23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by playmaker »

Ovog najuriti sto pre jer ovako vise ne moze!

Pohvaio bih Poletanovica i malog Nastica koji ima bolji centarsut slabijom desnom nogom nego Vule i Stevanovic prirodnom desnom!
Ostale koji se nisu ni videli ne mogu vise ni da komentarisem jer se prica ponavlja iz kolo u kolo.
Ali Bosketa moram prokomentarisati, on je toliko kritican u zadnje vreme da je to nesto neverovatno. Ne moze niti jedan pravi centarsut da uputi a to je nedopustivo za ono sto on igra!

Momci su izgubili samopouzdanje i ako ovog klipana ne najurimo preti nam i da ovi mladi momci propadnu! :evil:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Nevernik »

Playmaker je bio u pravu.
Kakvo mi blago imamo medju omladincima.

Sada sam siguran da smo deo nekog eksperimenta.
Grupa Svajcarskih psihologa (nije cudno sto je sve krenulo od Vaduca) nas organizovano posmatra.
Koliko patnji i bola je covek spreman istrpeti zbog ljubavi.
U raznim vremenskim uslovima (sunce, kisa, sneg, dan, noc...).

Na kraju cemo svi dobiti znacke i zahvalnice.
Koje mozemo staviti u CV kao dokaz da smo sposobni da funkcionisemo i u najtezim uslovima
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by kowalski »

Vukicevic je definitivno na putu da debakl u Zagrebu '97, skine sa prvog mesta na listi najgorih momenata u karijeri.
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by trelos gia fcv »

Vukče je jednom prilikom izjavio da nikada do sada u svojoj trenerskoj karijeri nije imao dva vezana poraza u prvenstvu :greenbutt:
A, vi, kako te?...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by playmaker »

Ja imam samo jedno pitanje za sve vas, sta vi svi radite na stadionu?

Par puta "Dejane odlazi" i to je to, smeju se ljudi pojedincima koji samo sto ne zaplacu od muke.
Sramota smo prvo kao navijaci uopste, zato sto smo sramota zato nas i kecaju ovako!

Kada odlucite da skupite mu*a i da preduzmete nesto mozda se nesto i promeni, a do tada cemo po starom.
Mozete da pljujete BG bandu koliko ocete oni su za nas izmislili i organizaciju i ljubav prema klubu i sve ostalo.

Jako sam se razocarao u nas same pre svega! Sever necu ni da spominjem, pola ljudi sto znam nece ni da se pojavi tamo znajuci ko zari i pali i cije su produzene ruke.

Mi smo jedna velika bruka! :idea:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Drina »

Molim Vas nemojte vise da komentarisete igru nasih omladinaca!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by SlaNNinar »

Evo izjave Vukićevića posle meča...
http://kapiten.rs/fudbal/vukicevic-golo ... -zameriti/" onclick="window.open(this.href);return false;
Iskreno, od svega danas, meni su najviše zasmetali pojedini zvižduci koje sam čuo na kraju utakmice. Videlo se da su svi dali sve od sebe i za mene će to uvek biti dovoljno da im dam aplauz posle tekme, pa makar izgubili i od betonligaša. Vidimo se u sredu.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Nevernik »

SlaNNinar wrote:Evo izjave Vukićevića posle meča...
http://kapiten.rs/fudbal/vukicevic-golo ... -zameriti/" onclick="window.open(this.href);return false;
Iskreno, od svega danas, meni su najviše zasmetali pojedini zvižduci koje sam čuo na kraju utakmice. Videlo se da su svi dali sve od sebe i za mene će to uvek biti dovoljno da im dam aplauz posle tekme, pa makar izgubili i od betonligaša. Vidimo se u sredu.
Ah, da, ti golobradi mladici.
Kako je lako sakriti se iza njih.
Pogotovo sto ostali bradati mladici pletu po terenu.

Vidis, meni je zasmetalo sto nije bilo mnogo vise zvizduka. Za vreme i posle utakmice.
Kao igraju nasa deca pa necemo.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Andreyos »

Usled svega što se događa u Klubu,mislim da ovo nije najbitnije,ali treba spomenuti;naime kako je moguće da pored desetine ubačenih baklji,petardi i topovskih udara u teren od strane ove bg gamadi,kao i majmunskih urlika svaki put kada Abubakar ima loptu,ne reaguju ni sudije,ni delegat niti ljudi iz Kluba?!Pa mi smo isterani sa stadiona u Kuli prošle sezone nakon ubačenog jednog jedinog topovskog udara,a ovi su uneli čitavu artiljeriju i za to niko ne odgovara?!
Još nešto;kakav to interes ima Klub kada se drži ovog trenera kao pijan plota?Pa umeli su promeniti i po četiri trenera po sezoni,a ovog najgoreg su odlučili da forsiraju.Čovek mora da radi za dž,drugi scenario ne vidim...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by kowalski »

Moram primetiti i da su prilikom ubacivanja pirotehničkih sredstava u teren, vatrogasci uredno pržili rauba, dok je naš igrač spasavao zeleni tepih.
Image
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Minja »

Eksperiment u kojem su golobradi klinci bez podrske vodecih igraca, gurnuti na milost i nemilost odlicnom timu Rada, urodio je plodom. Umesto da se laganica uvode jedan po jedan, i uz iskusnije bruse prvotimski zanat, pusteni su da izgore, i sada jos moraju da trpe kritike i zvizduke koji njima ne pripadaju.

Ovo je jedna od najlosije pripremljenih polusezona od kada ja pratim Vojvodinu. Potencijal koji ovaj tim ima ne koristi se ni 50%. Ajde da vidimo i tu sredu.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by kowalski »

Osim sto nemamo trenera, mi od Medinog odlaska nemamo ni kapitena. Mislim, neko nosi svaku utakmicu onu traku, ali to se ne primecuje. Apija bi trebao da bude kapiten.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by shecky »

Ja nisam bio na tekmi i dokazao sam sebi da mogu da izdrzim, tako da nmg da komentarisem danasnji mec.
Ali sasvim slucajno sam gledao na sosu total soker ,u studiu si bili Raka, Piskavac,Grujic i Zvonko Zivkovic msm da se tako zove..
I svi su se slozili da je Mojsovu prestrogo dosudjen prvi zuti a drugi opravdano ,sem Zivkovica koji je veoma "strucno" trenerski rekao da je to slobodno sudijsko uverenje!! alo za zuti karton slobodno uverenje???

Kod penala su se opet svi slozili da nije bio penal sem naravno Zivkovica koji je rekao da je penal cist kao suza!
Donekle su Raka i Grujic u pravu kad su rekli da smo tek posle snimka iza gola mogli da definitivno vidimo da nije bio penal sto sudija realno nije mogao videti ali takodje je Grujic rekao nest vrlo vazno a to je da sudija SAMO ako je 100% uveren da je bilo prekrsaja moze dosuditi penal ,a sa pozicije gde je on bio definitivno nije mogao videti jer se ni u prenosu nije moglo videti sve do snimka iza gola.

A moj komentar je da je sudija onda na istu foru mogao ali nije HTEO da dosudi faul u napadu tj faul nad Trajkovicem (to je duel posle kog je lopta dosla do Tomica)

Znam da je off al jbg :)
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Daljac »

Image
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by fare »

E sada nam je stvarno DAN D U sredu mada neznam sta da radim da molim boga da ispadnu sa se ne bi brukali u finalu ili da se nadam prolazku u finale i osvajanju KUP-a koji nam vec godinama isklizne nekad posteno a nekad neposteno :frown:
Locked