"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Post by pera »

Dok sam gledao utakmicu, u glavi mi je bilo samo to da cak ni Kahriman nije toliko lose ispucavao loptu :roll:
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Post by kenta »

Pa red je da sačekamo ovog Jorgačevića, ipak ima samo 29 godina, karijera je pred njim... A i radio je noću a trenirao danju, dok je branio za rad. A za Brku nema mesta ni na klupi. Užas!
Mada, ovaj odlazak u Italiju će, izgleda, biti promašaj (voleo bih da grešim). A da bi otišao morao je da se odrekne svih potraživanja prema Voši koja, inače, nisu bila mala.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

kenta wrote:A da bi otišao morao je da se odrekne svih potraživanja prema Voši koja, inače, nisu bila mala.
Ja sam cuo da se nije odrekao al i dalje nece zvanicno da trazi jer je pre svega nas covek a zna kroz sta treba da prodje da bi izvukao njegovo. Ni u jednom momentu ga ne bih osudio da nas tuzi.

Ovakav gol ko Jorgacevic je i Stojkovic primio protiv Francuza u bg-u kad je bilo 1:1.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

:) wrote:Ovakav gol ko Jorgacevic je i Stojkovic primio protiv Francuza u bg-u kad je bilo 1:1.
Nikada nisam kritikovao Brxa zato da bi drugi bili bolji od njega,nego da bi on sam bio bolji.Dakle,neko ovde rece juce,da Jorgacevica niko ne krivi (pogledaj sliku u danasnjem Blicu i komentar ispod nje,da je tako bilo s Brkicem,kukalo bi se mesecima ovde na novinarsku teoriju zavere),pa bih da ga pitam: zasto da ga kritikujem??? Zasto bi mene trebalo da zanima kako on brani? Kad gledam reprezentaciju,gledm samo ucinak "nasih" drugi me ne zanimaju. Juce konkretno,Krasa mnogo svilenkast i bojim se da ako nastavi ovim tempom,sledeci prelazni on leti iz Kalca.
Lane.... jedna rec: NEMOC!!! Ocigledno je da je covek izgubio onaj svoj "nitro" koji je znao da ukljuci,onako iz mesta.... ustvari... kad bolje razmislim,Lane od kako je poceo da "filozofira" po stampi od tada je i na terenu postao takav... kad ima milion izlaza iz situacije,on kao da ne zna sta bi,da l da dribla,dal da vrati loptu,da centrira.... i tacno se vidi da je trenutno sam sebi najtezi protivnik.Nadam se,da ce se uskoro opet opustiti,uzivati u fudbalu,dici formu i vratiti "nitro" :wink:
Image
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... apada-Irce
Da pogleda malo istocnije nasao bi sjajnog napadaca.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Zonpi objavio spisak za septembarske meceve

Srbija u petak, 2. septembra igra u Belfastu protiv Severne Irske, a 6. septembra u Beogradu dočekuje Farska Ostrva.

Petrović je pozvao sledeće igrače:

Golmani: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman, Bojan Saranov.

Odbrana: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Milan Vilotić :x, Milan Biševac, Neven Subotić, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić, Slobodan Rajković.

Sredina: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Ljubomir Fejsa :?,Miloš Ninković, Nemanja Tomić :roll: ,Zoran Tošić, Adem Ljajić, Miralem Sulejmani, Milan Jovanović.

Napad: Marko Pantelić, Jovan Damjanović :) ,Ranko Despotović.

Sprdnja sa drzavnim timom se nastavlja...

Taman da reprezentacija nastavi niz koji su nasi klubovi zapoceli...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

CG 10 mesta ispred nas na fifinoj listi. :shock:
ФКВ
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Kahriman, Vilotić, Tošić, Tomović, Fejsa, Tomić, Damjanović...smešno.
Još jedan trener koji pamti samo bivše igrače blizanaca pa balansira između njih. Vilotić i Tošić treba da se prodaju pa su zato tu. Ovaj prvi trenutno najgori igrač zvezde, ali ima mesta u Srbiji, i to na mestu gde smo najjači.

Gubljenje bodova očekujem, debaklu se nadam. Nema leba sa ovim trenerom i savezom...
Io odio Belgrado
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Dusko Tosic je u poslednjih nekoliko utakmica igrao na nekadasnjem nivou dok je jos bio mladi reprezetivac.

Bice rezerva Kolarovu i tu ne vidim problem.

Kahriman dobro brani u Ukrajini,tako da njegov poziv nije iznenadjenje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

vojvodina jedna jedina wrote:Dusko Tosic je u poslednjih nekoliko utakmica igrao na nekadasnjem nivou dok je jos bio mladi reprezetivac.

Bice rezerva Kolarovu i tu ne vidim problem.

Kahriman dobro brani u Ukrajini,tako da njegov poziv nije iznenadjenje.
Na nivou za Tole Superligu, ne za reprezentaciju. Ako ćemo realno, Volkovu nije do kolena. Ali Volkov nije trenutno u potrazi za angažmanom.
Koliko si puta gledao Kahrimana u Ukrajini, ili čitaš samo izveštaje? Mi jesmo očajni na toj poziciji, ali ne toliko da nam on treba.
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Red Marquis wrote:
vojvodina jedna jedina wrote:Dusko Tosic je u poslednjih nekoliko utakmica igrao na nekadasnjem nivou dok je jos bio mladi reprezetivac.

Bice rezerva Kolarovu i tu ne vidim problem.

Kahriman dobro brani u Ukrajini,tako da njegov poziv nije iznenadjenje.
Na nivou za Tole Superligu, ne za reprezentaciju. Ako ćemo realno, Volkovu nije do kolena. Ali Volkov nije trenutno u potrazi za angažmanom.
Koliko si puta gledao Kahrimana u Ukrajini, ili čitaš samo izveštaje? Mi jesmo očajni na toj poziciji, ali ne toliko da nam on treba.
Dusko Tosic jeste dobar igrac i trenutno je najbolji u tuznoj zvezdi, najveca mana oduvek mu je bila velika rupa u glavi (ozeni covek Karleusu :mrgreen: ) i zato nije napravio bolju inostranu karijeru.

ps a i doneo mi je dosta poena na fantasy-u na mondu :devil:
Come on you Reds!
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Tomica zove a Tadic sedi kuci :shock:
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Jel sam ja jedini koji misli da je Fejsa odlican igrac?

Ocekujem poraz uz nadu da ce to bar smeniti Tolecu glavu sa vrha, mada ce sistem ostati isti verovatno dok sam ziv. Kako sejes, tako zanjes, zato nam je fudbal tu gde jeste.

Do kada se igraju utakmice pred praznim stadionom?
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

limanfkv wrote:Jel sam ja jedini koji misli da je Fejsa odlican igrac?

Ocekujem poraz uz nadu da ce to bar smeniti Tolecu glavu sa vrha, mada ce sistem ostati isti verovatno dok sam ziv. Kako sejes, tako zanjes, zato nam je fudbal tu gde jeste.

Do kada se igraju utakmice pred praznim stadionom?
Dobar je igrac Fejsa samo sto je problem u tome da nije igrao zvanicni mec od marta prosle godine,tako da ovaj poziv ne moze da bude razumljiv.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Definitivno se Pizon izgubio u sopstvenim kriterijumima.Garantujem da uopste nije ni video Fejsu u dresu Olimpijakosa
Image
Post Reply