Kup Srbije - sezona 2011/12

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3680
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by slanobarac »

Proleter igra kući protiv Čačka.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Red Marquis »

Upravo sam se nadao njima. Gostovanje koje i nije pravo gostovanje, a u četvrtfinalu smo kući.

Jel u ovoj smehotresnoj ligi čekaju da se vidi ko će u finale pa da odluče gde će biti igrano finale, ili je to bila samo priča za zamajavanje nakon finala i sve ostaje ko pre?
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Jel u ovoj smehotresnoj ligi čekaju da se vidi ko će u finale pa da odluče gde će biti igrano finale, ili je to bila samo priča za zamajavanje nakon finala i sve ostaje ko pre?
Ako kojim cudom finale bude van BG budi 100% siguran da ce se na takvom finalu igrati "veciti derbi". Cisto da usrece malo svoju raju u "provinciji"...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3680
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by slanobarac »

Radoye wrote:
Red Marquis wrote:Jel u ovoj smehotresnoj ligi čekaju da se vidi ko će u finale pa da odluče gde će biti igrano finale, ili je to bila samo priča za zamajavanje nakon finala i sve ostaje ko pre?
Ako kojim cudom finale bude van BG budi 100% siguran da ce se na takvom finalu igrati "veciti derbi". Cisto da usrece malo svoju raju u "provinciji"...
E u tom slučaju sever treba da bude zaključan, isto kao i 11. maja. :greenbutt:
ps: Pozdrav komšo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Rabba »

Mozete pogledati na FSS-ovom sajtu, uvedene su prijave za domacinstva finala. I dalje se igra jedna utakmica, a zainteresovani stadioni se prijavljuju do kraja novembra ako se ne varam. Ukoliko nema prijava igra se na stadionu onog blizanca koji ne igra u finalu. Ne znam koje su propozicije za dobijanje domacinstva, mada prilicno nema sanse da dobijemo domacinstvo ako dodjemo do finala. Tako da ako, ne-daj-boze, crveni i crni budu igrali finale, i Novi Sad dobije domacinstvo, gledacemo komunistiko(svidja mi se ovaj izraz, koji je neko uveo ovde na sajtu) na nasem Karadjordju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Daljac »

Rabba wrote:Mozete pogledati na FSS-ovom sajtu, uvedene su prijave za domacinstva finala. I dalje se igra jedna utakmica, a zainteresovani stadioni se prijavljuju do kraja novembra ako se ne varam. Ukoliko nema prijava igra se na stadionu onog blizanca koji ne igra u finalu. Ne znam koje su propozicije za dobijanje domacinstva, mada prilicno nema sanse da dobijemo domacinstvo ako dodjemo do finala. Tako da ako, ne-daj-boze, crveni i crni budu igrali finale, i Novi Sad dobije domacinstvo, gledacemo komunistiko(svidja mi se ovaj izraz, koji je neko uveo ovde na sajtu) na nasem Karadjordju...
trebamo i ovaj izraz, kao i sintagmu ,,titovi blizanci'' da zaštitimo, jer je neupitno da smo svakom pravom poznavaocu fudbala podarili savršene opise za date pojmove.
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by West Ham »

El Communistico je u pitanju (ako ćemo ga već štititi 8) )...
Nešto mi, međutim, govori da će broj zainteresovanih klubova za domaćinstvo finala kupa biti mizeran. Možda se čak niko i ne prijavi. Naime, ličilo bi na blizance da i ovde pokušaju s lobiranjem, kako bi na kraju ispalo: "Evo, bunili ste se što se finale ne igra van Beograda, a sad kad vam pružimo šansu, niko neće!".
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Rabba »

West Ham wrote:El Communistico je u pitanju (ako ćemo ga već štititi 8) )...
Nešto mi, međutim, govori da će broj zainteresovanih klubova za domaćinstvo finala kupa biti mizeran. Možda se čak niko i ne prijavi. Naime, ličilo bi na blizance da i ovde pokušaju s lobiranjem, kako bi na kraju ispalo: "Evo, bunili ste se što se finale ne igra van Beograda, a sad kad vam pružimo šansu, niko neće!".
Kao sto u nasim medijima El classico bude klasiko, tako sam i ja tvoj izraz provukao kroz taj kalup. Svaka cast za el communistico :mrgreen:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Само Војводина »

Инђија - прилика за одлично гостовање, долази се.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by andi_fkv »

Pun ce biti stadion u Indjiji
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by West Ham »

Kao sto u nasim medijima El classico bude klasiko, tako sam i ja tvoj izraz provukao kroz taj kalup. Svaka cast za el communistico :mrgreen:
Nije moj, pokupih negde, ali je svakako dobar! 8)
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina

Post by Владика »

Да мало живне топик док не кренемо пут прелепог Срема, изгледа да је снимљен играни филм на основу догађаја који су се збили на финалу купа? :D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=pUjVIe76UQI[/video]
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina, sreda 26.10. u

Post by soderstorm »

Što se tiče utakmice u sredu u Inđiji evo malo informacija sa sajta FK Inđije.

http://www.fkindjija.com/Jedna_vest.php?id=1075" onclick="window.open(this.href);return false;

Znači ko se odluči za put 500 dinara je ulaznica.
pikili
Posts: 24
Joined: Sun Oct 24, 2010 9:40 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina, sreda 26.10. u

Post by pikili »

soderstorm wrote:Što se tiče utakmice u sredu u Inđiji evo malo informacija sa sajta FK Inđije.

http://www.fkindjija.com/Jedna_vest.php?id=1075" onclick="window.open(this.href);return false;

Znači ko se odluči za put 500 dinara je ulaznica.
RF crew wrote:Polazak u sredu u 12:30h kod juzne tribine
Prijeve obavezne, u shopu ili na firmin broj
100 din sa propusnicom, 300 din bez
Hmm.. Ove informacije se baš i ne podudaraju. No, videćemo na licu mesta.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Inđija-Vojvodina, sreda 26.10. u

Post by Helm »

Pretpostavljam da se ovih 100/300 dinara odnosi na sam put posto je cena ulaznice od 500 dinara predvidjena za humanitarne svrhe.
Locked