Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Zafalilo Škuleti, Trajku i našoj Smilji društvo za četverac pa sredili kod Bate da im vrati Kataia, čovek večiti talenat ostade a samo svojom krivicom i sklonošću ka porocima, a baš je delovalo da će biti nešto od njega. Trenutno najjači igrač u našoj JSL je ovaj mali Lazović, dugo nije bilo takvog igrača na našim terenima, nisam ni znao da je postojala opcija da ga mi dovedemo i da su naši bili zainteresovani, šteta, dečko ubija, a Miha ga šalje u mladu dok neke balvane poziva, ako je neko iz JSL zaslužio poziv to je on. Baš šteta što nije došao kod nas i Katai ima taj neki šmek i fintu, ali jbg kad nema nešto drugo...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Ovom Kataiu čim vidim facu suspendovao bih ga na mesec dana..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

lazarr wrote:Stvarno pise na FB stranici. Ispod vesti 10-ak komentara uglavnom negativnih a administrator stranice odgovara zanimljivom recenicom:
ФК Доњи Срем Па јбг, треба Воши пошто Абубакар иде у Звезду. Ако Абубакар сутра ујутру потпише за Звезду, онда ће и Дамњановић морати за Војводину.

Svi, sve znaju, a nista se konkretno ne desava. Sutra je dan D!!!
Gde Abu zivi? Hajmo svi pred zgradu da blokiramo ulaz/izlaz sutra do ponoci :mrgreen:
(to bi bio nesvakidasnji potez u svetu fudbala, navijaci fizicki sprecili svog igraca
da potpise za drugi klub 8) )

Salu na stranu, to sve sto se pise po forumima, fejsu i gde sve ne je cisto nagadjanje,
negde se nesto procita i onda hajmo, zanimacija za siroke narodne mase.
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: Transferi

Post by vitez>Koja »

lexa wrote:Gde Abu zivi? Hajmo svi pred zgradu da blokiramo ulaz/izlaz sutra do ponoci :mrgreen:
(to bi bio nesvakidasnji potez u svetu fudbala, navijaci fizicki sprecili svog igraca
da potpise za drugi klub 8) )
Pazi ideja nije losa majku mu :oprez:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Abu najverovatnije ostaje!
Damjanovic je skoro sigurno nas, za njega se interesuje jos jedan klub pa cemo videti za koga ce se na kraju odluciti!
Katai. :pijanac: :popa:
ps Damjanovic je dolazio na nas stadion dok je igrao za Proleter.
***
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Drina wrote:Abu najverovatnije ostaje!
Toooooo Drino, čekamo da se javiš kao ozebao sunce! :) Još sa ovako dobrim vestima... Hajd neka tako bude!
kej wrote:Ovom Kataiu čim vidim facu suspendovao bih ga na mesec dana..
:cheers:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Transferi

Post by kowalski »

Drina wrote: ***
Ne znam da li je bas sasvim korektno objavljivati na forumu ovakve informacije.



Edit: Naravno da nije pa ce biti izbrisano
Nboya
Image
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

lexa wrote:Gde Abu zivi? Hajmo svi pred zgradu da blokiramo ulaz/izlaz sutra do ponoci :mrgreen:
(to bi bio nesvakidasnji potez u svetu fudbala, navijaci fizicki sprecili svog igraca
da potpise za drugi klub 8) )

Salu na stranu, to sve sto se pise po forumima, fejsu i gde sve ne je cisto nagadjanje,
negde se nesto procita i onda hajmo, zanimacija za siroke narodne mase.
....
Mada, po ovome što je Drina objavio, stvari su malo hladnije, ali ipak, za svaki slučaj. :D


Edit: Nemojte objavljivati adrese ljudi ovako javno
Nboya
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

još 12 sati strepnje i zebnje!


:frown:
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Transferi

Post by stevan »

Mare wrote:Zafalilo Škuleti, Trajku i našoj Smilji društvo za četverac pa sredili kod Bate da im vrati Kataia, čovek večiti talenat ostade a samo svojom krivicom i sklonošću ka porocima, a baš je delovalo da će biti nešto od njega. Trenutno najjači igrač u našoj JSL je ovaj mali Lazović, dugo nije bilo takvog igrača na našim terenima, nisam ni znao da je postojala opcija da ga mi dovedemo i da su naši bili zainteresovani, šteta, dečko ubija, a Miha ga šalje u mladu dok neke balvane poziva, ako je neko iz JSL zaslužio poziv to je on. Baš šteta što nije došao kod nas i Katai ima taj neki šmek i fintu, ali jbg kad nema nešto drugo...
Pa nije valjda da smo toliko baksusni da nam dodje G-din 69.Zao mi Trajka ima sve kvalitete za reprezentativnog stopera, a opet sto ti kazes nema nesto drugo.Skulet i Smiljanicu se davno trebalo zahvaliti.

Bez dilema Lazovic najbolji igrac Super lige
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

"U ponoć po britanskom vremenu biće završen prelazni rok fudbalera, posle toga ostaće mogućnost transfera u Rusiju, Izrael i zemlje na drugim kontinentima."

Znaci da postoji i dalje mogucnost onda da Abu ode u Kinu :?


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=639136" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Zvanični sajt wrote:USTUPLJENI JAO I IVANIĆ

Dvojica igrača Vojvodine provešće narednih 6 meseci kao ustupljeni igrači u drugim klubovima.

Napadač Antvi Jao predvodiće u jesenjem delu sezone napad beogradske Bežanije dok je mladi i talentovani vezista Mirko Ivanić pozajmljen novosadskom Proleteru sa Slane Bare.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Mislim da je bilo prostora za njega u prvom timu, kao alternativa za Moreiru, ali u svakom slucaju bolje i ovo nego da sedi na tribinama. Sto se mene tice, nemam dilemu, kad god mi obaveze dozvole pravac Slana bara, samo zarad ovog derana, jer takvih igraca kao sto je Comi nema puno - majstor!!!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Vrsi se ogroman pritisak na Abua i upravu! Danas se u "pregovore" ukljucio i politicar ribljih usta! :frown:
Koja :shit:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Malo pre sam u gradu kod Poste video Abua i Vulicevica kako setaju.Bilo mi je glupo da nesto dobacujem,nisam klinac,ali sasvim mi je logicno da ako se u pola tri zadnjeg dana prelaznog roka seta gradom najnormalnije da su male sanse da negde ode.
Post Reply