Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Na papiru, njihov potencijalni povratak zvuči odlično, pogotovo Kataijev ako Brana ode.

U stvarnosti, obojica su još dok su bili ovde mislima bili preko. Još dolazak u tim koji će biti treći, i kojji već poslovično (osim prošle sezone) će da igra prolećni deo sezone samo čekajući kup takmičenje. Mislim da bi gledali sličan scenario kao sa Dućom Tadićem pre njegovog odlaska.
Io odio Belgrado
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Novosti
Medojević u Volfsburgu?
S. B. | 21. decembar 2011. 09:27 |
Nemački klub već duže vreme prati kapitena Vojvodine, a u utorak uveče predstavnici ovog kluba bili su u Novom Sadu na završnim pregovorima

SLOBODAN Medojević, kapiten Vojvodine i mlade reprezentacije Srbije, po svemu sudeći karijeru nastavlja u Bundesligi.

Njega već duže vreme prati Volfsburg koji je rešio da ubrza posao, pa su u utorak uveče predstavnici ovog kluba bili u Novom Sadu na završnim pregovorima.

Inače, čitavu priču oko transfera pokrenuta je na inicijtivu Predraga Mijatovića, čuvenog bivšeg fudbaslkog asa.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Transferi

Post by menager »

Jel istina da je prosinecki pricao sa kataijem i da je katai pristao da dodje tamo na pozajmicu i da olimpijaskos nema nista protiv?
Zvuci kao masan burek.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

menager wrote:Jel istina da je prosinecki pricao sa kataijem i da je katai pristao da dodje tamo na pozajmicu i da olimpijaskos nema nista protiv?
Zvuci kao masan burek.

:evil:
Suzdrzite se od ovakvih komentara...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Ma vi ste to nesto pobrkali,Meda je bio pred vratima Zvezde... :mrgreen:
MONDO: Volfsburg "ukrao" Medojevića Zvezdi!


Mladi reprezentativac Srbije i kapiten Vojvodine Slobodan Medojević nastaviće karijeru u nemačkom Volfsburgu, saznaje MONDO.

Image


Uprava novosadskog kluba uspela je da proda možda i ključnog igrača po ceni od 2.5 miliona evra, tako da će talentovani vezista već ove zime otići u Bundes ligu.

Volfsburg je na taj način pobedio Crvenu zvezdu u trci za Medojevićem, a po ko zna koji put ispostavilo se to da naši najveći klubovi ne mogu da pariraju osrednjim evropskim na tržištu igrača.

MONDO saznaje da su crveno-beli iz Beograda bili u pregovorima sa Vojvodinom oko Medojevićevog transfera, kao i to da bi se transfer, po svemu sudeći, i ostvario da se međuvremenu nije "dogodio" Volfsburg.

Medojević (21) igrao je za Vojvodinu od 2007. godine i na 68 utakmica postigao 5 pogodaka. Dres mlade reprezentacije nosio je 9 puta.

(N. Janković - MONDO, foto: MN Press)
Nisu spomenuli jedan mali detalj-kojim parama bi ga Zvezda platila?

OK. Burek je burek, ali brate... :cekicanje:
Last edited by vojvodina jedna jedina on Wed Dec 21, 2011 7:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Transferi

Post by Само Војводина »

Значи на то је Бата мислио кад је рекао ''крећемо ка врху''... :evil:
Куку и леле. Опет продаја најбољих и најперспективнијих играча. И то у сред сезоне.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

A jel mora da se stavlja svako lupetanje iz novina na ovaj forum?

Ovaj Mondov tekst je bezobrazluk, na stranu to što je i kao i inače kad su oni u pitanju, laž. zvezdi ga preoteo...jao majko. I to je već i potpisao za Wolfsburg. Ni da lažu ne znaju.
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Podrzavam Markiza.
Ja recimo ne zelim da citam ove gluposti, zato i ne idem na te sajtove, s toga bih molio da se "informacijama" sa istih ne terorisem(o) i ovde! Ko hoce da cita uvek moze da skokne tamo. Pre svega mislim na vojvodina jedna jedina, ne moras bas svaki link da kacis.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ja sam to jos pre kraja sezone molio clanove foruma i ponavljam: Nemojte da verujete idiotskim izvorima informacija! Mislim, mozda je neko hteo da se nasali pa je to postavio, pa u tom slucaju mogu i da shvatim, ali ovo je stvarno idiotizam!
Ali da taj idiotski mondo ne zna da Meda ni u kom zivotu ne bi igrao za to sranje od kluba koji su spomenuli, to bas ne mogu da verujem!!! Aj da su napisali da zvezda pregovara oko Abua, ili bilo koga drugog.... Ali oko Mede?!!?!?!? Ne, oni su stvarno mozda i gori od onog sportala ili kako se vec zove. Uzas jedan!
Image
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Transferi

Post by johnny »

Kako covek moze biti mali...
Seoski iskompleksirani djilkosi mi uvek izazovu osecaj gadosti, poniznost koja se istice kao vrlina- fuj!!


http://www.pressonline.rs/sr/sport/fudb ... obija.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Transferi

Post by King »

Na turniru u malom fudbalu u Bačkoj Palanci Aleksić udario sudiju pesnicom u glavu!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

E sad mi je jasno zašto hoćemo da ga dovedemo! Pa neka onda sudija u finalu kupa ne svira kako treba :D
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

Ne znam zašto se bavimo stvarima koje su toliko očigledno proizvod senzacionalističkog ,,novinarstva". :shit: Ljudi, ako do sada nismo naucili da provalimo patku u dnevnim tabloidima, onda stvarno treba da okacimo svi tastaturu o klin :) Prikljucujem se kolegama forumasima u pozivu na bojkot citiranja kvazi novinara na forumu!
This time next year, we'll be cup winners!
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

King wrote:Na turniru u malom fudbalu u Bačkoj Palanci Aleksić udario sudiju pesnicom u glavu!
Toj generaciji nisu izgleda sve na broju :mrgreen: ko im je bio trener u mladjim kategorijama, trebao im je malo vise usi zavrtati...
Come on you Reds!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Ta generacija je ispala bas kriminalna sto se ponasanja van terena tice. A trenera su imali brdo, otprilike svake godine novog, mozda se tu i krije razlog?! Jedan od tih trenera je bio i Laza Grubor koji je oteran iz kluba (sad vec svi znamo zasto)...
Post Reply