Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Transferi

Post by Sima Strahota »

Mislim da je bolje da sačuvamo teške reči za eventualno petak.

Meni je lično ovo oko njegove želje vrlo sumnjivo, ne vidim nijednu prednost igranja u Zvezdi u odnosu na nas u ovom momentu. Igranje u Evropi je već neko vreme i za njih i za nas misaona imenica, platu bi verovatno imao tu negde kao i kod nas, morao bi non-stop da se gura sa mnoštvom menadzerskih igrača, a i što se tiče prodaje - samo pogledajte gde smo mi prodali poslednjih nekoliko naših zvezda, a gde oni.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Mozda covek nece da bude suspendovan na zimu kada odluci da ne produzi ugovor.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Transferi

Post by Akcent »

Ako je stvarno rekao da hoce u cz, onda daleko mu lepa kuca. Od mene podrsku vise nema, ma koliko golova dao.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

čitam ovaj topik i stvarno pomislim ljudi, alo, bg mediji...
oni čitaju ovaj forum. ne postoji šansa, NIKAKVA, da Abu ode preko Save. Dovoljno je samo da pogledate njegov fejs, i videcete da on Vošu voli više nego pola naše dece.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Ako stvarno ode (a verujem da su sanse za to koliko i da musava osvoji ligu sampiona OVE sezone) onda ce pored velikog razocarenja biti i veliko nepostovanje kluba u kojem je procvetao kao igrac toliko da dobije poziv za nacionalni tim...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Odande su ga šutnuli kao pokislo kuče. Ovde je Bog.
Iz ciganske rupčage dospeo je do Karaburme, a odavde je dospeo do kamerunske reprezentacije.
Ovde mu se skandira ''Abu, Abu!'' čak i kad se saplete o loptu, a tamo će šabani da mu polupaju kola kad bude promašio neki zicer.
Što se tiče trenutne jačine klubova, isto mu je i ovde i tamo. Za lovu nisam siguran, ali ne ode li Evandro pre nedelju dana sa rečima '' Palim ja, nemam ovde leba da jedem..''?
Ne vidim nijedan razlog da ode i ne verujem cigojnerskim medijima.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Transferi

Post by menager »

kako ste smesni, ovo je sve samo fudbal , pare se vrte i svi oce kesh, samo navijaci su ovce
svaki igrac voli svaki klub do zadnjeg evra, sta je vama
evo vam moreira, ikona kod onih, pa je sada ovde, i sta s tim
luis figo predje u real iz barse, lusi enriqe iz barse u real, van persi iz arsenala u man utd, kao da ste pali s kruske, plus je covek miskov igrac, miskovic je navijac zvezde, abu je igrao kod njih pre 2,3 sezone,

mnogo ste naivni ako mislite da igrace doticu te navijacke strasti, posebno ako je stranac u pitanju, nas treba vise da zanima ko je i zasto potpisao ovakav ugovor, ko jos ima takav ugovor, zasto mojsov ne moze da se proda, zasto stalno se ceka da se produzi ugovor sa igracima, a ako nece , onda treba da se prodaju dok jos moze kesh da uzme
i sada sa abuom, ljudi bre, opet kesh nece da se vidi, on nece da produzi ugovor, na zimu moze da potpise sa kim zeli, mozda ce i da bude suspendovan kao mojsov, ali klub opet dinara nece uzeti, a sada se nudi 350, 700 nebitno i %,
ako uprava kluba vodi klub navijacki strastima, nek idu onda, tako se ne radi u profesionalnom fudbalu,

znaci, nas ne treba da zanima abu vosha oni , odnos, vec dali je uprava svesna da moze opet vez cvonjka da ostane,
wenger je prodao persija, uzeo pare, 22 miliona, jeste otisao u man utd ali je uzeo pare
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Abu se slikao u majici ili bese dresu zvezde pre mesec-dva. Sta tu nije jasno?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Mackycool wrote:čitam ovaj topik i stvarno pomislim ljudi, alo, bg mediji...
Druze dzaba govoris... Ja sam ostavio unazad godinu-dve jedno 10 postova da ne treba verovati bg medijima cak sam i postavio na koje i mislim. Ne vredi ovde jednostavno ljudi i dalje nasedaju na te "price" "reportaze" kako vec da ih nazovem...
Da ne budem dosadan i opet da spominjem Mrdju i Kacara i Medu... Sta je bilo sa Aleksandrom "gosn. 69 casual" Kataiem? Iskreno ne znam koja im je namera da pisu takve gluposti...

P.S. Ja da sam admin na ovom forumu (sva sreca pa nisam) banovao bih sve koji tako olako nasedaju na ovakve price :greenbutt: :greenbutt:
I Bog je Slaninar...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Mediji, rutinski, forsiraju pricu, ali ako je doslo do sastanka, onda to nije nasedanje na patke vec ozbiljna prica. Pominje se klauzula o automatskoj slobodi..., ako je istina = Vojvodina se tu vise nista ne pita

Dakle...

Abu je bio u zvezdi i nije se usrecio.
Abu je kultni igrac u Novom Sadu, i takav status vise nigde i nikada nece imati.
Abu se slikao u tudjem dresu/majici i mozda svima nama poslao poruku?

zvezda hoce da napravi konkurentan tim. Tamo se svasta dogadja ovih dana. Imaju celu masineriju iza sebe, ceo jedan sistem. Tuzno, ali to je surova realnost. Ako postoji zakonska sansa da "uzmu" Abua, nece propustiti priliku. Jednostavno, takvog igraca ne preskaces, ma koliko drugih imao na njegovoj poziciji.

moja procena.... fifti/fifti
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Toliko sam opterecen ovom vescu da je Abu na pragu czv da samo o tome mislim ceo dan. Svasta mi je vec padalo na pamet. Milion kombinacija zasto bi ova vest mogla biti tacna a zasto laz. Sve sam blizi utisku da je istina. Ceo dan lupam glavu i dodjoh na ideju da nesto pogledam, kad ono BINGO!!!!!!
Evo moguceg resenja i povoljne situacije za nas.
Pogledao sam na sajtu NBS stanje racuna fk czv, kad ono iznenadjenje. Racuni su im u blokadi u iznosu 239.043.363,07 dinara i to 159 zadnjih dana za redom. Evo potvrde:
http://www.nbs.rs/export/sites/default/ ... 7/rir.html" onclick="window.open(this.href);return false;

U slucaju da zele da aktiviraju klauzulu koju Abu ocigledno ima u ugovoru, oni moraju nasem klubu da uplate propisano obestecenje (350.000 € u najboljem slucaju po njih) ali to ne mogu da ucine jer im je racun blokiran. U kesu naravno ne moze jer je protivno svim ekonomskim propisima drzave. Zbog toga svakog igraca kojeg dovode ( i Mudrinskog juce), dovode bez dinara obestecenja i obecavaju procente od sledeceg ugovora.Zato u narednim danima, ako dodje do novih pregovora treba insistirati na uplati obestecenja jer je sigurno da ga oni ne mogu platiti dok prvo ne isplate dug za koji su blokirani. Nadam se da sam u pravu za ovo sto govorim. Deluje mi sasvim logicno...... :devil:

Sad videh da se link ka stranici NBS otvara prazan, ali nema veze, ukucajte u korisnik racuna FK Crvena Zvezda, Beograd i onda pogledajte tu stranicu.
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ono sto mene brine je, zasto Abu posle svega zeli(ako je to uopste istina) da predje u bilo koji domaci klub?
Zasto smo dozvolili da nam je pola igraca suspendovano ili zele da napuste klub?
A ovamo se nadamo nekim rezultatima, ma dajte ljudi.
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Re: Transferi

Post by Vojvodinas »

Evo dobih u gluvo doba noći neke neverovatne informacije. Naime, Abu nas 99 posto napušta,iz razloga jer :roll: njima Lazović prelazi u DINAMO ZAGREB!!! :shit: :shit: ...dobijaju 5 milki odmah i 20 posto od sledeceg transfera,posao je u toku i tako ce im račun biti odblokiran... Meni je veca senzacija ovo za dinamo nego sto nas abu napusta,ioknako se slikao u njihovom dresu... :twisted:
STO SE RADI
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: Transferi

Post by vitez>Koja »

vi mislite abu neki navijac vojvodine voli vojvodinu vise od sebe hmm

pa pogledajte ovog http://www.youtube.com/watch?v=GeGBJJjw ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

Traumaticna zavrsnica prelaznog roka, nadam se da nije istina da nas Abu napusta. Primetim da ga dosta ljudi vec osudjuje, a ne pokusava da pogleda malo siru sliku: 1) Abu ima jos 12 meseci ugovora sa nama, sto znaci da ima jos 6 meseci fudbala, a onda 6 meseci raznih suspenzija i sikaniranja ne bi li bio primoran da produzi ugovor. Ima priliku i sada da vidi kako ce to izgledati na primeru Mojsova,. Da li mislite da iko normalan zeli to sebi? Pa znamo ko nam sedi u klubu, zna i Abu.
2) Njegov menadzer je Miskovic. Svi znamo sta to znaci. Pitanje je koliko se tu Abu pita uopste.
3) Svi su zaboravili da je taj isti Abu ostao da igra za Vojvodinu kada mu je umro otac. To bi jako malo ljudi uradilo i mora da se ceni. Tada su ga svi hvalili i dizali u nebesa, a sada ti isti ne mogu da mu oproste ako ode tamo.
Ne cenimo nase velikane, a onda se cudimo kada oni ne cene nas.
Mene je Abu kupio svojom borbom i zalaganjem za klub, dao je Vojvodini vise nego neki od kojih je Vojvodina stvorila igraca,oni je prokockali,i opet ima daje sansu (po 17 put)(znamo svi na koga mislim, jer srecom nemamo 10 igraca koji su napadali policajce).
Od mene ce Abu na Kradjordju uvek dobiti apluaz(samo on, ne i ostatak musavh), u cijem god dresu dosao, jer jednostavno nemam nacin da zaboravim sve lepe i srecne trenutnke koje nam je podario u zadnjih 2 godine, a vi kako hocete.
Post Reply