Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Buca wrote:To sam ja primetio isto, ali sam misljenja da je to posledica naseg prelepog dresa i boja :wink: Verovatno tako lepo prianjaju za objektiv 8)
pre bih rekao da je posledica toga sto je nas klub najbolje ispracen sto se tice fotografija po vebsajtima, pa je najlakse tu pronaci i ukrasti...
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

Neverovatno koliko ljude iz našeg kluba sa sve mr.presidenteom na čelu zabole za marketing...Evo ga EXIT stiže nikad bolja promocija kluba,ali šopa nigde,na tvrdjavi nista od prodavnice Vošine...smeh i smeh ali ljudi i dalje ne rade ništa po tom pitanju...To je toliko velika stvar za jedan klub i grad da vecina i ovde prisutnih nije svesan a kamoli ovi u upravi!!!
Jomma i dalje koliko vidim je tu...neki novi dezen na dresu ili ti neka nova rez.garnitura nije tu...Neznam sta reci...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

www.dnevnik.rs wrote:Од даљих планова, Рабреновић је навео да ће клуб направити терен са вештачком травом пуних димензија у ФЦ „Вујадин Бошков“, да ће обележавање века постојања бити на нивоу, да ће бити основан музеј клуба на Садиону „Карађорђе“ и биће отворена клупска продавница. У јубиларној 2014. години, Војводина ће играти у ретро дресовима из 1933. године, најавио је Рабреновић и додао да ће заслужни играчи и легенде клуба ускоро добити своју ложу на стадиону.
Nadam se da je ovo adekvatna tema,neka administracija premesti ako se ne slaze.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

od ove price je proslo podosta vremena i nije ništa učinjeno po tom pitanju...Ali valjda ce nekom doci iz dupeta u glavu...valjda...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

Možda su ove crtice iz našeg okruženja za rubriku Kriminal u srpskom fudbalu, možda nisu za forum uopšte ali imam potrebu da ih podelim sa vama.
Juče sam listao Gramatiku iz srpskog jezika za 8.razred u izdanju IK Klett d.o.o. (zvaničan udžbenik iz kog uče naša deca). U rubrici POLUSLOŽENICE odrednica crveno-beli koju prati ilustracija dresa sa sve grbom i logom sponzora mrskog crvenog blizanca preko gotovo cele strane. Ovo je besprizoran primer planske lobotomije mladih protiv kojeg smo nemoćni(?).
Druga vest koja me je šokirala je iz Nacionalnog građanskog koji objavljuje da su osnovci iz Temerina, kao nagradu za prvo mesto na književnom konkursu, dobili izlet u Beograd, gde su pored kralja, divca obišli i samoprozvanu marakanu i onda se objavljuju razlozi za takav potez od kojih se, naravno, povraća i koji se ne izgovaraju u pristojnom društvu. Navedimo i ime prosvetitelja naše omladine - Fond Laza Kostić za koga piše na zvaničnom sajtu :Циљ Фонда “Лаза Костић” је промовисање дела Лазе Костића, као и музике, ликовних уметности, књижевности, драме и културних традиција Србије".
Nazdravlje vam kultura, tradicija i umetnost, pamtiću vas po nedelima i zloj nameri. Još jedan primer za istoriju beščašća.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Šta radi naš klubski marketing? Ima ova manifestacija povodom "100 godina Štranda", a niko se nije setio da pošalje nekog igrača da makar pimpuje loptu te večeri i najavi naš Jubilej 100 godišnjice, koji će se desiti 2014. godine. Verujem da će biti dosta dece, pa se moglo organizovati i slikanje sa nekim prvotimcima, autogrami, poklon dresovi i drugo. Plus što će sve biti i medijski ispraćeno. Da sramota možda bude još veća, kao specijalan gost je pozvan Ivan Ivanović koji će imati "jednočasvni šou", u startu već vidim da će ciganjsa propaganda da proturi nešto svoje. :oops: :roll:
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Sve više i više mislim da se te stvari rade namerno. Ili ne rade, kako god...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Buca wrote:
VUTOK wrote:Jel zna neko dal su pustene u prodaju godisnje karte za novu sezonu? I ako jesu koje su cene?
Nisu pustene sezonske, kako to po obicaju i biva ja ih ocekujem tek u avgustu, a za utakmice kvalifikacija LE verovatno ce vaziti karte iz prosle sezone, kao i sto je bilo prethodnih sezona protiv Atletika i Austrije na marakani.
Ovo je za temu MARKETING, pa evo odgovora:

Sezonske će se štampati uskoro.
Cena će biti (to je 100%): ZAPAD - 2.500, ISTOK - 1.500 dinara.
Važiće za SVE utakmice (i Evro).

Ukoliko ne budu gotovo do Vaduza (verovatno hoće), važiće stare!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

KDA wrote:
Grof Žekula wrote:
uporan wrote:Načuh juče da se 2. jula igra pripremna utakmica u Kečkemetu, pa bi mogao neko od upućenijih da potvrdi. Ako je tačno, molio bih za detalje, kako bismo se mogli organizovati za eventualnu posetu ovom mađarskom gradiću.
Hvala unapred.
Imaš sve podatke na (novom) zvaničnom sajtu Kluba!!!
http://fkvojvodina.brand-co.net/2011/st ... ceka-vosu/
Ima izveštaj i sa jučerašnje utakmice!

Iako je ovo za temu "Marketing", da ne postavljam i tamo...Ponovo "radi" zvanični sajt, pa neka mu je sa srećom!!! Na prvi pogled uočljivo je da je značajno bolji nego prethodni!
http://fkvojvodina.brand-co.net/

Strašno. Da zvanični sajt FK Vojvodine bude na poddomenu neke marketinške agencije. Šta je sa domenom fcvojvodina.co.rs?

Svaki dan se sve više razočram u profesionalnost ljudi u klubu. Pa majku mu, 21. je vek, Internet je realnost. Svako danas visi na netu, pa ako nećeš tu uraditi stvari kako treba, gde ćeš?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Да и ја кажем по коју :lol: Када смо покренули наш сајт циљ нам је био да натерамо клуб да направи сајт који би одговарао угледу и значају који има Војводина у српском фудбалу. Рекао бих да смо успели и у томе. Некада је став Управе био шта ће нам сајт, а сада видимо да су се својски потрудили. Убеђен сам да ће нам Чапеља правовремено преносити вести које смо до сада прво могли да прочитамо на неким београдским спортским саjтовима(prvenstveno mislim na sportal).
Дизајн сајта прија моме оку и морам да честитам људима који су учествовали у његовој изради.:cheers:
Имам исту замерку као и господин КДА, али очигледно код нас увек нешто мора да буде фелерично. :oops:
п.с. Ево сад сам чуо да је ово привремена адреса(неки проблеми са провајдером) а да ће званична адрeса бити fkvojvodina.rs
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Moram da priznam sto se tice dizajna sajt i nije bash nesto odradjen, ali to je manje bitno ako se aktivno budu azurirale vesti i ostali dogadjaji oko kluba.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Post by Jole »

cak bih rekao da je uradjen sablonski, a inspiracija je pronadjena u sajtu fss-a

svakako umetnost i originalnost na najvisem nivou!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Treba biti realan. Novi sajt ce biti mnogo bolji od prethodnog.

To sto se nalazi na onoj adresi, pretpostavljam da je privremeno tamo dok ne bude skroz gotov. Fali strana Rezultati...
UPRAVA NAPOLJE!!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Slazem se,mnogo bolji nego prethodni. Pregledniji i sadrzajniji. Jedino mi se ne svidja ono sa strane,naredne utakmice kluba,nepregledno je i ne uklapa se u ostatak. Ali svakako, lepo odradjeno. 8)
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Kakva je ovo tabela na zvaničnom sajtu?
http://www.fkvojvodina.rs/sezona/tabela/
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply