1. kolo: Vojvodina-Radnicki (KG) 1:1

Prognozirate konacan ishod:

Poll ended at Mon Aug 15, 2011 7:43 pm

1
37
47%
X
29
37%
2
12
15%
 
Total votes: 78

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Grba_NS wrote:Malo realnosti po pitanju Brane Ilica ne bi skodilo...
Slazem se, profesionalni igrac koji ne moze da predje igraca 1 na 1 i da centrira iz 15 pokusaja nije za prvu ligu.
Da ne spominjem sto je zaboravio kada je sutnuo sa distance kako valja i sto ni korner nije znao da izvede iz jedno 6 pokusaja(protiv Vaduza).

Ali mozda stvarno nije on decko kriv sto ga guraju da se proda.
Ako je neko trebao juce da bude zamenjen to je onda on, a on covek igrao do kraja.
Ako se moze reci da je igrao... :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

igoork wrote:
Grba_NS wrote:Malo realnosti po pitanju Brane Ilica ne bi skodilo...
Slazem se, profesionalni igrac koji ne moze da predje igraca 1 na 1 i da centrira iz 15 pokusaja nije za prvu ligu.
Da ne spominjem sto je zaboravio kada je sutnuo sa distance kako valja i sto ni korner nije znao da izvede iz jedno 6 pokusaja.

Ali mozda stvarno nije on decko kriv sto ga guraju da se proda.
Ako je neko trebao juce da bude zamenjen to je onda on, a on covek igrao do kraja.
Ako se moze reci da je igrao... :roll:
Pricas o Stevanovicu i Covicu ili o Ilicu? :wink:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Pricam o Brani, jer on to radi od prosle sezone.
Boske je igrao lepo kod Milinkovica a Covic je tek dosao i njega ne bih zeleo da komentarisem jer em sto je stigao u nezgodnom momentu em je odigrao samo par utakmica.
On jos uvek nije za toliko zestoku kritiku koju je Brana zasluzio.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Ако неко може да брани Шупчића ,тај је или луд ил се прави блесав ... Шта мене брига ко је њега довео, он је тај који стоји на голу и појма нема ! Тако да *ебо ја њему и онима који су га довели све ...
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Da, Boske je igrao sjajno kod Milinkovica, a Brana ocajno, samo sto nam je taj losi Brana doneo jedno 15 bodova u drugom delu prvenstva gde smo pobedjivali njegovim golovima, posle cega je i krenula ciribu-ciriba euforija.

Ne znam da li je to moja paranoja ili nesto drugo, ali imam osecaj da vi ne gledate Vojvodinu nego Branu Ilica, pa otuda i tako precizni podaci o njegovim greskama, drugi igraci, njihova igra (greske) ne postoje!
Pa juce je bez konkurencije "najstetniji" igrac u nasem timu bio nabedjeni Covic, koji je imao radijus kretanja k'o podmetac za casu, a pri tom kad dobije loptu (u retkim trenucima), ko mlitav k...c.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Grbo, ne bih ti iznosio javno ali ako te bas zanima preko pm mozemo pricati.
Utakmice u kojim je Brana donosio bodove... samo na takvim utakmicama on i moze da da gol, nadam se da si shvatio poruku izmedju redova...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=7623

Obratiti pažnju na Mojsova kod gola Radničkog. Beži mu igrač, a on se onda izdrkava na Trajkovića. Definitivno je momak u padu forme, ali zabrinjava jedna druga stvar. Danijel Mojsov je prodao utakmicu protiv Vaduza, vrlo verovatno je učestvovao i kod dogovora sa ciganima! Ako je on u stanju samo jednom da nas namesti, postavlja se pitanje da li taj igrač ikada više treba da zaigra za naš klub, ma kakve fudbalske kvalitete posedovao. Da li treba da strepimo pred svaku važniju utamicu i pitamo se da li je dobio kintu/da li mu je naređeno/da li nas sabotira sa željom da mu se omogući odlazak... U krajnjem slučaju to nije ni bitno. Hvala za dobar deo prošle sezone, ali ja ga u timu Vojvodine ne želim!

Brana Ilić... Pa da me guraju najbolji menadžeri sveta, ja bih posle ovoliko vremena sam shvatio da sam balvan (kao igrač, u ljudske kvalitete ne ulazim) i momentalno bih okačio kopačke o klin ili bih eventualno rekreativno igrao seosku ligu. "Oni" nas j.e.b.u u zdrav mozak bolesnim forsiranjem igrača za koga i deda sa solitera pored stadiona vidi da nema mesta u prvih 11...

Supić :lol: Da li postoji i dalje osoba koja želi da odbrani njegove golmanske kvalitete?!

U nadi da će ostavke nastaviti da pljušte...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Milan wrote: Supić :lol: Da li postoji i dalje osoba koja želi da odbrani njegove golmanske kvalitete?!
Dosad nisam hteo nista da napisem protiv njega, ali posle ovog gola... Boze, ko je nasledio Brku kapitena...
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Da nesto kazem ja za Mojsova. Da stavim po strani stvarne razloge zasto on igra ovako jer ih neznam i ne bi bilo u redu da optuzujem coveka bez nekih cvrstih dokaza.

Ali jedno znam sigurno. Ne verujem da covek ovako igra jer mu nasa "uprava" ne da ide. Da taj ima ponudu pa skoro sam siguran da bi ga prodali. Evo prva ponuda za Kataija i ode i ako je tvrdjeno da ga nece prodavati. Prodali bi oni i rod rodjeni za neki milion.

E sad ako je nezadovoljan ovakvom igrom neces ti bracala nigde kakva premijer liga ako se ne varam to je pominjao kao tamo bi zeleo da igra ako se ne varam, Kipar je premija za tebe.

A sto se tice Brane i njegovog menadzera. Dok ga niko nije ovako trpao u napad jos je negde i mogao da ode ovako, kopacke o klin i zavrsi nemoj se vise muciti.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Mene isto Brana iznervira kad udavi loptu, ali vi ljudi niste realni. On zaista cesto nema kome da odigra loptu! Zamislite kad bi mu se otvorila dva igraca kada on na sebe navuce njih trojicu! Ja ne mogu da verujem da niko nije rekao kako se igraci ali apsolutno ne otvaraju jedni drugima. Krivimo Medu i Vuka i to je ok za dosta puta, ali realno, niko im ne prilazi, niko se ne otvara, i onda njih dvojica u nedostatku opcija povuku loptu i izgube je. Neka mi neko kaze da gresim oko otvaranja!
I neka mi neko od ljudi koji su glasali u temi za najboljeg igraca utakmice kaze sta su to Bojovic i Covoc uradili da su zasluzili i jedan jedini bod! Ako je gol ono sto je najbitnije, onda je Brana zasluzio 100X da dobije 3 boda. Kao da je ne znam kako zasluzan za gol Bojovic... :roll:
Covic se krece kao moja baba od 85 godina, za nijansu bolje. Nema tacne pasove kao protiv Vaduca, izvodjenje prekida mu je blagi ocaj, nemam pojma zasto ih on u opste izvodi.
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Bravo! Upravo tako, najveći problem ove sezone je kretnja bez lopte, koje nema. Upravo to je ono što je kod Milinkovića bilo dosta forsirano. Dobro se sećam da su bekovi bili dosta ofanzivniji, kao i veznjaci, praktikovao se pikenroll i stvarao se višak po bokovima. Više se i korisnije trčalo, sa većim brojem igrača se napadalo, i tako su bunkeri morali da popuste, dolazilo je do pada koncentracije i kapitulacije. Sada naš krilni igrač, praktično ostaje sam na milost i nemilost trojici defanzovaca i svaki napad nam je osuđen na propast.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Brana Ilić je itekako mogao u više navrata da doda loptu, eto i kod one prilike kod 0:1 kada je šutirao, a golman gostiju odbio loptu u korner, prvo je u izglednoj poziciju loše primio loptu i otišao isuviše ulevo, a zatim je imao saigrača u kaznenom prostoru, ali nakon kraćeg oklevanja odlučio se za šut.Čovek ima brzinu i to je sve.
Jedini fudbalski potez koji je on napravio kod nas jeste onaj gol u Jagodini gde je i sam priznao posle da je za njega atipično reagovao u datoj situaciji.

Inače pogledajte kako je olako dao golove na nekim drugim utakmicama i kako su u stvari ti golovi sa gledišta protivničkih odbrambenih igrača smešni i sve će vam biti jasno.Ali sve ovo je tek početak i momak će tek da nam kida živce, pazite šta vam kažem.

Što se tiče Mojsova, stvari se ponavljaju, ali to više nije ni prvi ni drugi ni treći put, pa ni četvrti već peti, pa se samo ja pitam dokle tako, dok ne dočekamo tamo negde njegovu pedesetu krupnu grešku ili kiks?

Supić nas je umalo koštao drugog gola, čovek nije mogao da uhvati izuzetno slab šut ka golu, čak se skroz "polomio" dok je to pokušavao, pa tako ne reaguje ni golman iz beton lige, a šta tek reći za ispucavanja....?Čak su i devojke koje ne idu često na utakmice ovo primetile, tako da vam je sve jasno.

Za Medinu igru mogu da nađem opravdanja s obzirom na njegov profil kao igrača, ali izvinite Vuk Mitošević igra ispod mogućnosti i očekivanja, nema tu ni toliko žara više, pa mnogo bolje je igrao čak i pretprošle sezone ono malo što je ulazio u igru, a ni tada nam nisu cvetale ruže.Slažem se i za Stevanovića, momak igra očajno, ali zanimljivo je da i to datira iz vremena našeg poraza od cigana kada je takođe bio jedan od "glavnih" aktera uz neke već spomenute igrače.Slučajno?

Naravno, zna se ko je glavni krivac za sve ovo što se dešava i na to se treba definitivno fokusirati jer ti igrači se ponašaju kako ih drugi usmeravaju i kako im dozvoljavaju.U neku ruku jasno mi je zašto su igrači u oblacima, posle toliko karantina u hotelu Park ko ne bi bio? :lol:

A očigledno da i među samim igračima ima razlika ne samo što se tiče kvaliteta koji poseduju, već i određenih instrukcija koje primaju.Slika i prilika opšteg haosa koji vlada u klubu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Milan wrote:http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=7623

Obratiti pažnju na Mojsova kod gola Radničkog. Beži mu igrač, a on se onda izdrkava na Trajkovića. Definitivno je momak u padu forme, ali zabrinjava jedna druga stvar. Danijel Mojsov je prodao utakmicu protiv Vaduza, vrlo verovatno je učestvovao i kod dogovora sa ciganima! Ako je on u stanju samo jednom da nas namesti, postavlja se pitanje da li taj igrač ikada više treba da zaigra za naš klub, ma kakve fudbalske kvalitete posedovao. Da li treba da strepimo pred svaku važniju utamicu i pitamo se da li je dobio kintu/da li mu je naređeno/da li nas sabotira sa željom da mu se omogući odlazak... U krajnjem slučaju to nije ni bitno. Hvala za dobar deo prošle sezone, ali ja ga u timu Vojvodine ne želim!

Brana Ilić... Pa da me guraju najbolji menadžeri sveta, ja bih posle ovoliko vremena sam shvatio da sam balvan (kao igrač, u ljudske kvalitete ne ulazim) i momentalno bih okačio kopačke o klin ili bih eventualno rekreativno igrao seosku ligu. "Oni" nas j.e.b.u u zdrav mozak bolesnim forsiranjem igrača za koga i deda sa solitera pored stadiona vidi da nema mesta u prvih 11...

Supić :lol: Da li postoji i dalje osoba koja želi da odbrani njegove golmanske kvalitete?!

U nadi da će ostavke nastaviti da pljušte...
Kao i uvek, svaka ti je na mestu Milane (jabuko sa grane :D ) !
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Mojsov je još proletos, u jeku sezone, na svom facebook profilu (jbg, voajerišem- volim da vidim kakvih su interesovanja ljudi koji igraju u našem klubu:) lajkovao sve što je imalo ikakve veze sa njegovim napuštanjem Vojvodine.

Najviše se primio bio da će ići u Dinamo Zagreb, a čak je i hrvatski Jutarnji list pisao o tome, i tada, i letos pogotovo (pored nekih makedonskih sportskih portala, koji, nakon dobrog proleća u Voši, samo što mu nisu mesto u Barseloni prognozirali...)

Verovatno Mamiću nije trebao, a sada, da li ga je to do te mere pogodilo, pa je odlučio da statira od početak sezone (Vaduz, Arad, Radnički), ili je jednostavno proletos imao više sreće nego pravog fubalskog znanja, videćemo....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Milan wrote:http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=7623

Obratiti pažnju na Mojsova kod gola Radničkog. Beži mu igrač, a on se onda izdrkava na Trajkovića. Definitivno je momak u padu forme, ali zabrinjava jedna druga stvar. Danijel Mojsov je prodao utakmicu protiv Vaduza, vrlo verovatno je učestvovao i kod dogovora sa ciganima! Ako je on u stanju samo jednom da nas namesti, postavlja se pitanje da li taj igrač ikada više treba da zaigra za naš klub, ma kakve fudbalske kvalitete posedovao. Da li treba da strepimo pred svaku važniju utamicu i pitamo se da li je dobio kintu/da li mu je naređeno/da li nas sabotira sa željom da mu se omogući odlazak... U krajnjem slučaju to nije ni bitno. Hvala za dobar deo prošle sezone, ali ja ga u timu Vojvodine ne želim!
Mislim da nije uredu da se ovako teske i velike optuzbe upute na racun jednog igraca, a sve da je bazirana na predpostavci... Bilo je mnogo igraca i mnogo vecih i gorih kikseva, pa se ovako nesto nije moglo procitati!
Locked