Kup Srbije - sezona 2011/12

Locked
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by kej »

Drina wrote:
Kamenica wrote:Hocemo cigane u polufinalu, kao sto rece Vukicevic.
Ja licno vise zelim crnog blizanca! :evil:
Potpuno se slažem. Što više jakih utakmica- to bolje. Malo da poremetimo taj mit o njihovoj apsolutnoj neprikosnovenosti i te priče da su '' za klasu iznad ostalih''.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by PanonskiFantom »

I to da oderemo crnog blizanca sa par golova!!!!
Vise nista nije isto!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by budababa »

B92 wrote:U sredu žreb za polufinale Kupa

Žreb polufinalnih parova Kupa Srbije biće održan u sredu od 12 časova u Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.
Tweet

Učesnici polufinala su Partizan, Vojvodina, Crvena zvezda i Borac, a utakmice će biti odigrane 21. marta i 11. aprila naredne godine.

Tokom svečanosti parove će žrebom odrediti Suzana Stanojević, selektor seniorske ženske reprezentacije Srbije.

U polufinale masovnijeg domaćeg takmičenja plasirali su se branilac trofeja Partizan, prošlogodišnji finalista Vojvodina, klub sa najviše osvojenih titula u istoriji Crvena zvezda i još jedan član Superlige, Borac iz Čačka.

Od polufinala, nema više povlašćenih ekipa. Sve četiri cedulje sa imenima učesnika polufinala biće u jednom šeširu. Na osnovu Uputstva za određivanje parova u Kupu Srbije određeno je da se takmičarski parovi određuju naizmeničnim izvlačenjem po dve cedulje sa imenima klubova. Prva dva izvučena kluba čine prvi par, a preostala dva drugi. Klub koji je kao prvi izvučen u paru je domaćin u prvoj utakmici, a njegov protivnik biće domaćin u revanšu.

Plasman u finale obezbediće pobednici dvomeča. Ukoliko po završetku druge utakmice svi rezultatski kriterijumi budu izjednačeni – veći broj osvojenih bodova, ukupna gol-razlika i veći broj postignutih golova kao gost, onda će se odmah pristupiti izvođenju penala.

Finalna utakmica Kupa Srbije biće odigrana u sredu, 16. maja 2012. Članom 8 Propozicija o takmičenju u Kupu Srbije predviđeno je da mesto odigravanja finalne utakmice odredi Izvršni odbor FS Srbije, a na osnovu prijava zainteresovanih klubova i gradova. Rok za podnošenje prijava je istekao 30. novembra 2011, a do tada kandidaturu za organizaciju završne utakmice nacionalnog Kupa podneli su Vojvodina i grad Novi Sad. Odluka o mestu odigravanja finalne utakmice biće doneta do 31. decembra.
Jedini smo podneli kandidaturu za odigravanja finalne utakmice, znači finale na "Karađorđu"?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Brick Liman »

Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Ultra slanina »

Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2116
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by churguzijanac »

Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
A zašto?

Od svih finala kupa, nijedno nismo igrali u NS. Ono što je bilo u 2 utakmice sa musavim, kad nas je Ljupko vodio, ni ne računam, jer je druga utakmica bila u rupi i lepo nam ga tad skrojiše, ko i svaki put.

Lično mislim da u Srbiji ne treba finale kupa da se igra u glavnom gradu ma ko ga igrao. Ima kod nas stadiona koji mogu da prime 10.000-15.000 ljudi, a poneki i više. To je sasvim dovoljno ko god da igra finale sa izuzetkom blizanaca, a ni njih neće biti više kad treba da se odputuje. Sad baš ako se bojiš da će oni igrati finale u našem gradu to razumem....to bi bio teški bedak :sorry:
______________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by kuzma liman »

churguzijanac wrote:
Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
A zašto?
Zamisli el comunistico na nasem stadionu ? :frown:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:
Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
A zašto?

Od svih finala kupa, nijedno nismo igrali u NS.
Zato sto po propozicijama takmicenja finale ne moze da se igra na stadionu jednog od finalista, sto znaci ako se finale bude igralo u NS da smo mi ispali u polufinalu.

Inace taj poslednji pasus je lose napisan, ispada da je samo nas stadion kandidovan da se na njemu igra finale a ustvari nas stadion je tu kao jedini dodatak na ona dva beogradska gde se finale obicno igra.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by severozapad »

Koji lavirint od takmičenja, zemlje, fudbala :)

Pa zar se nismo borili negde u maju da finala budu igrana van Beograda baš zbog mogućnosti i za male. Mislim, kontam ja šta se sad priča ali praktično bi to značilo da se naši u Upravi indirektno bore za domaćinstvo gradova kao što su Kragujevac, Niš, Čačak, Subotica i tako u krug.

Ima smisla donekle, ravnopravnije od ovog trenutno je svakako ali treba ljudima odmah u startu objasniti šta-kako a ne kao štp je to ovde običaj primiti ih na priču, obećati, e sad što na kraju neće ispasti onako kako se pričalo, nema na kraju ni veze.

Ono što je postalo jasno nakon završetka kupa ove godine je da su na jednoj strani svi a na drugoj blizanci sa svojim filijalama. Lepo je i krenulo i onda smo mi sami sebi...ma ajde da se ne sećam. :)

Kako bilo da bilo - KUP JE NAŠ ili još jedna štampa "this time next year".
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Kamenica »

El comunistico :cheers:

Dobra fora. Inace voleo bi' da se sastanemo u finalu mi i bilo ko od blizanaca. Jednostavno da im pokazemo ko je tata i kraj price. U njihovim glavama, ne postoje drugi klubovi sem njih.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by kej »

Radoye wrote:
churguzijanac wrote:
Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
A zašto?

Od svih finala kupa, nijedno nismo igrali u NS.
Zato sto po propozicijama takmicenja finale ne moze da se igra na stadionu jednog od finalista, sto znaci ako se finale bude igralo u NS da smo mi ispali u polufinalu.

Inace taj poslednji pasus je lose napisan, ispada da je samo nas stadion kandidovan da se na njemu igra finale a ustvari nas stadion je tu kao jedini dodatak na ona dva beogradska gde se finale obicno igra.
Uz saglasnost drugog kluba finale može da se igra na stadionu jednog od finalista. Partizan-Sevojno se pre par godina igralo na jna. Dakle, sve zavisi od toga da li bi naš protivnik u finalu(ako uopšte uđemo u njega)pristao na to. Oba blizanca bi morala da pristanu ako imaju makar malo obraza, a Borac bi imao puno pravo da to odbije(mada mislim da bi čak i oni pristali).
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by :) »

kuzma liman wrote:
churguzijanac wrote:
Brick Liman wrote:Molim boga da finale ne bude u Novom Sadu.
A zašto?
Zamisli el comunistico na nasem stadionu ? :frown:
Nadam se da bi u tom slucaju imali pravo da zakljucamo sever ko crveni blizanac prosle godine, jos bolje, skinemo stolice i sve ih stavimo na istok :devil:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Passion »

У случају да уђемо у финале и да не можемо да играмо на Карађорђу, највише бих волео Суботицу...али изеш га...опет ћемо играти на ''неутралном'' стадиону.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Grba_NS »

Previse znacaja pridajete "pravilima". Ovo je zemlja Srbija, gde su pravila samo mrtvo slovo na papiru (a da ne potezem koliko nam "duguju"). Ako budemo dosli do finala, utakmica ce se igrati u Novom Sadu, 99,99% :wink:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Brick Liman »

1. Scenario u kom vojska igra protiv policije u Novom Sadu: totalni rat 3 najveće navijačke grupe, grad gori na sve strane, invazija četvrt sveta na Novi Sad.
2. Scenario u kom mi igramo finale: em je nepravda prema drugom finalisti, em ostaješ uskraćen za onaj osećaj invazije na drugi grad.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked