Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

podbara wrote:Ако је ово истина, онда смо направили фантастичан посао! Довести играча за 50000 евра а продати га 3 милиона је просто невероватно!!! Ваљда ће Ђумија бар да почасте за пиво? Још једном смо срушили лаж да играчи из близаначког табора могу само да остваре добре иностране трансфере! Док чекамо проверене информације, погледајте како је Динамо прославио осамдесети рођендан Виктора Царева!
http://www.fcdynamo.ru/material.php?id=6173
Вујектов рођендан смо једино ми обележели!
:oops:
Prvo da resimo zabludu, ako je ima.. Niti se time hvalim, niti to posebno isticem, ali necu da dozvolim da se neko hvali ili velica preko mojih ideja.. On sa time nema nista, osim sto je mozda video moj post, pa kasnije poceo da se reklamira. Ja sam pisao o Mojsovu i trazio da se dovede, jer sam decka i gledao uzivo dok niko ovde nije znao za njega , koga interesuje evo i linka sa mojim postom od 11 Januara 2010..

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... start=4350
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

edit-adminitracija
4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.
Last edited by Владика on Tue Jul 05, 2011 9:00 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Uz duzno postovanje i Koral-u i Djumiju, mislim da dolazak Mojsova nema veze ni sa jednim od vas... Zaboravlja se vrlo bitan detalj, da je Bekvalac bio trener Rabotnickog i da je gledao Mojsova uzivo, tako da je (bar za mene), najverovatnija verzija, preporuka Bekija :wink:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Dobro Podbara,na tebi je da odaberes kako ces da razmisljas.Mislim da sam veoma jasno napisao,sa namerom da neko ne bi izvrcao i prevrcao, i jasno napravio granicu koji deo moje replike se odnosi na tvoj komentar a koji se NE odnosi na tebe pa zbog toga nema ama bas nikakve potrebe da na takav nacin pises odgovor.Nikoga ja ovde ne ujedam Podbara i molio bi te da se ne koristis ni tim ni drugim podvalama.Napisao sam sve dovoljno jasno pa me veoma cude kako tvoje optuzbe tako i tvoj odgovor.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ovo je slobodan Forum, ali pravila su napisana da bi se postovala. Nismo "devojcice" da se non stop nesto svadjamo, nego odrasli Vojvodinasi. Da me ne bi dovodili u neprijatnu priliku da brisem postove, molim Vas da u nastavku Vas dijalog prilagodite pravilima koja vaze na ovom Forumu. Drzimo se teme i licne nesuglasice resavajmo preko PM! Nadam se da vas ovaj apel nece demotivisati da nastavite sa pisanjem konstruktivnih postova u duhu fkv.com Foruma, po cemu sve ove godine prepoznatljivi i sto nas izdvaja od drugih, zbog cega smo i na "dobrom glasu" sve ove godine. Hvala!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3886
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Pošto ima već dovoljno onih koji kritikuju, nisam imao ni potrebu sam da pridonosim ovih dana. Mada, iskreno samo sam čekao dan kada će se nešto čuti za Mojsova, a iskreno, očekujem i uskoro za Abua.
Znamo odavno politiku kluba, ko dobije zadovoljavajuću ponudu ide, nema to veze sa tim jel potreban ekipi, koliko je već prodato igrača i slično. Nema tu sistema i nekog standarda.

Moj stav je uvek isti bio. Drago mi je zbog igrača koji nađu uhlebljenje negde gde će za početak platu da dobijaju. Sve ostalo mi nije drago. Pare nikad ne vidimo, ne bih se obradovao ni da sutra čujem- otišao Medojević za 14 miliona u Bayern, nama je svejedno, u klub se neće uložiti. Pojačanja dovodimo besplatna ili eventualno do maksimalnih 100 hiljada evra(ako smo i toliko ikome dali). Možda neko bude adekvatno pojačanje, možda ne, sve je to lutrija naše uprave, bez neke prave organizacije i ozbiljog skautinga, tako da ću se uvek obradovati kad čujem da je neki transfer propao.

p.s. Ne verujem u transfer Mojsova od 3 miliona. Toliko para je Dinamo dao za Dannya koga je posle prodao Zenitu za 30m. I ako ode tamo, neće za toliko.
Io odio Belgrado
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Samo ti moderatoru brisi sve sta je protiv pravila i zakona bez objasnjenja ali da se ne bi osecao neprijatno onda nemoj da brises kad za to nemas potrebe.

EDIT: LIčne poruke ostavljajte preko PM-a, a administraciji ostavite da proceni da li potreba postoji ili ne.

Hvala.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Mojsova znam jos iz perioda kada sam bio trener Indjije.Iz kluba su me zvali i pitali dali ga znam i kakav je igrac.Rekao sam sve najbolje i sugerisao da se uzme odmah.Ne iskljucujem mogucnost da su ga i ostali preporucivali posto je normalno da se o igracu raspitaju sa vise strana.
Preporučivao sam ja i Savića i Babića iz Borče pa je Savić prodat Mančesteru za 10 miliona.Pa nisu dovedeni.
Prporučivao sam i Čovića pa je doveden posle godinu ipo dana.
Znam samo da je Mojsov bio na pripremama kad je trener bio Sosa Babić a da je posle toga vraćen u Makedoniju.
Znam još jednu stvar a to je da sam tražio da se vrati i ako može igra Finale Kupa.
I znam jos jednu stvar da ću pokušati da dovedem i njegovog brata i onda ću ja sve zajedno odvesti na pivo.
ps.Priča je suvišna a konačno doveo ga je Bata jer da on nije hteo mogli smo mi da predlažemo koliko hoćemo.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

1892 wrote:Jeste i ja sam primetio da si ti upravo taj kome se apsolutno svaki post svodi na pljuvanje uprave i to kroz svaki moguci topik, cime narusavas kvalitet foruma iako toga mozda nisi svestan. Postovi su ti uzasno monotoni i zamarajuci za citanje, tvoj stav je svima poznat i nema svrhe da kroz igru reci na 200 nacina ispoljavas jednu te istu tezu.

A administracija ako izbrise ovaj moj post neka bar onda utice malo i na ostale kojima konstantno tolerise pisanje u pogresnim temama...
Nece se brisati post.
User avatar
Anakin Skywalker
Posts: 56
Joined: Fri Oct 09, 2009 10:22 pm
Location: Novi Sad

Post by Anakin Skywalker »

Najsmešnije je što Mojsov pojma nema o svemu ovome. :wink:
od Ratka Svilara do Vuka Mitoševića sve je to Vojvodina koju pamtim i volim.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Anakin Skywalker wrote:Najsmešnije je što Mojsov pojma nema o svemu ovome. :wink:
http://www.mondo.rs/s211048/Sport/Fudba ... inamu.html

Ovaj SOS kada god je do sada preneo vest bila je tacna... :(
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Sta mislite o ofanzivnom veznom, Wiliamu Oliveiri? Bio je igrac Srema, OFK Beograda i nekoliko ruskih klubova u najjacoj ligi.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/willi ... 49899.html

Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Sta se desava sa Milovicem,jel potpisao za Tiranu? Ne vidim ga na zajednickoj fotografiji ni na klipu koji je postavio ogi na temi Pripreme...
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Ima li ikakvih vesti o Marku Memedoviću?Čitam da je bio i na zvezdinom skeneru,ali posle ni glasa...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Andreyos wrote:Ima li ikakvih vesti o Marku Memedoviću?Čitam da je bio i na zvezdinom skeneru,ali posle ni glasa...
Pisam sam vec ovde o njemu... Marko trenutno ima ciste papire i slobodan je u izboru novog kluba! Trenutno se za njega interesuje jedan klub z prve i jedan iz JSL, ali jos nista nije potpisao.

http://www.youtube.com/watch?v=szySU62uUd0
Post Reply