratiti i da ce Covic dobiti sansu da se predstavi vernim navijacima! Ne znam d li je neko od vas pomnije pratio Kahrimana kada je branio u Zemunu jer se malo pribojavam kako ce braniti na derbiju pred punim tribinama? Kao i Covicu i njemu se pruza jedinstvena prilika da se vec u subotu uzdigne u ocima navijaca.
Partizan jeste ranjen pa se zbog toga treba bojati i radnji vam terena jer verujem da su poslednji meseci pokazali koje Zecevic i kakvi ljudi stoje iza tog kluba.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

mene rezultat uopste ne zanima samo mi je zelja da odigramo dobro i da se momci bore.jsd partizan nema vise kud i gubitan bodova u subotu bi za njih bila katastrofa tako da ako zagusti sudija ce ranije morati da svira penal jer nemamo vise reflektore pa nemoze da se igra do pola noci :D
sve sto zelim je da vidim igrace kad izadju na teren u subotu da zele pobedu i da se za nju bore a sta bude bice.red bi i bio da odigraju kako treba i da operu onu sramotu iz bg jesenas.nadam se povoljnom rezultatu i zelim im srecu jer je ona uvek potrebna
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Posto verovatno dolazim na utakmicu,samo da ne bude 0:0 (ili neke saobracajke uz put :wink: )
Sto se Marka tice,koliko je sportski,da i ako se vrati dobije mesto u timu???
Sto se Kahrimana tice,on se i proslavio na mecu Zemun - Partizan,gde je bio najbolji.Samo me muci,koliko li se u Ugandi slavi kada dobijes kcerkicu,hoce li Kiza igrati?Da nije otrcao (ali bukvalno) do Ugande,da javi svojima :lol:

Atmosfera je vidim super,stvoreni su svi uslovi za vec carobnih 1:0!!!!

p.s.trebam li reci ko da DA gol? :lol:
Image
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

podbara wrote: Ne znam d li je neko od vas pomnije pratio Kahrimana kada je branio u Zemunu jer se malo pribojavam kako ce braniti na derbiju pred punim tribinama?
Ne bi trebalo da se bojis za Kahrimana,jer koliko je do sada pokazao,mislim da se na njega moze ozbiljno racunati. Decko je i prosle godine igrao na zavidnom nivou,a u Podgorici me je dodatno ohrabrio.
Naravno ,svakome moze da se desi los dan! :lol: Ali nadam se da to nece biti na teksmi sa grobiarima!
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Nadam se da će Marko igrati u subotu pošto je iskusan igrač a oni u ovakvim utakmicama najviše pokazuju.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Kizitove misli o mecu
Kapiten Vojvodine Nino Pekarić nije želeo da prognozira ishod sutrašnjeg meča. Kizito je, ipak, bio konkretniji po tom pitanju.
- I Partizan i mi do sada smo primili samo po 13 golova. Taj podatak navodi na zaključak da ni sutra neće biti mnogo pogodaka. Moglo bi lako da se dogodi da bude 0:0, ili da pobednika odluči jedna lopta u mreži. To su, ipak, samo pretpostavke, a ko zna u kom pravcu će nas odvesti tok utakmice - oprezan je Kizito
Reči fudbalera Vojvodine mogu da navedu na pomisao da je domaćin unapred zadovoljan remijem.
- Naspram sebe ćemo imati odličan tim. Ako tako gledamo, onda je i nerešeno dobar rezultat za nas. Ali, zbog čega da kalkulišemo? Nismo opterećeni imperativom pobede, što ne znači da od prvog minuta nećemo pokušati da osvojimo sva tri boda. S tom željom ulazimo u meč, verujemo u sebe ali i poštujemo Partizan. Neka pobedi bolji, jer to je na kraju samo sport - kaže Kizito.

Prvotimac Vojvodine iz redova crno-belih izdvaja Pjera Boju kojeg najbolje poznaje.
- Odličan je igrač, kao i Obiora Odita koji se vratio u Javor. To je dobro za Vojvodinu, jer bi nam bilo mnogo teže da obojicu imamo za suparnike na terenu - uveren je DŽozef Kizito!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Cene karata

Post by Владика »

Uprava je odredila sledece cene karata za subotnji mec-
Zapad-800
Istok-600
Ne znam zbog cega su smanjene cene karata? Ruku na srce partizan ima mnogo atraktivniji tim od zvezde a karte su duplo jeftinije nego kada smo igrali sa ciganima?
Bilo kako bilo ocekujem da se nastavi sa duhom rekonkviste i da ce nasi fudbaleri ponovo imati fantasticnu podrsku sa tribina!
Locked