Kup Srbije - sezona 2011/12

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by laki »

Moj cale kaze da je gledao partizane protiv... ne mogu da se setim koga... sto su pobedili 3 0. Kaze mi da su igrali bolje nego u prvom delu sezone. Brze, konkretnije, lepse.... Ne znam, videcemo. Jedva cekam jesen.
Image
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by menager »

borac nije ekipa za potceniti, mnogi zaboravljaju da je ova ekipa dobijala ne tako davno i ne tako retko i zvezdu i partizan u cacku, pa i vojvodinu,a znali su i na strani da otkinu koji bod
klub koje je pre par godina izbacio cak 2 rivala u evropi i to ozbiljna rivala, lokomotivu iz sofije i daciu iz moldaviiju, timovi koji nisu nista slabiji on npr vaduca,cak naprotiv, neki nasi klubovi su ispadali od raznih amatera, tako da borac nikako ne sme da se potceni

jesenji borac i ovaj sada su 2 razlicita tima

postava za prolece bi mozda mogla da izgleda ovako

babalj
milicic,alves(maslac), radanovic, atanackovic(reljic)
knezevic, stanic ,bozic, jeremic
sepuja, pavicevic

dakle samo 3 igraca iz jesenjeg tima (knezevic, milicic i alves)
skroz nov tim

stanic i bozic su zadnji vezni koji mogu u svakom klubu kod nas da igraju,
sepuja i pavicevic su dobri spicevi
a odbrana sa stamenim radanovicem i alvesom ili maslacem je takodje na papiru dobra

naravno, ko zna kako ce se uigrati,ali nije za potceniti

ipak vojvodina je sa moreirom i apijom i sa ostalima realno gledano dosta jaca od borca, ali ne sme se niko potceniti
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Kamenica »

Niko ne potcenjuje Borac. Moreira ce nam na sredini terena uneti onu svezinu, koju trazimo dugo vremena. Konacno igrac koji ima resenje u svakoj od situacija.

Partizan je pobedio Makabi iz Haife s 3:0. Ako ti cale misli na tu utakmicu.

Kiza Milinkovic se vratio na klupu Spartaka. Bice ludilo na prolece.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by budababa »

Trenutni osvrt na našeg protivnika u polufinalu:
Mondo wrote:Trener Borca: Imamo i agresiju i timski duh

Slavko Petrović prezadovoljan dosadašnjim tokom priprema i nada se da će Borac na proleće biti potpuno drugačiji nego jesenas.

Borac je odigrao jesenji deo prvenstvene sezone za zaborav. Samo osam bodova iz 15 utakmica je bilans koji je Čačane ostavio na pretposlednjem mestu, koje vodi rang niže.

Ali, u zimskom prelaznom roku, Borac je značajno promenio tim, osvežio ga i na prvim pripremnim utakmicama u Crnoj Gori najavio igru za beg iz opasne zone na proleće.

"Zebre" su odigrale tri meča sa crnogorskim prvoligašima (Sutjeska 1:0, Grbalj 5:0 i Petrovac 2:0) i sva tri pobedile. Uz odličnu gol-razliku 8:0!

"Kratko rečeno mogu i moram biti zadovoljan. Rezultat pripremnih utakmica nije prioritetan, ali pobede gode i daju optimizam i elan za dalji rad. Takođe bih apostrofirao da je veoma bitan način na koji smo stigli do tri pobede protiv veoma kvalitetnih crnogorskih ekipa. Bila je to igra kojoj težimo, sa puno agresije i presinga, ali i kolektivnog i timskog duha koji je neophodan da bi se postizali rezultati koji se od nas i očekuju", rekao je trener Borca Slavko Petrović za klupski sajt, napravivši analizu dosad urađenog na pripremama.

Jedna od najvećih boljki Borca jesenas (a bilo ih je mnogo, ruku na srce) bila je neefikasnost. U 15 mečeva Borac je postigao samo šest golova. Dakle, u tri pripremne utakmice Borac je dao više golova nego u svih 15 u prvenstvu! Uz to, svih osam golova na pripremamnim utakmicama u Crnoj Gori dali su različiti igrači.

"To me raduje", kaže Petrović i dodaje da oseća veliko zadovoljstvo i zbog toga što njegova odbrana nijednom do sada nije poklekla.

Borac je u prelaznom roku pojačalo devet novih igrača, koji se polako uklapaju u sistem igre čačanskog superligaša. Prve provere pokazuju da će sigurno biti velika pojačanja i da će sa starosedeocima činiti respektabilan superligaški tim za velike prolećne izazove.

''Sigurno je da je reč o pravim igračima, ali i odličnim momcima koji se dobro uklapaju u ekipu. Nema nikakve sumnje da ćemo nastavak sezone dočekati sa jačim i kvalitetnijim igračkim kadrom, ali je veoma bitno da se svi igrači na koje mogu da računam krajnje profesionalno odnose prema obavezama i da se uz dobru igru stvara i odlična atmosfera, koja je veoma bitan preduslov uspešnog rezultata", rekao je Petrović.

Kao nekada u osnovnoj školi, tako i Petrović ocenjuje ponašanje igrača - uzorno, za primer.

"Nemam, za sada, nijednu primedbu na rad i ponašanje i ostaje nam svima zajedno da to negujemo i još više unapređujemo u narednim danima i mesecima. Nema novih ili starih, jednostavno su svi u istom položaju i samo pravim odnosom mogu izboriti mesto u timu. Zdrava i prava konkurencija je uvek donoslia kvalitet", kaže Slavko Petrović.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Kamenica »

Bice ovo pakleno prolece. OFK, Spartak, Radnicki, Sloboda najavljuju napad na trece mesto.

Perovic je odlican trener. Pomocni trener Grofa Bozovica je bio svojevremeno.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by masterNS »

Helm wrote:Ja tvrdim, i stojim iza toga, da Borac do kraja sezone neće ući među 8, a ne isključujem ni mogućnost da se do kraja bore za opstanak. Jesu se oni lepo pojačali, ali to i dalje nije nešto spektakularno.
Pamtim ovo, samo da znas da sam primetio i cekamo kraj da vidimo ko je bio u pravu. :cheers: :mrgreen:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

Da zacinimo sa nekom opkladom u pivo? :deal:
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by masterNS »

Helm wrote:Da zacinimo sa nekom opkladom u pivo? :deal:
Ne kladim se nikada, ali sam rad da platim pivo ko god da bude u pravu, pa da sumiramo utiske.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

U tom slucaju racunaj da ce neki od nas dvojice da casti, a ko, videcemo na kraju :D
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Tony Starks »

PRIPREME: Božić već napustio Borac!

Iako je najavljivan kao kao veliko pojačanje Čačana, Mario Božić rešio da karijeru nastavi u Kini.

"Bomba" prelaznog roka Mario Božić bio je u redovima Borca samo dve nedelje! A onda je, uz saglasnost Upravnog odbora čačanskog superligaša odlučio da otputuje u Kinu i tamo pronađe angažman, prenosi "Sport".
http://www.mondo.rs/s234348/Sport/Fudba ... Borac.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by 21114 »

Neka administratori premeste u drugi topic, ako mu mesto nije ovde, no,... Na ovo sam se nasmejao jako. Divno štivo za mamurnu nedelju. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=583832" onclick="window.open(this.href);return false;
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by laki »

Pred pretproslo finale kupa je i nas tadasnji trener imao slicne izjave. Nadam se da ce se i ovom cobanu takve izjave obiti o glavurdu. Inace, po njemu, mi ni ne postojimo. Kako bih mu udario macolu u tu glupavu neobrijanu i neurednu glavu. Nabedjeni kreten. Nista u zivotu u trenerskom poslu nije postigao osim lupetanja i davanja kojekakvih izjava u medijima. Daj Boze da prodjete to polufinale pa da vas ugostimo na Karadjordju kako dolikuje!
Image
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by masterNS »

Treba i njega razumeti... :roll: Nije ni njemu lako da prica stvari u koje ni sam ne veruje... Pogledaj mu konferenciju nakon sto smo ih dobili 2:0, trtlja gluposti i ni jednom recenicom nije priznao da su losiji, nego sranja tipa ekipa nije pokazala karakter, momci nisu pokazali zelju... On je los trener u klubu sa losom upravom i do ovog prelaznog roka sa losom ekipom (doveli su dosta mladih igraca pa cemo tek da vidimo kakav mu je tim sad)... Dokle god im je on trener ne sumljam da ce mu Vukicevic drzati casove... Jos i da nam je liga regularna... :frown:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Dejan »

''Zebre'' poklekle pred Pljevljacima
21. FEBRUAR 2012. | 21:26 | IZVOR: SPORTSKE.NET, BORACFK.COM

Prvi poraz na pripremama u Crnoj Gori doživeli su fudbaleri čačanskog Borca. Ekipa Slavka Petrovića izgubila je od jesenjeg vicešampiona u šampionatu Crne Gore, ekipe Rudara iz Pljevalja. U petak protiv Mogrena.


Fudbaleri čačanskog Borca danas su prvi put poraženi napustili teren na pripremama na crnogorskom primorju. Na terenu na Jazu, Čačani su poraženi od pljevaljskog Rudara rezultatom 2:1.
Pljevljaci su poveli u 38. minutu golom Franciškovića iz penala i vođstvom Rudara završeno je prvo poluvreme. U nastavku su Čačani ostalili nešto bolji utisak, ali u periodu njihove bolje igre, Herić je u 75. minutu duplirao prednost Pljevljaka. Ipak, do kraja ''zebre'' su stigle do počasnog pogotka, a strelac je bio Radivojević u 83. minutu.
Poslednju proveru na aktuelnim pripremama Čačani će imati u petak u Budvi, gde će im rival biti domaća ekipa Mogrena.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by churguzijanac »

masterNS wrote:
Helm wrote:Ja tvrdim, i stojim iza toga, da Borac do kraja sezone neće ući među 8, a ne isključujem ni mogućnost da se do kraja bore za opstanak. Jesu se oni lepo pojačali, ali to i dalje nije nešto spektakularno.
Pamtim ovo, samo da znas da sam primetio i cekamo kraj da vidimo ko je bio u pravu. :cheers: :mrgreen:
Cenim da nece uci u prvih 10 do kraja prvenstva. A i da nam nece biti bas tako lako da ih izbacimo iz polufinala kupa. Bice nam mnogo teze nego sa Slobodom u proslogodisnjem polufinalu.
Locked