Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Ifeanyi Onyilo je napadac koji je za 4 godine dao samo 3 gola, i to sva 3 u Srpskoj Ligi Zapad sa Slogom iz Pozege. Od kad je u prvom timu Javora, znaci 2009, nije nijedan gol postigao u SuperLigi u svih 35 nastupa. Mozda decko nije los, i namesta lopte (ne bi ga ni Javor dzabe drzao sve ove godine da bas ne valja), ali mislim da Vosi treba jaci napadac.
User avatar
Klickoni
Posts: 1
Joined: Mon Aug 20, 2012 11:07 am

Re: Transferi

Post by Klickoni »

Ifeanyi Onyilo je napadac koji je za 4 godine dao samo 3 gola, i to sva 3 u Srpskoj Ligi Zapad sa Slogom iz Pozege. Od kad je u prvom timu Javora, znaci 2009, nije nijedan gol postigao u SuperLigi u svih 35 nastupa. Mozda decko nije los, i namesta lopte (ne bi ga ni Javor dzabe drzao sve ove godine da bas ne valja), ali mislim da Vosi treba jaci napadac.
Ali mislim da ima dosta asistencija ili se varam?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Napadac iz Javora ima samo 21 godinu i vecin zabelezenih nastupa ubelezio je po par minuta na terenu. Duze vreme se nalazi u klubu i polako ga uvode u prvi tim, posto su tamo prednost u napadu po pravilu dobijali iskusniji napadaci. U Javoru je izuzetno tesko da se napadac iskaze i vaznije je gledati igre, nego samo citati statistiku. Jedna dobra partija je dovoljno da privuce paznju da ga prate, za nesto vise mora imati kontinuitet.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Sada, nakon predstojećeg ispadanja iz evro-kupa, treba uputiti ozbiljne ponude crvenima za Darka Lazovića i crnima za Nemanju Tomića.
DAJ GOL!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Jesi ti ozbiljan? :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

tulip wrote:Sada, nakon predstojećeg ispadanja iz evro-kupa, treba uputiti ozbiljne ponude crvenima za Darka Lazovića i crnima za Nemanju Tomića.
I obavezno vratiti Ilieva iz Visle i Stojkovica na gol, a Nadja i Dzaju u UO... :rolll:
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Kad god sam nešto pisao, pisao sam obzbiljo i sa ličnim stavom, bez ikakvog uticaja sa nečije strane.
Sada kada su blizanci u "qurcu" treba ih dotući koliko god se može. Tomić i Lazović su ima najbolji igrači, a verujem da se i ostali slažu da jedino oni svojim kvalitetom mogu da igraju u ovom timu Voše. Dobro su pripremljeni, na pragu se reprezentacije, a klubovi su im u gabuli i čekanje nekog daljeg angažana iz zvezde i patizana za obojicu prestavlja sve veći problem i sve veću neizvesnost. Meni se čini da oni plaču i vape za štoperima. Eto nam prilike da im ponudimo, jednima Trajkovića i Škuletića, a drugima Mojsova i Runija u zamenu za njihove igrače. To bi bila sasvim pristojana i konkretna ponuda. Ako su poslovni ljudi, mislim da se može razgovarati o transferima.
DAJ GOL!!!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Toliko su dobro pripremljeni da imaju snage za 25 minuta, a svi znamo da ti transferi nisu realni.
Treba sad dati maksimalnu podrsku nasim mladim igracima, konacno je uprava resila da odstrani one koji kvare atmosferu i koji su vec odavno trebali da budu najureni.
ПУШТАМ КИШУ!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ne bi nikad prihvatili takvu trampu. Suspendovane naše igrače za najbolje njihove, nema šanse. Oni očekuju multimilionske transfere tu.
1892
Posts: 1097
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Tulip, uz duzno postovanje, ja prosto ne mogu da verujem da neko ozbiljan pokrene ovako deciju pricu.
Posto ocigledno dosta ljudi ovde uopste nije upuceno kako stoje stvari u JSL, sustina je da apsolutno ni jedan klub u ligi, pocevsi od nas pa preko blizanaca do ostale boranije NE DAJE pare za igrace. Jednostavno, igraci iz manjih klubova u vece prelaze samo za odredjene procente koje njihovi podvodaci dobijaju od dalje prodaje u inostranstvo preko tih vecih klubova. Primera ima milion, a recimo jedan je mali Luka Milivojevic kojeg je Ranko Stojic bukvalno dao zvezdi uz nadu da ce kroz medijsku pompu, i placene novinare i samo ime cz koje jos u evropi ima kakav takav rejting uspeti da ga proda i uzme kesh. Tako da molim vas da ovde takve stvari ne pisete, ili mozemo recimo da otvorimo topik BAJKE :) pa da tu iznosimo nasa mastanja :mrgreen:
ps Neca Tomic je klasicno govedo :mrgreen: dok bi ovog malog Lazovica mozda cak i voleo da vidim kod nas jer igra na krilu a i deluje kao da je bar malo vaspitan i normalan u moru blizanackog sljama
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Koji je to Maksimovic dosao na probu? Osim njega, danas su se na terenu nasli i Djordje Rakic i neki Janjusevic (dao je i gol)...ne znam o kome se radi...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Transferi

Post by simicpk »

urednik sajta je rekao da je to aleksandar rakic, a ne djordje.
ФКВ
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Ljudi, pogledajte kako se taj Onjilo, ili kako se već tačno zove, isprdao sa onim istim Smederevom koje je nama uzelo bod. Možda je to samo trenutak inspiracije ili ne znam šta već, ali ako upola ovako odigra u nastavku sezone, treba ga dovesti.

http://www.youtube.com/watch?v=sdkqjq5R ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

Vodi se rasprava o tome jos od subote....
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Sad i ja vidim, pogledah prvo samo poslednju stranu. Izvinjavam se. Dečko me je oduševio, ali videćemo šta će doneti nastavak prvenstva. Što se tiče Rakića, koji se takođe spominje u poslednje vreme, po meni nije najsrećnije rešenje. Vidim da je ovaj Maksimović uneo zabunu, niko ne zna ko je. Meni pada na pamet jedino Novica Maksimović iz kulskog Hajduka koji je u nedelju odstranjen iz ekipe. Ako je on u pitanju, nije on kvalitet za Vošu, verujte mi na reč.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply