Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Potpuno se slazem sa Stexmanom u proslom postu.
Manite se golmana i levih bekova. Ako se i primi gol zbog neiskusnog golmana, dovedite igrace koji ce dati 2 ili 3 gola i nadoknaditi jedan primljeni.
To bi dovelo vise publike na stadion i bolje utakmice za gledanje.
Zar nije bolji mec kad se zavrsi 4:2, nego jedva 1:0 kao do sad.
Strepimo do 90 minuta cekajuci taj jedan gol.
I dokle vise ta taktika da igramo sa jednim pravim napadacem kod kuce?
U gostima jos nekako, ali kod kuce od prvog minuta mora da se igra sa 2 spica
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Voša se pojačava
30. jun 2011. | 10:28 | Izvor: Sportske.net, Sport

Novosađani na putu da reše pitanje oba golmana, meta i Branković iz Šerifa. Konkurs za jednog napadača i ofanzivnog veznog fudbalera.
VojvodinaNemanja Supić je potpisao ugovor sa Vojvodinom, a mogao bi da dobije konkurenciju.

U Novom Sadu ne kriju da pregovaraju sa čuvarom mreže Kuljana, Bojanom Braćom.

Ako ovaj momak koji je ponikao u Hajduku stigne u Vošu, pitanje golmana je u potpunosti rešeno.

Kao i u svakom prelaznom roku traži se levi bek, ime koje se pominje je Vladimir Branković iz moldavskog Šerifa. Uz njega, klub traži napadača koji će zameniti Kataija.

"Potreban nam je špic i jedan ofanzivni vezista", potvrdio je direktor Pantelić.

Golgeter bi mogao da stigne u liku Žeana Karlosa, Brazilca koji je igrao u Bugarskoj i Rusiji, a Voša će tražiti zamenu i za Janka Tumbasevića koji bi trebalo da napusti klub.
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Post by VladaSS »

Драго ми је што онај (не желим име да му помињем) голман из земуна није дошао. Браво за управу! Али би ми много драже било да су средили позајмицу Бркића до полусезоне, затим куповину Алексића, затим да млади Филип остао,а не да му менаџер кроји судбину и... Довођење сумњивих голмана ништа не решава. Уааа за управу!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ja ne znam da li su ovo sve novinarske budalastine, jer ne mogu da verujem sta citam. Verujem da jesu, jer se do sada pokazalo da je 95% informacija u ovom, kao i u svakom prethodnom prelaznom roku, netacno, cak izmisljeno.
Cuj, trazimo zamenu za Kataia, za igraca koji nije bio ni u prvoj postavi prosle godine! Zasto bismo prodali igraca poput njega za 50 000 e, mozda, i onda trazili zamenu za njega?!?! Ma necu vise ni da citam informacije vezane za prelazni rok dok one ne budu u proslom vremenu tipa: potpisao, otisao, dosao.......
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ajd' nek mu je sa srecom, steta sto je ovako rano otisao. Nadam se da nece nestati i propasti kao mnogi drugi pre njega sto su tako mladi otisli "preko"... :roll:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Ovakvog igraca necemo skoro gledati u Vosi. Sa kojom je lakocom taj decko igrao... Maestralan potez uprave.Bravo.
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

Da li su zaposlenima u hotelu Park isplaćene sve zaostale plate?

Koliko će Fk Vojvodina dobiti para od ovog transfera? Da ne bude kasnije, da nam kasne pare kao od Aleksića...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Radoye wrote:Ajd' nek mu je sa srecom, steta sto je ovako rano otisao. Nadam se da nece nestati i propasti kao mnogi drugi pre njega sto su tako mladi otisli "preko"... :roll:
Sve je to jako tuzno. Momak je tek u par navrata pokazao kakav talenat poseduje i vec odleteo. Verujem da su ga kupili na osnovu onih prvih 20 min. protiv zvezde, bilo im je dovoljno. Odlazak u Olimpijakos je, naravno, pun promasaj. Po ko zna koji put ce se potvrditi da je najgore odmah otici u veliki klub. I Olimpijakos i Đenova su mnogo veci klubovi od Groningena, ali nesto mi se cini da ce Tadic imati vecu karijeru od Aleksica i Kataia. Ipak, srecno!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

PeraSK wrote:Da li su zaposlenima u hotelu Park isplaćene sve zaostale plate?

Koliko će Fk Vojvodina dobiti para od ovog transfera? Da ne bude kasnije, da nam kasne pare kao od Aleksića...
Pretpostavićemo da su "finansijski detalji transfera poslovna tajna..." - toliko o transparentnosti :rage:


Aci sve najbolje u nastavku karijere! Hvala mu za onih par lepih poteza i fantastičnoj igri za tih nekoliko poluvremena. Prerano nas je napustio. Takođe, da ne zaboravim, hvala upravi što nas je lišila zadovoljstva da naredne sezone vidimo više njegovih lepih driblinga u našem dresu. Šteta.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Ne mogu da verujem. :roll:
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3917
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ja se još nadam nekom demantu...
Sumnjam da je transfer veći od milion, mada je to nama ionako svejedno, jer klub ništa neće videti od toga.
Bio sam uveren da će Katai krenuti Tadićevim stopama i da će oscilirati u igrama za Vošu čekajući odlazak, ali ne i da to bude sada. Ovaj je igrač morao ostati barem još ovu sezonu.
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Red Marquis wrote:Ja se još nadam nekom demantu...
Prc Milojko?

http://www.mondo.rs/s210563/Sport/Sport ... i_Sad.html
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Hahahhah pa ovo nema nigde. Pridruzujem se Lakiju, dok ne vidim igraca da se slika sa dresom, ne verujem vise nista. :D
United of Vojvodina
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Kakve su ovo igranke ne znam vise ni sam sta da mislim.

Sad treba li da se pognute glave vrati, da misli da je igrac da krene da se glupira a i ovako nije cist u glavi ccc...
Nadam se da ce na kraju sve ispasti kako treba, nek se vrati a da nastavi da napreduje kao do sada.

Nek nam je bog na pomoci! :popa:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Post Reply