Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

andi_fkv wrote:
slanobarac wrote:
andi_fkv wrote:Videcete u zimskom transfer roku. BOMBAAA !!! :lol:
E pa ovako bombarder:
1. napolju je 30 stepeni- pre mesec dana završen letnji prelazni rok a ti si već prešaltovao na zimski????
2. nema, zapamti dobro, nema te bombe koja može toliko dobro odjeknuti a da nama bude bolje
3. ili kaži šta imaš ili ćuti, nemoj nas zamlaćivati jer ima mnogo važnijih stvari koje ovaj klub treba da uradi a ne da se bavi bombama.
Nisam hteo nista lose da kazem. Samo mislim da cemo u ovom roku dovesti neka kvalitetna pojacanja.
A mene zanima na osnovu cega si ti to zakljucio? Hoce li to opet biti bombe tipa Ljubinkovic? Igrac u godinama koji dodje nespreman i ne moze da igra?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Image
Damir Kojasevic(173 cm, 63 kg.) rodjen 3.6.1987. godine u Podgorici.

Dosadasnji klubovi: Decic, Jagiellonia Bialystok, Gornik Leczna, Zeta, Sarajevo.
pozicija: levo krilo, krilni napadac, desno krilo.

http://www.youtube.com/watch?v=YPHLSvQO8OU" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=IILSC-2J ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=FUZHU8NcXTg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=AsAinlft0Ng" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=gCF--ghdvYU" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.transfermarkt.co.uk/en/damir ... 61110.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sportsport.ba/bh_fudbal/kojasevic-na-55/64817" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3671
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Nisam hteo nista lose da kazem. Samo mislim da cemo u ovom roku dovesti neka kvalitetna pojacanja.
Sve je OK, verujem ti ali sam mislio da imaš tačnu informaciju a ne deliš je do kraja sa ostatkom foruma pa sam ti zato napisao da ili objaviš ili ćutiš što je od strane jednog moderatora pogrešno i vrlo neiskusno protumačeno. Ne zameri, pozdrav. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

slanobarac wrote:od strane jednog moderatora pogrešno i vrlo neiskusno protumačeno.
Tvoje postupci polako pocinju da lice na postupke uvredjene mlade, tetke, strine (sam izaberi).
Tvoje je da se pridrzavas pravila foruma (ako ti se ne svidjaju, tvoj problem), a ispravnost postupaka moderatora ima vec ko da ocenjuje.
Po 50 put, nemas pravo, ni ti, ni bilo ko drugi da ucutkujes sagovornike tj. forumase. Ako ti se ne svidja necije misljenje, imas nacin koji je prihvatljiv da to iskazes :wink:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Mislio sam na Bagajoka, Mladenovica i tako nesto. To mogu da budu puni pogotci koji ce u Vojvodinu da eksplodiraju. NIsam ja mislio na nesto skupjle od 1 milion.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Cuj, 1 milion... Znas kad ce nasi da toliko odrese kesu? NIKAD! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

andi_fkv wrote:Mislio sam na Bagajoka, Mladenovica i tako nesto. To mogu da budu puni pogotci koji ce u Vojvodinu da eksplodiraju. NIsam ja mislio na nesto skupjle od 1 milion.
Dace milion ali dinara.

Mladenovic bi bio veliko pojacanje ali postoji jedna mana u vezi njegovog dovodjenja a to je da ga Borac nece pustiti za dzabe.

Zato ja i spominjem malog Nastica kao nekog ko bi trebao da zameni Pavlovica na mestu levog beka...

Sa druge strane Bagajoku na leto istice ugovor tako da jedino tu vidim neku eventalnu sansu,u svim ostalim situacijama njegovo dovodjenje bi bila nemoguca misija...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Suludo bi i bilo davati tolike pare za jednog igraca kada su trenutno bez ugovora Igor Djuric, Danijel Aleksic i Andjelko Djuricic koji su igrali za reprezentaciju Srbije. Abubakar i Milan Bojovic su dovedeni kao slobodni igraci, a po mnogima su trenutno dva najkvalitetnija napadaca u domacoj ligi.

Premijerligas Svonsi do ove sezone nije nikad platio igraca preko milion, samim tim sto je odredjeno pojacanje skupo, ne mora da bude garancija i da je kvalitetno i da ce se dobro uklopiti u novu sredinu.

Trenutne cene na domacem trzistu su znatno nize, mladi reprezentativac moze da se dovede za pare izmedju 100 i 250 hiljada, uz to da maticni klubovi traze procenat od inostrane prodaje.

Pimer je stoper Banata, Marselo za koga su se interesovali lazni stogodisnjak i crvena petokraka, a on zavrsio u Serifu za manje od 100 hiljada Evra.

Treba obratiti paznju na;
golmani: Aleksic, Djuricic(odrzava formu u Kuli)
odbrana; Pauljevic, Mladenovic, Djuric, Maksimovic
vezni red: Kostic, Stanisavljevic, obavezno Roksa, moze i Kojasevic
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

15 Oktobar 2011 | 11:56
SPORTAL.RS saznaje: Vojvodina hoće Piksija

Vojvodina je već počela sa praćenjem igrača koji su na radaru sportskog direktora Miodraga Pantelića. Danas je u Bosnu i Hercegovinu otputovao predstavnik "lala" koji će gledati na delu ofanzivnog vezistu Sarajeva Damira Piksija Kojaševića.

Crnogorski internacionalac je debitovao za Sarajlije 2010. godine kod Mirze Varšanovića. Prethodno je nastupao za Zetu iz Golubovaca, Jageloniju, Gornjik i Dečić iz Tuzija. Na devet mečeva ove sezone Kojašević je postigao pet golova i imao čak šest asistencija,

Njegova cena, prema transfermarkt.de, je nešto malo veća od pola miliona evra.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Mislim da bi Damir bio kvalitetno pojacanje. Ali problem je njegova cena.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Ne želim unapred da kažem ništa protiv mladića jer stvarno u životu nisam čuo za njega, jedino bih primetio da ja jednostavno ne mogu da zamislim pojačanje koje je više po "ukusu" mudrog rukovodstva našeg kluba od "crnogorskog internacionalca" pa još s nadimkom "Piksi". Još da dolazi iz, recimo, Teleoptika i bog da nas vidi...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

andi_fkv wrote:Mislim da bi Damir bio kvalitetno pojacanje. Ali problem je njegova cena.
Sarajevo trazi 200 000, ali kada bi videli kes, pustili bih ga za znatno manju cifru evropskih novcanica! Jedino problem mogu da naprave neki klubovi iz Kine i Grcke sto se navodno interesuju!
http://sportal.rs/news.php?id=60683&c=155443094" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedna info samo za ovaj forum, Igor Djuric se nalazi veoma blizu odluke da potpise ugovor sa Vosom!

Uz gore dva navedena igraca, nedostaje samo provereni golman! Aleksic, Djuricic ili Avramov.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Transferi

Post by menager »

kojasevic je veoma dobar igrac, krilni igrac koji zabija golove i assistira
proslog leta je mogao maltene za dzabe da se dovede iz zete, ali niko iz srbije nije ni cuo za njega, sarajevo je napravilo dobar potez
200.000, ako je istina da toliko traze, je sica za njega

ima po crnoj gori ok fudbalera, gledao sam mec buducnost - mogren 1:2, pre 2 nedelje i bio prijatno iznadjen tempom igre
naravno, nije to neka visoka klasa, ali utakmica nije bila nezanimljiva za gledanje, za razliku od vecine meceva jsl-a
User avatar
Stexman
Posts: 2612
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Vidim da svi ovde spominjete Aleksica kao golmana koji bi mogao da dodje!

Jel on pisao na svom facebook profilu posle finala da smo mi pickice koje su se usrale pa pobegle, da smo
provincijalci i tako nesto, i da ne bi branio za nas da smo poslednji klub u Srbiji?
Ili sam ga pobrkao sa nekim drugim?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Stexman wrote:Vidim da svi ovde spominjete Aleksica kao golmana koji bi mogao da dodje!

Jel on pisao na svom facebook profilu posle finala da smo mi pickice koje su se usrale pa pobegle, da smo
provincijalci i tako nesto, i da ne bi branio za nas da smo poslednji klub u Srbiji?
Ili sam ga pobrkao sa nekim drugim?
Pobrkao si, to je bio Kirovski. On je u međuvremenu potpisao za crvenu petokraku.
Post Reply