Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Што рече Будабаба, феноменална фотка-
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Post by Djisa »

laki wrote:Neka navija i za sarajevo sto se mene tice, dok je 101% profesionalno posvecen vojvodini. Zar je vama, ljudi, zaista toliko bitno da su nam svi igraci slaninari?! MENI NE! Volim kad jesu, ali sta ja imam od njegove ljubavi prema Vosi, ako neki cigan ili grobar za nas vise grize od njega?!
Da razumemo, ja mislim kao i ti, važno je da igra za Vojvodinu 100%, i da ne priča za koga navija dok nosi naš dres.

Ali moram da prokomentarišem, mnogo manje mi smeta neko ko navija za Sarajevo ili bilo koji drugi klub, nego za titove blizance.
Kup je nas!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Volim da naši klinci budu kapiteni, ali ovaj Trajko Čovek mene oduševi svaki x kad pročitam šta je izjavio. Neću zaboraviti momenat kada mu držim glavu posle pobede nad glodarima u zadnjoj tekmi sa njima u prvenstvu i našem približavanju nedosanjanoj tituli i njegovog dečačkog iskidanog glasa "jesam li vam rekao da ćemo da ih dobijemo, jesam vam rekao". Tada sam skontao da ni ja Vošu ne smem napustiti nikada. Ne zanima me što će tu biti nekih Zlata, Barbika, Mijatovića, Mulina i ostalih..i zbog ovakvih momaka ja danas obožavam Vojvodinu.
Do konačne pobede..
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Svako ko se ponese lose prema nasoj Vojvodini, treba mu vratiti itekako.

Zna se da se igraci preporucuju klubovima preko onih izreziranih snimaka koji se aplouduju na You Tube.
Sto ne bi sve one ''slucajne kikseve'' naseg sjajnog stopera (i jos nekih koji ''izgaraju'') skockali u jedan klip za YT pa da vidim tog trgovca koji ce ga prodati.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

A nas vajni golman Supic,umesto da razmislja o svojim izdanjima na terenu, laganica sa Trajcetom i onim "pruzite mi desetu sansu" Smiljanicem, pravac na splavove.. Kad li ih je pre otkrio! :D Ali,bar su bili trezni,ako nista drugo! :D
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

ZmagoNS wrote:A nas vajni golman Supic,umesto da razmislja o svojim izdanjima na terenu, laganica sa Trajcetom i onim "pruzite mi desetu sansu" Smiljanicem, pravac na splavove.. Kad li ih je pre otkrio! :D Ali,bar su bili trezni,ako nista drugo! :D
Image
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Vidi Supketa al je privatio :D
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Svaka čast za fotku! Kakva potvrda stereotipa, nije ni čudo što su normalni ludi u ovoj zemlji.

A što se tiče pijanstva, bolje se i nacugati nego žderati tu hemiju od red bula.
Last edited by Krle on Wed Aug 17, 2011 8:44 am, edited 1 time in total.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

King wrote:Vidi Supketa al je privatio :D
Samo kada bi loptu znao prihvatiti kao sto to radi na slici, gde bi mu bio kraj...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ogi wrote:
King wrote:Vidi Supketa al je privatio :D
Samo kada bi loptu znao prihvatiti kao sto to radi na slici, gde bi mu bio kraj...
:lol: vala bas!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Nadam se da sale nisu zlurade, posto zaista deluje kao da su ljudi izasli u pristojan provod. Umesto da nam bude drago zbog toga komentarisemo stereotipe i slicno. Ali kazem, nadam se da su sale dobronamerne...
Image
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Post by Amos »

Потпуно се слажем са Лакијем,наравно ову прву двојицу нећу ни да коментаришем што се тиче њихових фудбалских квалитета јер њихова (не)дела довољно говоре ,али овде се једноставно види да се млади људи нормално проводе у изласку...
И не видим проблем.
Зар фудбалери не смеју да излазе?
Јел то нешто страшно,ненормално?
Стварно се некад претерује...
Али добро,надам се и ја да је што је мој другар Лаки напоменуо,све ово само добронамерна шала.

А право да вам кажем на овој фотки су заиста најмање битни наши фудбалери 8) :D
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Све би ја то говњивом мотком тукао ! Боле њих бре дупе за нас идиоте који идемо на стадион и губимо сопствени глас и живце,њима је само у циљу да прође тих 90 мин. и да овако изађу првом приликом и да паре од плате ставе у џеп !

После свега шта сам сазнао и видео у нашем фудбалу и даље се питам,дали сам ја нормалан што уопште и пратим наш фудбал ...
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Sve bi to bilo ok, da to nije subota vece odmah posle utakmice u kojoj su sramno igrali! Kod Kize je postojao karantin posle utakmice, lezis u sobi i uz odmor razmisljas kako si igrao. A ne da na splavu uz flasu pica i sve sto ide uz splav "tugujes"!

Na slici se vidi da Trajce i Runi ne piju alkohol, za razliku od ostalih! U ovakve provode se ide dok je pauza u sezoni. Oni su profesionalci, dobro i lagodno zive od naseg kluba za koji trenutno lose igraju!

Ako mogu Paja, Mojsov, Vuk, Stevanovic, Bilbija, Antwi, Adjuru, Abu, Ilic, Vule i ostali sportski da zive i profesionalno da se ponasaju, moraju i ostali!
Post Reply