Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 2013
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Koliko su placeni Trajkovic i SKuletic?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2725
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Minja wrote:Koliko su placeni Trajkovic i SKuletic?
Navodno, prema Finansijskom izveštaju FKV, 300.000 + 130.000 evra
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ocekujem vracanje sa pozajmice Susnjara ili dolazak Rakica. Nije ozbiljno da jedino Bojovic bude klasican napadac.
ПУШТАМ КИШУ!
lazarr
Posts: 826
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Posto se igracki kadar znacajno osipa u mogucnosti sam vam ponuditi svoje usluge.
Zivim (relativno) sportski. Ozenjen sam pa ne vijam maloletnice. Alkohol u granicama dozvoljenog.
Pivo samo sa drugarima (pre i posle utakmice) ali nikad vise od 5. Vino obicno posle dobrog rucka ali ne vise od 2-3 case. Fudbalski kvaliteti za JSL vise nego dovoljni. Centarsut bolji od vecine nasih krila i bekova. Sut bolji od vecine igraca. Za vezni red bas i nisam ali mogu vise da trcim od Skuletica. Za beka jesam ali sa slican Pavlovicu (imam kratak fitilj) pa ne znam da li bi odgovaralo. Spic mogu da budem ali samo kad igramo kod kuce protiv bunkera dok na kontre ne mogu da igram jer sam spor pa bi u gostima mogao da igram levo krilo jer smo tu najtanji.
I golman bih mogao biti jer trenutna konkurencija to komotno dozvoljava.
Pa ako ste zainteresovani, tu sam....
Za platu ne brinite. Bio bih zadovoljan iznosom potrosacke korpe u Srbiji (ali da bude redovna).
Jedini uslov je broj 26 na dresu. Koliko znam, nije zauzet pa mozete poceti sa stampanjem dresa i organizovanjem pres konferencije i predstavljanja. Molim vas za brz odgovor jer ima jos zainteresovanih klubova......


Ovaj tekst sam prosledio na zvanican sajt ali sa zaljenjem moram da vam prijavim da nije objavljen. Mozda ga samo drze u tajnosti da drugi skauti ne bi procitali..... Jos uvek se nadam.
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Transferi

Post by WeAreTheFirm »

vosa do groba wrote:Mozda ovo?

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 8497_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Upravo tako, mislim da su pravili i nerede u istom lokalu :pijanac:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

ВОЈВОДИНА: Стиже Ђорђе Ракић
Две стране су у завршној фази преговора, а Ракић се тренутно самостално припрема и одржава форму у Крагујевцу


Фудбалски клуб Војводина налази се пред потписивањем уговора са нападачем Ђорђем Ракићем! Две стране су у завршној фази преговора, а Ракић се тренутно самостално припрема и одржава форму у Крагујевцу.

Овај корпулентни нападач у досадашњој каријери наступао је за Раднички, ОФК Београд, Ред Бул Салцбург, Ређину и Минхен 1860, у којем му је истекао уговор по завршетку сезоне 2011/12. Бивши млади репрезентативац Србије није успео да пронађе инострани аганжман овог лета, што му је био примарни циљ, а у екипи "старе даме" српског фудбала ће заузети место суспендованог Петра Шкулетића.

Ракић ће потписати уговор на две и по године, а тиме је отпала могућност да Новосађани ангажују искусног нападача Миљана Мрдаковића, дете Партизана и бившег нападача белгијског Андерлехта.

http://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina-s ... rdje-rakic" onclick="window.open(this.href);return false;
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

Dejan wrote:
ВОЈВОДИНА: Стиже Ђорђе Ракић
Две стране су у завршној фази преговора, а Ракић се тренутно самостално припрема и одржава форму у Крагујевцу


Фудбалски клуб Војводина налази се пред потписивањем уговора са нападачем Ђорђем Ракићем! Две стране су у завршној фази преговора, а Ракић се тренутно самостално припрема и одржава форму у Крагујевцу.

Овај корпулентни нападач у досадашњој каријери наступао је за Раднички, ОФК Београд, Ред Бул Салцбург, Ређину и Минхен 1860, у којем му је истекао уговор по завршетку сезоне 2011/12. Бивши млади репрезентативац Србије није успео да пронађе инострани аганжман овог лета, што му је био примарни циљ, а у екипи "старе даме" српског фудбала ће заузети место суспендованог Петра Шкулетића.

Ракић ће потписати уговор на две и по године, а тиме је отпала могућност да Новосађани ангажују искусног нападача Миљана Мрдаковића, дете Партизана и бившег нападача белгијског Андерлехта.

http://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina-s ... rdje-rakic" onclick="window.open(this.href);return false;
одлично,таман уместо јалавог шкулете и ако је могуће да се врати шушњар уместо бојовића (раскинути уговор).

требају нам два брза крила,па ће екипа и личити на нешто, јер ни билбија, ни оумару нису крила.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Ako nam dođe Đorđe Rakić, odmah da vam kažem da ne očekujete previše. I njemu se lopta odbija od noge ko od drveta.
DAJ GOL!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Meni ovde neke stvari nisu jasne. Jel Rakić izraziti špic ili napadač koji može da igra i po boku?
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm

Re: Transferi

Post by Tancha »

Колико се ја сећам из периода док је играо за Ређину (гледао га на ТВ-у пар пута), тип је класичан, изразити шпиц.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Koji, ako vikipedija ne laže, od 2007. nije dao gol? Tj, dao ih je ukupno 2 po odlasku iz naše lige.

Znam da je bio ogroman potencijal, ali sad mi nešto nije jasno. Ako je već prelomljeno da Abubakar bude levo krilo, zar nije logičnije da gurneš Šušnjara ili Bilbiju u vatru a ne da dovodiš nekoga za velike pare od koga ne znaš šta da očekuješ? Već smo izveli tu priču sa Mudrinskim i Bojovićem i nije ispalo dobro. Ajde sad da probamo drugačije?!

Pa ako baš toliko nemaju pojma vrati Abua u sredinu, imaš krila u omladincima a i Branković može da ga odigra.

Šta ako ni Rakić nije u formi? A Abuu ne odgovara levo krilo? Pa ništa, onda ćemo da dignemo velike pare na kladionici 0-1.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

27 golova je Rakic dao od kako je otisao iz nase lige, u tih 5 godina u prvoj ligi Austrije i drugoj ligi Nemacke.
Sacekajmo sa pljuvanjem, prvo da ga vidimo na delu. Mozda dodje do promene formacije pa pocnemo da igramo sa dva klasicna napadaca?
Ako proradi kod nas ocekujem ubrzo poziv za reprezentaciju. Pogledajte koje igrace (i bivse) jos drzi njegov menadzer: http://www.transfermarkt.de/de/sergio-b ... r_506.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Nisam ga ispljuvao, a ne bih to ni radio kao što izbegavam i sa ostalim "miljenicima". Ako je imao dobru karijeru ok, zato sam se i ogradio od vikipedije na početku posta. Ali tamo piše 2 za Salcburg, 0 za Ređinu, 0 za Minhen i 0 još negde.

Ali opet, i ako je bio dobar, Abu se već dokazao, bolje da smo doveli krilo.

Ali ako pređemo konačno na 4-4-2 onda pozdravljam ovu odluku i očekujem da Bilbija dobija šansu sa klupe.
User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

tulip wrote:Ako nam dođe Đorđe Rakić, odmah da vam kažem da ne očekujete previše. I njemu se lopta odbija od noge ko od drveta.
Ne znam samo zašto Klub nema ni polovinu poverenja u naše mlade Šampione, koliko ima za ,,propale" igrače bez angažmana :?: :oops: Nažalost, ne može da prođe nijedna dobra vest (potpis ugovora sa mladim Ivanićem), a da je ne anuliraju sa bar dve loše.
Ne očekujem od Rakića ništa više nego od Škuletića.Samo mi nije jasno kako su isplanirali da ga ,,kljukaju" loptama, sa boka, u protivničkih 16m (tj ko će da mu ih nabacuje, pa da se on onda 'rve sa štoperima)?Abu, Stevanović - uz svo poštovanje tih momaka, to je prava utopija (od koje ne mogu da se otrgnu)?Uništava se nešto dobro, da bi se loše samo malo popravilo (a očekuju velike rezultate) :? .
Koliko treba utakmica, i treninga, da se shvati da Abu nije krilo ( na tom ispitu su bili ,,pali" i zvezda i ofk), već taj centarfor kakav očekuju da bude Rakić (a Abu je, još kudikamo, brži i skočniji)? :frown:
Last edited by Turija on Fri Aug 17, 2012 9:28 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Možda su shvatili da nema nikog ko može da se dokopa lopte u 16 metara i zakuca je pod prečku. To podrazumeva da igrač ima osećaj za prostor, da je dovoljno snažan da izdrži dvojicu na leđima i, naravno, da se nalazi između penaltika i peterca, a ne pored korner linije ko do sada, dok ispred gola nema nikoga. Kao, uostalom, ni na liniji od dvadesetak metara od protivničkog gola.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply