16. kolo: Borac (Cacak)-Vojvodina 1:0

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

16. kolo: Borac (Cacak)-Vojvodina 1:0

Post by Владика »

mesto-Cacak
vreme-13h, kanda ce biti hladno
stadion- Kraj Morave(na engleskom riverside)

Ceta Zorana Marica ove subote gostuje na veoma vrucem terenu u Cacku. Probujeni Cacani svim snagama pokusavaju da sacuvaju prvoligaski satus i nema sumnje da ce biti silno motivisani pred mec sa nama(da napomenem da smo u prvom kolu izgubili od njih 1-0)! Ja se licno ne bojim toliko protivnika koliko se bojim situacije u klubu. Premije nisu isplacene, menadzeri nam opet oblecu igraca i bojim se da ce tek po koji fudbaler u subotu misliti na utakmicu a ne na svoj dzep! Prosli mec koji smo odigrali u Cacku smo izgubili sa 3-0, a nekolicina navijaca Vojvodine rezignirani igrom tima su utrcali u teren(da ne napominjem da su i uhapseni i optuzeni). Valjda se te scene nece ponoviti? Nadam se da ce neka druga Vojvodina predvodjena Dobricem, Vukobratovicem, Kacarom i Pekaricem skupiti snage da prevazidju malodusnost svojih saigraca i da ce uspeti da se vrate sa pozitivnim rezultatom!

Prica o ovoj tekmi je vec pocela na topiku sa Vozdovcem. Voja ultimativno zahteva 3 boda dok se PRIJATELJ i podbara pribojavaju ishoda ovog meca. Duke je rekao da nece da pise dok se ne otvori topik!
Last edited by Владика on Mon Dec 12, 2005 1:56 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne zelim da pisem moja predvidjanja pred ovaj mec da ne bih unosio losu atmosveru :(
Mislim da bi i neresen rezultat bio povoljan u ovom trenutku,ali ako Ridjosic kaze da smo i dalje 3 klub u zemlji moramo pobediti!A ne treba zaboraviti da su nam Ilicevci ovaj Cacani :D veliki duznici!
Sada videcemo da li je menadzer godine upravu ili ne :roll:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ljudi zar je vec dosao kraj radovanju zbog pobede nad petokrakom i one lepe serije :roll: :?: pa zar da cekamo na bodove protiv cacka godinama kao sa petokrakom :shock: :?: :ne znam sta drugo da kazem osim,kao sto se i pocetkom ove i tokom prosle sezone pisalo,da je sramota gubiti od takvih protivnika
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Podsecanje

Post by Владика »

Evo kako je Duke video mec Vojvodine i Borca u Novom Sadu!
Duke wrote:Uf, ajde polako...

Ne znam sta da kazem, malo su mi sludjeni osecaji nakon utakmice... Sranje je 0-1, ali ko je bio video je sta smo sve ispromasivali, 5-6 100% sansi, nasi su pogadjali golmana iz nemogucih situacija da se tako nesto dogodi i prebacivali gol glavom s dva metra... Borac se na momente panicno branio, nedostajalo je srece...

Sto se igre tice, nisam preterano odusevljen, bice tu posla. Verovatno nas je gol malo presekao, posebno sto seljacine nisu izbacile loptu u aut, nego su lepo protrcali pored Stepanova koji je lezao na zemlji. Ali imam utisak da je nasima nedostajalo malo vise samopouzdanja u igri. Tacno je falio neko (Ljube u drugom delu) da malo stane na loptu, da odigra iskusnije, jednostavnije, podvikne, malo pritisne i sudiju... To je danak koji placamo mladosti tima, sta da se radi. Kontam, da je usla neka lopta u gol, momci bi dobili potrebnu mirnocu u igri, ovako je sve delovalo malo vise stihijski nego organizovano.

Pitanje - sta je s nasom IGROM PO BOKOVIMA? Katastrofa! Nemamo izgleda igraca koji moze da povuce, probije i centrira! Lazarevic danas na levoj strani ispod svakog nivoa, falio nam je i Pekaric, Djuric je mogao mnogo bolje (delovalo mi je malo uplaseno, ponekad panicno). Ne znam koju je ulogu Kizito dobio (mislio sam da ce uci umesto Laze), pretpostavljam da pojaca bok, ali je i on davio loptu.

Sve u svemu, neuspeh na startu, ali koji ne sme da nas obeshrabri. Momci su se trudili, na momente odigrali srcano i dobar presing. Ima tu stofa, ali trebalo bi raditi dosta. Mislim da moze da se sklopi mozaik. Dakle, skenj zbog rezultata, ali i neki optimizam koji moramo svi da gajimo. Idemo do kraja, samo borbeno!

Za Vojvodinu!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne znam sta da ocekujem,kakva je situacija kod nas,nikad se ne zna. :?:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Ko je taj Čačak?
You'll never walk alone!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

:idea: Ono sto je zabrinjavajuce bilo u proslom mecu je odvojenost napadaca i veznog reda.Ako se to bude saniralo sigurno dobijamo Borac :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Duke wrote:Ko je taj Čačak?
Bas tako, ko je taj Cacak da ga se mi bojimo? Treba napraviti rez kao proletos kada smo igrali u Niksicu. Stariiji su se vec predali a klinci ce sigurni gristi beton kako bi se nametnuli. Kacar, Pavlovic, Vukobratovic i Buac bi trebali da zapocnu mec i da pokidamo pulene kapitalnog ministra!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ma bice gusto, bice 0:2.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Cause wrote::idea: Ono sto je zabrinjavajuce bilo u proslom mecu je odvojenost napadaca i veznog reda.Ako se to bude saniralo sigurno dobijamo Borac :lol:
Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
Cause wrote::idea: Ono sto je zabrinjavajuce bilo u proslom mecu je odvojenost napadaca i veznog reda.Ako se to bude saniralo sigurno dobijamo Borac :lol:
Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim.
Djumi, u pravu si:kad te svaki put nešto drugo boli, to je zdravlje.Ne valja kad te uvek boli isto.
Voleo bih da u Čačku bude jedan od onih dana kad nas ništa ne zaboli i da to iskoristimo.Pošto mlađi imaju puno takvih dana, trebalo bi ih danas pustiti da nas obraduju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Na poluvremenu

Post by Владика »

Kao sto se ocekivalo, Borac ima inicijativu i sanse ali zasad bar mreze miruju. Krenuli smo sa dva spica (Mrako i Vukelja) a nasi igraci imaju ponovo sjajnu podrsku sa tribina.
Valjda ce izdrzati i doneti zlata vredan bod(ove) iz Cacka!
U slucaju neuspeha nikako ne treba kriviti Dzimija jer kako sam cuo igraci su totalno deprimirani jer nisu dobili obecane novce!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

95. minut,dobili smo gol
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

1:0, 95' minut! Ne verujem!
You'll never walk alone!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Kako smo jadni izgubili smo 1:0 u 5 minutu produzetka!!!Kizito crveni karton!!!!
Locked