Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Wilfred Benjamen Balima
Nationality Burkina Faso
Date of birth 20 March 1985
Country of birth Burkina Faso
Place of birth Bobo-Dioulasso
Position Attacker
Heigh 188 cm
Weight 78 kg

Covek sabija ove sezone :mrgreen: 12 tekmi/13 skorova tipa efektnih, sto bi reko' tebra Pantela :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=sgshQVlx9IY" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako SPORTAL.RS saznaje vezista Šerifa iz Tiraspolja Vilfred Balima je jedna od meta.

Povremeni reprezentativac Burkine Faso je već šest godina u moldavskom klubu, a u razgovoru sa Vladimirom Brankovićem je izrazio želju da se preseli u Novi Sad.
http://www.sportal.rs/news.php?id=56869" onclick="window.open(this.href);return false;

Djumi wrote:Radakovica iz Proletera treba odmah uzeti.Kostic iz Radnickog(92) je veliki potencijal.O Mladenovicu,Pauljeviću i Milivojevicu netreba trošiti reči.Dimitrov(92) je mnogo talentovan,Treba jos uzeti Cavrica i Čavrića iz Banata.
@Djumi

Zanima me koliku platu bi imali ovi mladi igraci iz druge lige u Vosi/ otprilike/, a koliku vec afirmisani igraci, tipa Kostic ili Mladenovic?
Last edited by Vuke on Thu Nov 03, 2011 11:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Re: Transferi

Post by Mg »

Najskuplji igrači Jelen Super lige Srbije

Abubakar Oumaru (Vojvodina) - 2.000.000 evra
Nemanja Tomić (Partizan) - 2.000.000
Darko Lazović (Crvena zvezda) - 1.750.000

http://www.sportal.rs/news.php?id=61756" onclick="window.open(this.href);return false;
"I BOJE SE, jer si totalno drugačiji od SVIH, jer si ti stalna opasnost za NJIH, nešto si novo, a ne znaju ŠTA!"
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Re: Transferi

Post by NSKrajisnik »

Sta tu radi Tomic?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

a pošto Marko Ljubinković još nije dobio papire od Anortozisa "lale" su se okrenule i drugim opcijama...

Da li je moguće da mi imamo igrača koji nema papire već više od 2 meseca!?
Da li neko ima info gde je konkretno zapelo kod Ljubinkovića i o čemu se tu radi?
___________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

churguzijanac wrote:a pošto Marko Ljubinković još nije dobio papire od Anortozisa "lale" su se okrenule i drugim opcijama...

Da li je moguće da mi imamo igrača koji nema papire već više od 2 meseca!?
Da li neko ima info gde je konkretno zapelo kod Ljubinkovića i o čemu se tu radi?
Taj clanak je postavljen 17. avgusta...http://www.sportal.rs/news.php?id=56869" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Kostica i Mladenovica zaboravite dok ostali(Dimitrov,Radakovic,Pauljevic,Cavric...) su uz malo truda dostupni.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Vuke wrote:
Kako SPORTAL.RS saznaje vezista Šerifa iz Tiraspolja Vilfred Balima je jedna od meta.

Povremeni reprezentativac Burkine Faso je već šest godina u moldavskom klubu, a u razgovoru sa Vladimirom Brankovićem je izrazio želju da se preseli u Novi Sad.

Na kraju ce nam pravo pojacanje dovesti igrac a ne sportski direktor :mrgreen:

Panto odlazi, Brankovica za sportskog direktora! Cini mi se da ima dobre pregovaracke (ili bolje receno
ubedjivacke) sposobnosti od Pante. A na "zelenom tepihu" i onako nije nista pokazao.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Kako vam se cini Kajevic iz Borce? Moje misljenje da bi bio pravo pojacanje.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Definitvno nam trebaju pojacanja( u pravom smislu te reci) jer ovako vise ne moze ...
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Pojačanja Ljubinković, Branković, Brana i Jao. Ne znaš koje ime zvučnije od kojeg a od svih je samo Brana uopšte i igrao do sad! Podsetiću da je i Abu došao posle 2 sumnjive sezone u Srbiji. Nema leba od imena, treba tražiti decu od 14, 15 godina koji trče 100 metara ispod 12 sekundi i onda ih 6 godina učiti da barataju loptom. Podržavam ovo što su ljudi pričali, jedini izlaz je u deci.
User avatar
slanobarac
Posts: 3673
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Helm wrote:Pojačanja Ljubinković, Branković, Brana i Jao. Ne znaš koje ime zvučnije od kojeg a od svih je samo Brana uopšte i igrao do sad! Podsetiću da je i Abu došao posle 2 sumnjive sezone u Srbiji. Nema leba od imena, treba tražiti decu od 14, 15 godina koji trče 100 metara ispod 12 sekundi i onda ih 6 godina učiti da barataju loptom. Podržavam ovo što su ljudi pričali, jedini izlaz je u deci.
Jeste ali da te pitam da npr. imaš takvo dete jel bi ga dao u ruke ovih iz uprave da ti vaspitavaju dete? Ja lično ne bih koliko god voleo Vojvodinu. Kad taj segment kluba bude postavljen na zdrave noge -da, dotle doviđenja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

slanobarac wrote:
Helm wrote:Pojačanja Ljubinković, Branković, Brana i Jao. Ne znaš koje ime zvučnije od kojeg a od svih je samo Brana uopšte i igrao do sad! Podsetiću da je i Abu došao posle 2 sumnjive sezone u Srbiji. Nema leba od imena, treba tražiti decu od 14, 15 godina koji trče 100 metara ispod 12 sekundi i onda ih 6 godina učiti da barataju loptom. Podržavam ovo što su ljudi pričali, jedini izlaz je u deci.
Jeste ali da te pitam da npr. imaš takvo dete jel bi ga dao u ruke ovih iz uprave da ti vaspitavaju dete? Ja lično ne bih koliko god voleo Vojvodinu. Kad taj segment kluba bude postavljen na zdrave noge -da, dotle doviđenja.
E sad i to ima smisla ali ja sam prilično siguran da većina ljudi iz uprave ne bi znala da nabroji mladu postavu. Ne bave se oni njima, a treneri su im dobri. A i drugo, dete od 14, 15 godina je već u velikoj meri završilo sa osnovnim vaspitanjem.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Helm wrote:
slanobarac wrote:
Helm wrote:Pojačanja Ljubinković, Branković, Brana i Jao. Ne znaš koje ime zvučnije od kojeg a od svih je samo Brana uopšte i igrao do sad! Podsetiću da je i Abu došao posle 2 sumnjive sezone u Srbiji. Nema leba od imena, treba tražiti decu od 14, 15 godina koji trče 100 metara ispod 12 sekundi i onda ih 6 godina učiti da barataju loptom. Podržavam ovo što su ljudi pričali, jedini izlaz je u deci.
Jeste ali da te pitam da npr. imaš takvo dete jel bi ga dao u ruke ovih iz uprave da ti vaspitavaju dete? Ja lično ne bih koliko god voleo Vojvodinu. Kad taj segment kluba bude postavljen na zdrave noge -da, dotle doviđenja.
E sad i to ima smisla ali ja sam prilično siguran da većina ljudi iz uprave ne bi znala da nabroji mladu postavu. Ne bave se oni njima, a treneri su im dobri. A i drugo, dete od 14, 15 godina je već u velikoj meri završilo sa osnovnim vaspitanjem.
Nikako se ne bi složio da su većina trenera u mlađim selekcijama dobri pedagozi,sa većinom sam sarađivao i nemam baš lepo mišljenje o njima,čast izuzecima da ih ne nabrajam svi znaju koji su to.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Kako god bilo, mislim da detetu od 15 godina ne treba pedagog. Inače podrazumevam da kada se dovodi dete iz drugog grada moraju se obezbediti uslovi za dolazak cele porodice.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Baš tada u tim godinama im je neophodan dobar pedagog,jer kao i što sam znaš tada su deca u onom najgorem dobu koje se naziva pubertet.
Post Reply