Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

TomaNS wrote:Moja zivotna zelja je da unesem raskol u Firmu, da posvadjam igrace i klub i naravno da istovremeno radim za Butorovica i o glavi Butorovica...Potpuno si me provalio.
Ovu informaciju koju si objavio u tekstu pustio ti je neko iz kluba? Ako je tako onda je sve jasno.
Inače imam sličnu informaciju kao i PZS, od čoveka koji je prisustvovao tom sastanku, da su svi bili u svoje lično ime a ne kao predstavnici Firme i da se nije ni pričalo o navijačkim temama, jer će o navijačkim temama Butorović voditi razgovor sa momcima koji su preuzeli vodjstvo Firme na sastanku koji treba da se održi tokom sledeće sedmice.
E sada pošto pišeš kako ti nije želja da uneseš raskol u Firmu onda si mogao proveriti validnost ove vesti koju si objavio i kod druge strane. Inače nije ti prvi put da objavljuješ senzacionalističke vesti u vezi kluba i navijača a da u njima ima jako malo istine. Mislim da to više nije slučajnost sa tvoje strane. Da li radiš za Butorovića, moguće jer sam siguran da ovakvi i slični tekstovi izlaze iz njegove kuhinje. Isto se odnosi i na onaj tekst iz Tabloida, a novinar Arpad Nadj je Miroslav Vislavski.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

O cemu se pricalo i sta se dogovorilo na tom sastanku? Kakva god da je situacija, samo udruzenim snagama i energijom mozemo napred.
ПУШТАМ КИШУ!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

zapad wrote: Isto se odnosi i na onaj tekst iz Tabloida, a novinar Arpad Nadj je Miroslav Vislavski.
Arpad Nadj nije Miroslav Vislavski, iako A.N. jeste pseudonim...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

TomaNS wrote:Bata pregovarao sa navijacima posle sranja na Strandu. Nema vise baklji na Karadjordju, Firma da se kloni sukoba!
http://www.novinenovosadske.rs/10015/ek ... -sukobima/" onclick="window.open(this.href);return false;
Derane, postajes krajnje bezobrazan. Dozvolimo ti da ovde reklamiras svoje clanke iz nekih sestorazrednih novina, a ti za uzvrat plasiras neke bljuvotine i poluinformacije. Da ne govorim o tvom stavu prema Buturovicu, gde satro nesto kenjas o njemu, a posle mu pripisujes neke zasluge i indirektno ga hvalis. Da si obican navijac (da li si uopste navijac naseg kluba?) ne bih to uzimao kao preterano bitno, ali posto si novinar, ne mogu da se ne zapitam, da ne bolujes (i) ti od one stare boljke domaceg novinarstva - tarifa?!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

TomaNS wrote:
zapad wrote: Isto se odnosi i na onaj tekst iz Tabloida, a novinar Arpad Nadj je Miroslav Vislavski.
Arpad Nadj nije Miroslav Vislavski, iako A.N. jeste pseudonim...
Jel si siguran? Pod tim pseudonimom pišu on i naš bivši direktor marketinga Ljuba Panić.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Grba_NS wrote:
TomaNS wrote:Bata pregovarao sa navijacima posle sranja na Strandu. Nema vise baklji na Karadjordju, Firma da se kloni sukoba!
http://www.novinenovosadske.rs/10015/ek ... -sukobima/" onclick="window.open(this.href);return false;
Derane, postajes krajnje bezobrazan. Dozvolimo ti da ovde reklamiras svoje clanke iz nekih sestorazrednih novina, a ti za uzvrat plasiras neke bljuvotine i poluinformacije. Da ne govorim o tvom stavu prema Buturovicu, gde satro nesto kenjas o njemu, a posle mu pripisujes neke zasluge i indirektno ga hvalis. Da si obican navijac (da li si uopste navijac naseg kluba?) ne bih to uzimao kao preterano bitno, ali posto si novinar, ne mogu da se ne zapitam, da ne bolujes (i) ti od one stare boljke domaceg novinarstva - tarifa?!
Rucak u Hotelu Park mesecno i ja miran...
Nisam skup. Ako treba nesto, javi se PM-om...Moze i za burek i hladno pivo.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Mnogo je kume, s obzirom na publicitet (sestorazredne novine i tekst), to pre odgovara jednoj suvoj pereci i casi jogurta.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Pa, dobro, ja se u pregovorima drzim one "puno trazi, pa ces dobiti nesto"...
A, jogurt uopste nisam ni uracunao... ako uzmes od litre, eto ti i naslovne!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

TomaNS wrote:Pa, dobro, ja se u pregovorima drzim one "puno trazi, pa ces dobiti nesto"...
A, jogurt uopste nisam ni uracunao... ako uzmes od litre, eto ti i naslovne!
Puno ti je litra. Uzmi u obzir da je kriza.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Nadjemo se na dva mala - jedan za odmah, jedan za frizider?
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

TomaNS wrote:Nadjemo se na dva mala - jedan za odmah, jedan za frizider?
Kupljeno.
Jesi co'jek, svaka ti cast!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

TomaNS wrote:da se razumemo, Bata nije cvecka, ali iz prve ruke (prvih ruku) znam da mu o glavi rade gori od njega... znam da su u tu pricu umesani brojni beskicmenjaci koji uzivaju veliki ugled bez razloga. I znam da oko mnogih desavanja nisu cista posla, mnogi se predstavljaju kao pravednici koji se bore protiv apsolutisticke parazitske uprave...Mozda uprava jeste, ali oni pravednici i preposteni nisu, iako velika vecina misli drugacije.

Prosto gledano - puno ruznih i prljavih stvari se desava oko kluba, a sto bi otpevali tamburasi "a ti o tom pojma nemas..." (nije upuceno nikome licno)....
Informiran si isto koliko i onaj iz onog terorističkog udbinog glasila Tabloid od malo pre, i isto toliko dobronameran. Zapravo, ne mislim čak ni da ti imaš toliko podle namere koliko kontam da si u fazonu mladog novinara koji je u tripu da je uhvatio boga za mošnje što je novinar i misli da radi stvar kojom zadužuje čovečanstvo, a zapravo piše o za život beznačajnim temama u beznačajnim novinama.
Druga stvar je što bi mene lično bilo sramota da na forum okačim "vest"(jer se vešću teško može nazvati nešto iskonstruisano na osnovu polu informacija, nešto što je na nivou "priča se...") čiji sam ja autor. To je malo degutantno, zar ne sinko?
Aj ostavi ti nas ovde lepo na miru, a ako već moraš da šukneš nešto na forumu potrudi se da to ne bude u tvom ciničnom maniru, jer to zvuči (po ne znam koji put ti govorim) jako, jako bezobrazno i bahato.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Grbo - vidis kako se lako da dogovoriti :)
Brick - sreca pa ima puno onih koji se bave bitnijim stvarima na bitnijim mestima :)
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

TomaNS wrote:...ali oni pravednici i preposteni nisu....
Samo je jedan preposteni :wink:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

PZS wrote:Dzabe pokusavas da uneses raskol u Firmu... jer ja koliko znam svi koji su juce razgovarali sa Batom su i insistirali na tome da vode razgovor u svoje licno ime i to kao clanovi skupstine, a ne u ime Firme.
Ako možeš da nam pojasniš šta znači taj razgovor? Da li Firma i dalje stoji iza zahteva za sazivanje vanredne skupšte (sa jedinom dnevnom tačkom za smenu predsednika)?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Post Reply