Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Minja »

Izmedju Stevanovica i Mikija Rajevca nema dileme. Barem po meni. Rajevac
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

core_duo wrote:Da li bi Stevanović bio bolje rešenje, budući da je odnedavno slobodan, i što nam kostur tima čine Afrikanci :-)?
I ovakav Vukicevic je bolje resenje od Stevanovica. Daleko mu lepa kuca...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Ko god da da dodje bice bolji od Sinana. Ovaj je totalno izgubio kompas.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by mihailov »

Treba li se uopšte postavljati pitanje da li bismo radije na klupi videli Rajevca ili Stevanovića?!

Dižem obe ruke za defanzivan fudbal pod vodstvom Mikija, pa ni s Milinkovićem nismo igrali ofanzivno. Uostalom, kada smo mi uopšte igrali ultra ofanzivan fudbal? Liga nam je takva da se 80% ekipa brani protiv nas celu utakmicu, pa nema tu ni puno izbora...
Nama u ovom trenutku treba čovek sa autoritetom kod koga neće biti mesta nezalaganju i sprdnji. Vukićević je potpuno skrenuo sa kursa, iako se u prvi mah činilo da zna šta radi. Hitna promena je neminovna jer je vremena sve manje! Pred rubom smo provalije, ali i dalje možemo da se izvučemo i učinimo ovu sezonu posebnom!
Napred Voso!
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Neka stave Apiju za igraca-trenera, ali za iste pare...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Ma ja bih i Bekvalca, samo da oteramo Jašara...a kamoli Rajevca. Drinine insajderske informacije su bile do sad bile tačne, ova bi bila svetlo na kraju tunela.

Ali ne verujem da pre meča sa Borcem u polufinalu ima šanse da ode. A tad ako ubrlja, i ispadnemo, onda nam je svejedno. Ne znam jel treba da se nadam porazu od Jagodine, da bi ovaj otišao?
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by budababa »

Koliko puta viđen scenario... Sada ćemo mi da nagađamo da li će biti smene trenera, ko bi bio najbolji izbor, ko je u igri, da larmamo ovde na petnaest stranica. A tiho, u pozadini, statut će da prođe kroz skupštinu k'o britva kroz puter. Tako to rade najveći majstori iluzije. :sorry:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Ako statut prodje, ova uprava ce otici samo kad ona bude htela, mi tu ama bas nista necemo moci. Da li neko ima neku ideju kako da sprecimo to? Bar da pokusamo...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

budababa wrote:Koliko puta viđen scenario... Sada ćemo mi da nagađamo da li će biti smene trenera, ko bi bio najbolji izbor, ko je u igri, da larmamo ovde na petnaest stranica. A tiho, u pozadini, statut će da prođe kroz skupštinu k'o britva kroz puter. Tako to rade najveći majstori iluzije. :sorry:
Upravo to, ja se prosto divim ljudima. Pa godinama isti scenario i mi i dalje padamo na istu pricu.
Pa dobro ljudi jesmo li mi ovce ili homosapiens?

Koliko godina jos da gledam trenere kako se smenjuju a nista se ne menja????

Treba isterati mafiju iz kluba, tek onda mozemo da pricamo o daljim koracima!
Last edited by playmaker on Sun Mar 25, 2012 8:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Amos »

Ако постоји икаква могућност да се Рајевац врати,дај Боже да се то и деси!
Јер очигледно овако више не може.
И поред тога постоје два битна питања:
1.У коликој позитивној мери може утицати таква промена,односно ,да ли се за кратко време може доста побољшати наша игра...
2.До када су дали форе Вукићевићу...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Amos wrote:Ако постоји икаква могућност да се Рајевац врати,дај Боже да се то и деси!
Јер очигледно овако више не може.
И поред тога постоје два битна питања:
1.У коликој позитивној мери може утицати таква промена,односно ,да ли се за кратко време може доста побољшати наша игра...
2.До када су дали форе Вукићевићу...
I koliko će para dobiti od otkaza na ime obeštećenja za produženi ugovor...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

budababa wrote:Koliko puta viđen scenario... Sada ćemo mi da nagađamo da li će biti smene trenera, ko bi bio najbolji izbor, ko je u igri, da larmamo ovde na petnaest stranica. A tiho, u pozadini, statut će da prođe kroz skupštinu k'o britva kroz puter. Tako to rade najveći majstori iluzije. :sorry:
:!: :!: :!:

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D0%BF ... 1%9A%D0%B5" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Amos »

Krle wrote:
Amos wrote:Ако постоји икаква могућност да се Рајевац врати,дај Боже да се то и деси!
Јер очигледно овако више не може.
И поред тога постоје два битна питања:
1.У коликој позитивној мери може утицати таква промена,односно ,да ли се за кратко време може доста побољшати наша игра...
2.До када су дали форе Вукићевићу...
I koliko će para dobiti od otkaza na ime obeštećenja za produženi ugovor...
Хвала Крле на допуни,како сам то могао да заборавим...

Али изгледа да је нажалост ипак много битније(пресудно)као што је споменуо будабаба ова прича везана за статут,јер ако то прође...хмм...Џаба нам да доведемо и тренерску комисију са Мурињом,Гвардијолом и Фергусоном(али оним правим :D )!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Mislim da je vreme za promenu Upravnog odbora, od predsednika pa nadalje, pa ćemo onda lako birati i novog trenera.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Telep »

Helm wrote:
Telep wrote:Ne znam koliko je to realno...a i veliko je pitanje da li uopste ima vremena da se nesto bitnije promeni, ma ko da sedne na klupu.
Ako Drina kaze znaci da je istina ;)
Daj Boze samo da se resimo ovoga :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Post Reply