Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Ultra slanina »

Minja wrote:Povratna autobusom kosta oko 40 evra
4550 rsd je povratna karta, autobusi kreću u 12h ili 12:30 i u 13.30h. Iz Beča za Ns kreću popodne oko 16 i oko 18h, s tim što su to polasci 2 različita prevoznika, tako da nemojte da računate oba vremena polaska.

Mali dodatak by Minja: Prevoznici su ako se dobro secam: Feniks i Oli Turs
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by kuzma liman »

Sa firminog foruma ...
Поводом вести која се појавила на званичном сајту клуба,да је превоз на утакмицу 3.коло УЕФА квалификација бесплатан, желимо да напоменемо да је дошло до неспоразума и да остаје информација раније објављена на овом сајту,а то је да је цена аранжмана(превоз и карта за утакмицу) 20 еура.
Пријаве се примају у шопу сваки дан почев од данас у термину од 14 до 20 часова. Задњи дан пријаве је уторак. Потребан је само пасош.
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Kamenica »

Lepa pobeda. Ponovo se vracamo na stare staze, sa potpuno nepoznatim trenerskim imenom. Sva Batina zvucna imena su izduvala. Sad je red dosao na Zagorcica da vadi kestenje iz vatre, covek radi svoj posao.

Abubakar nije normalan covek. Gine, kao da je odrastao na Dunavu. Revans ce biti tezak, zbog sudijske kradje + zbog primljenog gola, ali ukoliko ne mozemo da im munemo gol tamo i prodjemo ih. Ne zasluzujemo da igramo u LE.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by dulajlo »

kuzma liman wrote:Sa firminog foruma ...
Поводом вести која се појавила на званичном сајту клуба,да је превоз на утакмицу 3.коло УЕФА квалификација бесплатан, желимо да напоменемо да је дошло до неспоразума и да остаје информација раније објављена на овом сајту,а то је да је цена аранжмана(превоз и карта за утакмицу) 20 еура.
Пријаве се примају у шопу сваки дан почев од данас у термину од 14 до 20 часова. Задњи дан пријаве је уторак. Потребан је само пасош.
Nesporazum, da. Pogreši čovek. Hoću reći Upravni odbor. I greškom izda zvanično saopštenje koje su neki od medija već preneli. A onda nema ni zvaničnog demanta kluba već se prave ludi kao da se ništa nije desilo. Amaterizam.

A možda se i ja samo ciganim za 20€. :D
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Nikola »

Kakva bruka, sramota i poigravanje sa navijacima slabijeg materijalnog polozaja.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by laki »

Edit:
Momak, ovo ti je poslednje upozorenje da pripazis na ton i nacin komunikacije sa drugim forumasima! Ako ne umes da komuniciras i da iznes svoj stav na neki normalan nacin, zaobidji forum i resen problem!
Grba_NS

Vec je imao poslednje upozorenje. Upozorenje preinaceno u ban od tri dana. Sagovornici se moraju postovati.
Nboya
Image
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Somborac »

Sramota! Ocekujem opravdanje da bude bezbednost ili na racun domacina.
Sreca pa sam jos odavno odlucio da idem u sopstvenoj reziji, na ovakve stvari smo navikli od kluba.
Svi u Bec, ko zeli nadje nacin.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Red Marquis »

Evo ga i pojašnjenje na "zvaničnom sajtu"
http://www.fkvojvodina.rs/2012/08/u-bec ... om-grupom/" onclick="window.open(this.href);return false;

Razumem ja reciprocitet 500 za 500, ali taj east stand gde ćemo mi biti je dosta veći http://en.wikipedia.org/wiki/File:Hanap ... on_Ost.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; mogli smo dobiti više...
Io odio Belgrado
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by FkpCascais »

Kamenica wrote:Abubakar nije normalan covek. Gine, kao da je odrastao na Dunavu.
Ja ne znam koji to domaci igraci "ginu" uopste?

U Vosi Abubakar, u Partizanu Medo, Ivanov, u Slobodi su bili Bosman i Omega, pa cak i u Zvezdi pored sve oscilacije Evandra on je uz Kadua najbolji igrac u prosloj sezoni, a da ne pricam koliko su se zeznuli sto su oterali Isaha. Jedino Lazovic moze da im parira.

A od domacih jedino pokoji mladi, pa opet ne mogu ni da se porede sa ovim strancima. "Moj" Markec? :D

Izvinite ali morao sam da spomenem ironiju izraza "kao da je odrastao na Dunavu" u danasnjoj situacija naseg klupskog fudbala.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Boske87 »

@FkpCascais
Bez uvrede druže ali zamolio bih te (iako nisam moderator i nemam veća prava od tebe) da na ovom forumu ne spominješ igrače i trenere blizanaca, njihovu klupsku politiku, dešavanja i slično. Ovo je forum FK Vojvodina i njenih navijača, većini njih je puna kapa blizanaca i medijskog prostora koje oni dobijaju. Hajde da ovo ostane mesto gde je Vojvodina uvek na prvom (i jedinom) mestu. Znam da nemaš lošu nameru ali postoje drugi forumi i sajtovi gde se raspravlja o JSL, blizancima itd uostalom postoji i ovde tema gde se u manjoj meri spominju blizanci a ova (Voša-Rapid) to svakako nije.
Još jednom nemoj pogrešno shvatiti moju kritiku, ništa lično nije u pitanju
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Kamenica »

Postovani gospodine,

Ne videh sta sam to ruzno napisao? Supic Bosanac, jeste rupa. Ali decko svejedno pokusava da zameni Brku kol'ko tol'ko.

E sad, idemo dalje.

Za mene je utakmica Vosa-Rapid, vazna koliko je i ona antologijska utakmica s Verderom bila bitna. Kad smo mi nosili trans "Da se vrate bolji dani, dok pevaju slaninari".

Nadam se, da ce ovog puta "slavni" austrijski klub, koji je pre cirka dvadeset godina- sluzio za preslisavanje i za lakse treninge... Izvuci deblji kraj! Ljudski je nadati se.

Srdacan pozdrav.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by FkpCascais »

Boske87 wrote:@FkpCascais
Bez uvrede druže ali zamolio bih te (iako nisam moderator i nemam veća prava od tebe) da na ovom forumu ne spominješ igrače i trenere blizanaca, njihovu klupsku politiku, dešavanja i slično. Ovo je forum FK Vojvodina i njenih navijača, većini njih je puna kapa blizanaca i medijskog prostora koje oni dobijaju. Hajde da ovo ostane mesto gde je Vojvodina uvek na prvom (i jedinom) mestu. Znam da nemaš lošu nameru ali postoje drugi forumi i sajtovi gde se raspravlja o JSL, blizancima itd uostalom postoji i ovde tema gde se u manjoj meri spominju blizanci a ova (Voša-Rapid) to svakako nije.
Još jednom nemoj pogrešno shvatiti moju kritiku, ništa lično nije u pitanju
Ja sam samo rekao da Omaru cak i vise gine nego nasi domaci igraci, i ismejao "mog" domaceg talenta... Ove sam spomenuo primera radi, ali dobro, primljen predlog. :shock:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Milan »

Danas je tacno 14 godina od cuvene pobede od 4:0 nad Bastijom. To je bio sjajan uvod za krcat stadion protiv Verdera. Nadam se da ce se nesto slicno dogoditi i ovaj put, da cemo proci Beclije i da ce u sledecem kolu Karadjordje biti mali da primi sve Slaninare!

SVI U BEC PO POBEDU!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by Grof Žekula »

Ko danas po ovom paklu ostaje kod kuće, a da ga to zanima, na Sportklubu+ od 16h ima prenos meča Rapid - Austrija!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč) 2:1

Post by zapad »

Somborac wrote:Svi u Bec, ko zeli nadje nacin.
To je poenta.
Locked