Pravo stanje u klubu...

Locked
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

U tadasnjem Sremu su bila 2 igraca iz Milicionara i to:Tesic koji nije bio standardni igrac i Dancetovic koji je dobar igrac.İgrali su Maslic,Djuric,İvanovic(sada u OFK Beogradu,dao gol Hrvatima na evropskom prvenstvu) i jos nekoliko igraca 84,85 godiste.
Trajkovic je zaista dobar igrac i takav igrac fali Vosi.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Bio sam na toj utakmici sa Sremom i moram vam reci da su nas zaista nadigrali iako je u pitanju bio drugoligas!
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Podbara tacno je da sam usao na teren nezadovoljan sudjenjem i to na
utakmici sa Zvezdarom u Beogradu kad je Trojke bio ziv.I nismo pobedili nego smo odigrali 1:1.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Hvala gospodine Djumi na ispravci ali eto moj izvor je malo omanuo! :wink: Pricao sam sa ljudima koji vas poznaju(iz Panceva i Beocina) i oni su me uverili da ce te se sigurno boriti za ime Vojvodine i za nekadasnju slavu kluba.Vase ime i vas rad ne zelim da vezujem za imena ljudi koji su vas doveli vec cu ostaviti terenu da prica i za mene i vas.Sve najbolje vam zelim a u ovom trenutku bih najvise voleo od vas da cujem da idemo na Vracar po tri boda!
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Milanu Djakovicu sam neizmerno zahvalan za to sto me je doveo u Vojvodinu(dao mi je sansu posle deset godina krvavog rada).Ali ako On ili bilo ko drugi misli da cu se opredeljivati na bilo koju stranu,onda je to njihov problem a ne moj.Ja sam covek terena i uvek cu to ostati(PRIJATELJU morao sam da napisem u jednini).Neznam kako je bilo ranije u Vosi ali ovo kako je sada je indirektno rusenje trenera.(mislim na finansijsku situaciju).Ali ako dodje do promena za boljitak Vose pa i Ja budem morao da odem,obaveze Vose prema meni ce prestati onog momenta kad odem,mada imam ugovor na 2 ipo godine(pocepacu ugovor javno).Rakao sam jednom za Vosu,uvek za Vosu.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

P.S.
Na Vracar idemo po 3 boda!!!
Najvise se bojim utakmice protiv Zeleznika!(ne zato sto su bolji od nas).
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pozdrav za gospodina Djuricica!
Interesuje me da li mozemo ocekivati zvanican debi Maslica na Vracaru?
Prvu utakmicu 25.8.2004 smo dobili sa 4:2!Sa obzirom da je Obilic ostao bez nekolicine najboljih igraca realno je ocekivati 3 boda!
Malo me samo brine nas napad!?
Da li smo dobili bar nesto para za odlazak Jovanovica(mada i ako nismo,mislim da je to samo plus za Vosu :D )
Zelim vam puno srece na debiju :!:
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Milan Djuricic

Post by budababa »

Djumi wrote:P.S.
Na Vracar idemo po 3 boda!!!
Najvise se bojim utakmice protiv Zeleznika! (ne zato sto su bolji od nas).
Mislite da ce da radi "kuhinja"?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Mislim da ce Zeleznik pokusati svim sredstvima da pobedi.Treba im 10 pobeda da ostanu u ligi.
Dali ce Maslic igrati na Vracaru zavisi od njega a ne od mene.
Jovanovic nije prosao i vratio se u Vosu.
Imacemo malo problema sa realizacijom ali ako Beli bude zdrav ja se za to ne bojim.Hvala Dejane na lepim zeljama.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Milan Djuricic

Post by Voja »

Djumi wrote: Jovanovic nije prosao i vratio se u Vosu.
Zasto nas ovako kaznjavaju??? :cry:
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Vojo stvarno imas filing da nasmejes coveka!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi,mene brine nesto drugo:
Kako to da i takvi fudbalski znalci (u ovom slucaju Koreanci,jel) na prepoznaju takvu extra klasu poput Marka,koji su inace prepoznali svi prethodni treneri Vojvodine?

=> SVI SMO MI KORENCI (navijaci Vose) :wink:

p.s.zaista protiv Marka nemam nista,cak sam cuo da sam izdrzava roditelje,i da su srecni sto je otisao (prvi put) svi (u prostorijama kluba,taj dan),i sto ce se finansijski obezbediti.Ali,opet... na njegovom mestu mora igrati bolji igrac!!!!

p.s.** NAGRADNO PITANJE: Nije li Marko jedini igrac iz nase lige koji je partizanu dao dva gola,a da partizan cak ni za njegovu cenu pitao nije,a kamo li da ga kupi? :oops:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Milan Djuricic

Post by ogi »

Djumi wrote:.
Jovanovic nije prosao i vratio se u Vosu
Ova vest me je vise iznervirala nego sve sto se trenutno dogadja. Sad kazete bice slaba realizacija, pa koga ste onda dovodili, za Maslica ste rekli da puno ocekujete od njega, pa tu je i Djurovic..opet (ne znam da li je vec bio negde) ce momak dobiti sut kartu i biti poslat u neki Dz klub (nemojte samo odgovoriti da se treba kaliti, njemu treba iskustvo u prvoj ligi, a on je dokazao zbog cega je veliki talenat) Sto ne posaljete Marka negde, ili se ispostavlja da neko za njega u klubu odgovara, i da on MORA igrati...a to ide protiv onog vaseg da vam niko nece sastavljati tim. I onda cete ga ugarati u prvi tim? Ironicno zar ne?
Djumi

Djuricic Milan

Post by Djumi »

Ogi kad kazem bice slabija realizacija mislim na to da necemo moci za ovih 6 meseci drasticno da je popravimo.Vosa je u prvom delu dala 18 golova.Ako sada damo 22-23 to je dosta.
Nemojte da brinete da ce bilo ko igrati a da ne zasluzuje.Maslic nije gotov igrac ali zaista zna da da gol.Treba sacekati malo da ga prodju impresije velikog kluba(pa sve to ga je odjednom snaslo).
Djurovic nece ici nigde na kaljenje ali za njega je stvarno rano da pocne odmah da igra.MLAD IGRAC SE OBLIKUJE U TISINI ALI GA SVI VASPITAVAJU.Zbog ovog drugog postoji kod mene izvesna rezerva.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Djuricic Milan

Post by ogi »

Djumi wrote: Nemojte da brinete da ce bilo ko igrati a da ne zasluzuje.
Nadam se da ce biti tako.
Djumi wrote: Zbog ovog drugog postoji kod mene izvesna rezerva.
Na koga mislite?
Locked