Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Da li je Milan Spremo prikljucen prvom timu tj. pripremama?
Koliko se secam nekih testirajna od pre godinu-dve dana ovaj klinac (mislim da je on u pitanju) je imao rezultate koji se kose sa realnoscu.
Izuzetno brz, eksplozivan, a na shutle run (bip) testu istrcao je 15 nivoa. Rezultat je frapantan prostom cinjenicom da je on tada imao 14 godina (cini mi se), a sposobnost koja je potrebna za taj test (aerobna) progresivno raste sa godinama (do odredjene granice) kako usled dugotrajnog (dugogodisnjeg) trenaznog procesa i jos nekih stvari (koje sad nisu toliko bitne). Da bih vam docarao koliko je taj rezultat nestvaran reci cu vam da mislim da ni dan danas nema igraca u nasoj prvoj ligi koji je istrcao vise od 13-14 nivoa, a klinac je uspeo 15, sa svojih 14 godina?! Cudo prirode, nista drugo!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

kafe bagdad wrote: - jedan od fudbalera našeg tima po završetku meča (kada smo otišli da popričamo s njima): "Vi ste došli ovde samo zbog prijateljske?"

Definitivno ste u konkurenciji za trofej "najverniji/najludji simpatizer sezone"
Uz rame su vam izvesna dvojica koji su zapalili u Sekesfehervar, al zeznule ih kopacke.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dnevnik wrote:Generalka s Proleterom

Iako je bilo planirano da Vojvodina generalnu probu za meč s Vaducom odradi kroz terning utakmicu s mađarskim Debecinom, do toga neće doći. Juče su klupski operativci, želeći da ispoštuju želju šefa struke Ljubomira Ristovskog za još jednom proverom pre puta u Lihtenštajn, uspostavili kontakt s ljudima iz novosadskog Proletera, pa će generalku odraditi upravo protiv ovog tima.

Utakmica se igra u četvrtak, a ostalo je da se dva kluba dogovore o terminu i mestu odigravanja.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Voja wrote:Ovaj mi vec polako,postaje ljubimac 8)

Image

Deluje da cemo i ove godine imati brutalan tim.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Minja wrote:
Voja wrote:Ovaj mi vec polako,postaje ljubimac 8)

Image

Deluje da cemo i ove godine imati brutalan tim.
Ajmo u Milku.... da ce biti pouzdaniji od Brkica!? :wink:
Image
DETELINARA...
Posts: 12
Joined: Tue Aug 26, 2008 7:48 pm
Location: Detelinara

Post by DETELINARA... »

I ja verujem u njega da ce biti pouzdan 8)
NASA VOSA SADA IGRA SVE POBEDJUJE NASA PESMA SAD SE CUJE SVE ODJEKUJE ...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Voja wrote:Image

Ovaj mi vec polako,postaje ljubimac 8)
Kocara style!! :lol:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Utakmica protiv Proletera se igra sutra u SC " Vujadin Boskov".Verovatno u 17 i 30 h .Malopre sam cuo od igraca Proletera.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Vojvodina-Proleter (NS) 5:0

Strelci: Brana, Mereba, Jao i Mudri (2x).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Minja wrote:
Voja wrote:Ovaj mi vec polako,postaje ljubimac 8)

Image

Deluje da cemo i ove godine imati brutalan tim.
Ajmo u Milku.... da ce biti pouzdaniji od Brkica!? :wink:
A hoće li od Kocare, Vojo :lol: - u Milku?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Moji utisci sa utakmice protiv Proletera danas...

Prvo poluvrme :

Supic-Smiljanic-Karan-Trajkovic-Brankovic-Medojevic-Ajuru-Merebasvili-Stevanovic-Brana Ilic-Bilbija

Bilbija,Smiiljanic i Ajudru. Tuzno da tuznije nije moglo! :?
Odbrana nije imala prakticno uopste posla sto se i ocekivalo jel protivnik nije po meni dostojan generelne probe.

Mereba imao slobodu u igri i pored gola podelio par prelepih lopti.
Nadam se da ce tako da nastavi i ubuduce!
Pohvalio bi takodje novog levog beka Brankovica koji je danas pokazao da ima odlicnu dugacku loptu za razliku od Paje, jos kada bi imao Pajinu borbenost mislim da bi lagano bio potencijalno najbolji levi bek naseg tima u zadnjih par sezona.
Brana po ko zna koji put pokazuje da moze nesto da smulja ali kada dodje do zavrsnice sve pada u vodu.
Jednostavno nema mirnocu za "Evropskog" napadaca i to je to.

Drugo poluvreme:

Drinic-Smiljanic-Zogovic-Kovacevic-Pavlovic-Mitosevic-Novakovic-Covic-Abu-Mudrinski-Yao

Zogovic- zalutao u Vojvodinu, bata mu je rod i provereno ga gura inace ni za ulicu mi ne bi igrao.
Smiljanic mnogo bolji nego u prvom poluvremenu!

Ostali nista posebno, istakao bi samo Mudrog koji je vrlo hladno resio dva puta situacije ispred protivnickog gola ali sem toga nisam ni kod njega primetio nista specijalno.
Jeste jak u duelu ali je spor i nema neku zavidnu tehniku tako da pored ozbiljnog stopera on nema sta da trazi.

Nije mi jasno zasto nismo igrali barem jedno poluvreme sa prvim timom da se malo uigramo, ovo po meni i nema neku svrhu.
Bojim se da mi previse mislimo da smo favoriti i da ce se oni sami od sebe pobediti... :?

Takodje danas uopste nije bilo ni Vuleta ni Mojsova, da li se radi o transferima ili nekim povredama nemam pojma... :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Igoork, sve si lepo rekao. Ne slazem se samo za Brankovica, jer po meni apsolutno nije nista pokazao. U duelu nije bio jak, par puta je ispao, dobro se ubacivao ali nijednom nije centrirao kako valja.. Pavlovic mi izgleda kao bolje resenje trenutno, ali ne iskljucujem mogucnost da se to promeni.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kej wrote:Igoork, sve si lepo rekao. Ne slazem se samo za Brankovica, jer po meni apsolutno nije nista pokazao. U duelu nije bio jak, par puta je ispao, dobro se ubacivao ali nijednom nije centrirao kako valja.. Pavlovic mi izgleda kao bolje resenje trenutno, ali ne iskljucujem mogucnost da se to promeni.
Istina je da je mogao mnogo vise ali kazem potencijal jeste. Konkretno mene je odusevila lopta koju je uputio Stevanovicu kad je nad njim napravljen penal.
To je ono sto ocekujem od beka. Da digne glavu i kada god moze da posalje tu dugacku loptu u prostor.Takodje svaki put kada je mogao isao je napred da udvaja sa jos nekim sto je retkost u nasoj ligi.
A sto se tice duela slazem se da mora da bude mnogo cvrsci.
No, ovo su jos pripreme i noge su im teske to je cinjenica...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Kad sam video rezultat na naslovnoj strani,pomislio da ce biti dosta pozitivnih utisaka a sad po prvim komentarima na forumu vidim da nije bas tako.

Kako god nadam se da ce ova utakmica pomoci u resavanju nedoumica vezanih za prvi tim,tj da se uvidi ko jeste a ko nije kvalitet za sadasnju Vojvodinu.

Takodje zanima me sta se desava sa Susnjarem?

Vidim da nije igrao danas a nije igrao ni protiv Madjara.

Sve mi izgleda da ce decko opet ici negde na pozajmicu...
Post Reply