Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Ratko je preuzeo odgovornost prilikom dovodjenja Ristovskog! Kako ce tu odgovornost preuzeti sada posle odlaska trenera?

Marko Nikolic i Nebojsa Vignjevic su daleko bolja resenja, mladji su, ambicijozniji, vise poznaju igracki kadar. Marko Nikolic ima moderno shvatanje fudbala, igre, taktike, sjajan je motivator itd.


Vukicevic je do sada vodio samo male cg klubove, koji ne mogu da se mere sa Vojvodinom. Nikolic nas je redovno pobedjivao!

Moj glas ide iskljucivo Marku Nikolicu, samo on moze da nas preuzme i trgne iz ove situacije :!:
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Vukićević kao igrač, crna rupa odrbrane najgoreg Partizana u istoriji (1997-98)- sećam ga se protiv Dinama u ZG, statirao je celu utakmicu, i promašio penal, i šut sa 5 metara nakon toga ( http://www.youtube.com/watch?v=hgGSMTJ_ ... re=related )...

Nezanimljiv kao igrač, neprimetan do sada kao stručnjak, uz dužno poštovanje, ali i realno shvatanje vrednosti crnogorskog ligaškog fudbala.

Ne vidim u njemu motivatora i trenera na duge staze, te ne vidim ni razlog da zauzima mesto na klupi ikome od stručnoga štaba, a ne da, naopako, on vodi ekipu...

Čak i Kosan, ako treba, ne Vukićević, nikako ne Vukićević...
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Evo ovo sam ja cuo Dejan Vukicevic bi trebalo da bude novi trener. Upravo sam sa ovim pomesao Nebojsu Vignjevica ali eto bar sam pogodio ko ce biti trener jedino sto sam coveku dao drugo ime.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Isti kvalitet, samo što za razliku od Riđeg ovaj je još pride i grobar :oops:
Bolje i Bekvalac...
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Znam da nema mnogo veze sa temom ali evo sta sam nasao o nasem bivsem treneru.
Ukucao sam njegovo ime u google da vidim ima li nekih informacija o njemu, da li sa nekim pregovara, sta radi, cime se bavi,i izadje mi ovaj tekst.

http://www.dverisrpske.com/sr-CS/prenos ... -srcem.php

Bio i ostao veliki covek. Kad cemo sledeci put imati nekog i pribliznog njemu?
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Kao da glas navijaca nesto vredi?


Velika igracka i trenerska velicina je dosla da nas digne iz mrtvih, vec od sutra u potpunosti preuzima trenersku ulogu :lol: Dejan Uske Vucicevic!

Ponovo odgovornost za dovodjenje "NAJBOLJEG" trenera u regionu preuzima veliki i jedinstveni, preZidente!

Hocemo Ljupka Petrovica :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Moj izbor, Dejan Govedarica!

edit:
Nema veze sa ovm tekstom, zamisljam vec duzi period i ubedjen sam da bi u nekoj normalnoj atmosferi (u klubu) Deki bio pun pogodak!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Nikolic i samo Nikolic. Govedarica je utesna varijanta a ostali su zamajavanje i u tom slucaju bolje da je Ristovski ostao.

Sto neko rece taj Vukicevic je na nivou Ridjeg sa bitnom razlikom da je ovaj drugi nas covek a prvi je grobar. Sa konja na magarca...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma užas užasa, ne samo da je grobar već je i Rajin čovek tako da ćemo se po potrebi uz njegovo posredovanje saginjati i crno i crveno-belima. :roll:

Taj čovek je rođen da bude marioneta, mada on to radi sa stilom kao aktivan učesnik uzimajući za sebe deo kolača.

Ipak ima neko veće trenersko znanje od Ristovskog (ne mnogo) pa ćemo možda kantati neke pacerske ekipe, ali ako to treba da nas usreći onda smo poprilično jadni.

Dakle, glavna predstava u cirkusu Kolorado tek treba da usledi. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Sad sam se tek setio, niko ne spominje vise Ćurčića?
Jedno vreme se o njemu pisalo, sada je cini mi se pomocnik onom "strucnjaku" u reprezentaciji... :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

I sportal je objavio da je Vukicevic pred dolaskom...

http://sportal.rs/news.php?id=56744
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja msm da Vukicevic nije los trener mada CG liga i nije neko merilo..al ono bolje i on nego Kosan ili Beki i slicni..
Mada se slazem da bi Nikolic i Govedarica bili najbolji izbor trenutno ali problem je to sto Nikolic ne bi dosao tj. hteo bi on ali nece jer zna da nece biti samostalan u radu zato je i otisao iz Rada.
Zato ne mozemo da racunamo ni na Brzica Stepija Pavketa itd itd..
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Junior wrote:Evo i zvanicna potvrda :
http://www.fkvojvodina.rs/2011/08/vukic ... vojvodine/
Da i to nije neki dalji rodjak :roll:

Junior, moraces da menjas sliku po direktivi :D
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Povraca mi se, BUKVALNO!
Image
Post Reply