Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by fare »

Jel se znaju potencijalni protivnici ako prodjemo ove austrijske nesretnike ?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Nikola »

Bilbija proteklih nekoliko meseci ima poseban rezim ishrane i treninga. Vidno je napredovao na polju snage i izdrzljivosti, a mislim da je prodorniji od Skuletica, sut i centarsut ima najbolji u ekipi.
Snimak Rapid-Austrija ide sad na sport klub, ako se ne varam sledeci vikend gostuju Salzburgu.
ПУШТАМ КИШУ!
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by lugomir »

fare wrote:Jel se znaju potencijalni protivnici ako prodjemo ove austrijske nesretnike ?
da

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... l2012.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ima nepremostivih ali i dosta onih sa kojima moze da se igra
ali prvo da se skoci pa da se kaze hop :D
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Helm »

Kako vidim, postavljeni su samo timovi sa boljim koeficijentom iz parova trećeg kola, a to može da znači ili da je ovo samo hipotetički spisak ili da podređeni preuzima koeficijent povlašćenog ako ga izbaci, a i onda je hipotetički spisak :D

I nezaboravite da se poraženi iz trećeg kola kvalifikacija za LŠ priključuju u plej of kvalikacija za LE.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Radoye »

Helm wrote:I nezaboravite da se poraženi iz trećeg kola kvalifikacija za LŠ priključuju u plej of kvalikacija za LE.
E, zamisli da nam dodju grobusi :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Helm »

Uf to bi bila idealna prilika da ih istrebimo iz ovog grada sa jedinim fer suđenjem do sada! :D
Ali nažalost, nije moguće jer ne mogu da se sastanu timovi iz istih zemalja. :?
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by budababa »

Naravno da je loša ideja da se zatvorimo i branimo taj gol prednosti, pošto se u praksi decenijama unazad pokazalo da je takva taktika donosila samo čir prosečnom navijaču starog kluba. Uvek kada smo se nakon prednosti zabijali u mišju rupu bili smo iz te rupe isterani kao suzavcem i išutirani u bulju poput srednjevekovnog tužnog pajaca koji na gradskom trgu svojim samoponižavanjem zabavlja bezubi plebs uz salve smeha. Uostalom, mi nismo uspeli da sačuvamo dva gola prednosti sa gostovanja protiv jednog Vaduza, pa se ta taktika vrlo verovatno neće pokazati delotvornom ni kada u Beču treba da se borimo protiv puno kvalitetnijeg kluba. Ne znam kako, ali treba očvrsnuti balls-e tako da onome koji pokuša da nas šutne u iste palac završi nabijen u petu, a sledeće tri generacije potomaka pri pomenu imena starog kluba automatski pokvase donji veš žutom slanom tekućinom. Takvom stavu sigurno će pripomoći i podrška "grupice" finih mladića, verovatno gorih fizionomija lica od ekipe koja je "kampovala" pod bečkim zidinama 1683. godine. Ja lično vidim dva moguća scenarija: ili ćemo se stisnuti kao kao čvarak na užarenoj plotni i doživeti debakl za pamćenje ili ćemo iskeziti dva (nepotpuna) reda žutih zuba i pobediti i tamo, uz bahato "aufwiedersehen" sa poslednjim sudijskim zviždukom. Jednostavno ne vidim da je moguće da odlučuje neki gol u gostima ili da bude tesnac u produžecima. Živi bili pa (se) videli u Beču.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by borrissey »

Ne kontam baš zašto, ali svi su iskulirali moje prethodno pitanje na forumu, a jako mi je važno. Oni koji planiraju da idu u Beč u sopstvenom aranžmanu, (1) kako planiraju da kupe karte i (2) za koju tribinu? Ja sa još tri pacijenta idem kolima (kako ne bih zauzimao mesto onima sa plićim džepom da idu organizovano), ali ne vidim još nijedan način da se kupe karte, osim da neko u Beču fizički ode i kupi. Rizično je otići tamo bez karte po mom mišljenju. Ima li ideja? Hvala.
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Milan »

Karata ce biti za sve koji se pojave u Becu! Klub jeste ostao nedorecen, ali nemojte da jos i mi unosimo dodatnu pometnju.

Dakle, niko ko otputuje u Bec u sopstvenoj reziji nece ostati bez ulaznice za utakmicu!!!


Edit: Sad vidim post iznad. Dodjite ispred tribine pred utakmicu i doci cete do karte...
Last edited by Milan on Mon Aug 06, 2012 11:25 am, edited 1 time in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by budababa »

borrissey wrote:Ne kontam baš zašto, ali svi su iskulirali moje prethodno pitanje na forumu, a jako mi je važno. Oni koji planiraju da idu u Beč u sopstvenom aranžmanu, (1) kako planiraju da kupe karte i (2) za koju tribinu? Ja sa još tri pacijenta idem kolima (kako ne bih zauzimao mesto onima sa plićim džepom da idu organizovano), ali ne vidim još nijedan način da se kupe karte, osim da neko u Beču fizički ode i kupi. Rizično je otići tamo bez karte po mom mišljenju. Ima li ideja? Hvala.
Ništa konkretno se još ne zna, danas bi trebalo da se utanači sve, pa šta saznamo okačićemo ovde.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by lazarr »

Iako vec dugo ne pisem ovde iz meni objektivog razloga, i dalje pratim sve u vezi kluba. Kao i mnogi drugi, putujem u Bec u sopstvenoj reziji. Molim sve koji imaju neke informacije u vezi nabavke karata da mi se jave na PM. Kontaktirao sam i klub i Firmu ali niko nista ne zna. Receno mi je da se samo pojavimo ispred gostujuce tribine i da cemo uci bez karte, kao sto su Rapidovci ulazili u NS. Moze li to neko da potvrdi? Ne bih bas da se vozam 1100 km u oba pravca pa da gledam utakmicu preko TV.
Zao mi je sto je klub ponovo ispao neozbiljan u "hocu-necu" da vodim navijace. Krivo mi je i sto su mnogi naseli na pricu o 500 karata koje su ranije placene. Ko je kome platio karte?????? Niti oni nama, niti mi njima. Rec je o reciprocitetu koji je uobicajen u ovakvim situacijama. Nek mi neko pokaze tu uplatnicu o placenim kartama i ja cu je pojesti ispred Mileticevog spomenika. A i cene nisu iste. 200din x 500 = 100.000 din (nije ni 1000 €) a mi smo kao njima platili 16€ x 500 = 8.000 €. Ma dajjjjjj.

Jos jednom, nek javi neko neku korisnu informaciju.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Владика »

Делић атмосфере са меча Рапид 0:3 Аустрија.
http://www.tornadosrapid.at/matches.php?match=1946

[video]http://www.youtube.com/watch?v=kUdD79Jeo9Y[/video]
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Friend »

Još jednom da ponovim i ja ono što je Milan napisao.Svako ko dođe u Beč u sopstvenoj režiji moćiće da uđe na tribinu!Čini se da su se ljigavci iz kluba uplašili najezde naših navijača u Beč pa sada pokušavaju raznoraznim saopštenjima da ljude odvrate od puta.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by ZmagoNS »

500 karata je dobio klub besplatno,u zamenu za 500 karata koje su dobili Rapidovi navijaci,i te karte je klub,verovatno,ustupio Firmi,da dalje njima raspolaze kako zeli,a ostale karte ce moci da se kupe na blagajni na ulazu. Po pravilima UEFE,domacin mora nameniti 10% stadiona gostujucim navijacima i to je to...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by severozapad »

Moćiće da uđe na tribinu podrazumeva da se plati 16€ karta, je l tako? Čisto da proverim da li sam dobro sve ovde razumeo.
Locked